|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naj ga prepričam...striženje nohtov
14.3.2013 21:15:01   
tia12
....,da postriževa nohte na nogicah?Imam 4letnika, ki mu nikakor ne morem postriči nohtov na nogicah....Na rokicah ni problema, tudi dvakrat na dan, če je treba....Ampak pri nohtih na nogicah se pa vse konča. Probala že vse mogoče, vendar nič ne pomaga.
Sram me je, ko ga v vrtcu preoblačijo, če se kaj polije in vidijo njegove nohte. Vzgojiteljicam sem razložila situacijo ampak to ni nič.Čisto sem obupala...Mogoče kakšen nasvet??

< Sporočilo je popravil orchid RR -- 19.5.2013 12:38:07 >


_____________________________

TAJ - 10.4.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naj ga prepričam...
14.3.2013 21:30:01   
LuLu
Mogoče bo drugemu pustil, da jih ostriže.. da razložim user posted image
Kolegica je imela isti problem. Enkrat se je njen pubec kopal pri nas z mojo punco in sem svoji postrigla nohte in on je gledal zraven. Jaz sem vedla, da ima problem ona z njim in potem sem mu jaz probala. Na začetku je malo umikal nogo, potem pa pustil In od takrat dalje tudi ona več nima težav user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naj ga prepričam...
15.3.2013 2:05:39   
Virtualna
Postrizi mu jih, ko bo spal user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naj ga prepričam...
15.3.2013 16:35:26   
babyboooom
sorry, ampak si ne morem predstavljat, da se 4 letniku kej tazga ne da narest/dopovedat/,...
pa nism pametna, ena izmed bodočih mamic... doma imam 4,5 letnico.



IZVIRNO SPOROČILO: tia12

....,da postriževa nohte na nogicah?Imam 4letnika, ki mu nikakor ne morem postriči nohtov na nogicah....Na rokicah ni problema, tudi dvakrat na dan, če je treba....Ampak pri nohtih na nogicah se pa vse konča. Probala že vse mogoče, vendar nič ne pomaga.
Sram me je, ko ga v vrtcu preoblačijo, če se kaj polije in vidijo njegove nohte. Vzgojiteljicam sem razložila situacijo ampak to ni nič.Čisto sem obupala...Mogoče kakšen nasvet??


(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naj ga prepričam...
15.3.2013 16:42:07   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: babyboooom

sorry, ampak si ne morem predstavljat, da se 4 letniku kej tazga ne da narest/dopovedat/,...
pa nism pametna, ena izmed bodočih mamic... doma imam 4,5 letnico.

Nima glih tu pamet kaj dosti user posted image
Pač so otroci različni. Če ne bi sama vidla pri enem otroku straha pred striženjem teh nohtov... si tudi ne bi znala predstavljati. Pač enim otrokom to ni ok...

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako naj ga prepričam...
15.3.2013 16:44:27   
petea
Kaj pa je že vse, kar si probala?

Če vsaj približno izvemo, kaj vse si že poskusila, lažje naštejemo nasvete in ideje, ne da podvajamo metod iz tvojega seznama.

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
15.3.2013 16:44:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyboooom)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako naj ga prepričam...
15.3.2013 19:25:21   
Redi
Pozdravljena,

jaz ti priporočam, da mu jih postrižeš takoj, ko bo globoko zaspal.

Me pa zanima, ali si mi jih začela striči šele sedaj? Ponavadi tisti otroci, ki so tega navajeni kar pustijo ustriči nohte.
Aja pa še nekaj, prosim, da otroka ne prosiš. To mora narediti, drugače pa ni večerje (karikiram). Zaradi vrtce naj te ne bo sram, mislim, da so vzgojiteljice tega kar navajene. Mene bi bolj skrbelo za vraščene nohte, ki so kar boleča stvar za otroke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako naj ga prepričam...
16.3.2013 4:43:49   
Hope2
Jaz sem dobila občutek, da so nogice mal bolj občutljive, ker pri nas lahko roke drži brez problema, nogice pa skoz kaj jamra. Mogoče jih še žgačka zravenuser posted image

Nočno striženje med spanjem pa nisem hotela nikoli prakticirat, ker ga nič ne navadiš.

Pri našemu so nohti na nogah zelo tanki in kar pokajo. In ravno to nam je pomagalo, da je pustil. Parkrat sem omenila, da bodo počili, pa bo bolelo, kri bo tekla... še ena slikca takih nohtov iz googla in stvar je bila rešena. Zdaj že sam priteče k meni, da je treba porezat.
Ideja, da si sam proba zrezat mi je tudi všeč. Mogoče si naj kupi svoj set_, naš ima ful rad mojo pilico in ponavlja za mano-igrajta se pedikerje.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 16.3.2013 4:47:41 >

(odgovor članu Redi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako naj ga prepričam...
16.3.2013 7:31:34   
m_o_i
tisto s striženjem med spanjem pri nas ni slo skozi-ze od prvega meseca ne!
sicer na rokah niti ni bil problem, na nogah je pa se vedno mal krize. taktika: en, dva dni prej zacnem omenjat, da bo potrebno nohte postric. na dan škrcanja(tak temu mi recemo) pa recem, da s tako dolgimi res ne more zoge brcat(je v fazi nogomet iber alesuser posted image ) in da jih bova poškrcala. izkoristim reklame na TVju (to edino gleda), vzamem ga v narocje, skrci nogice in zacnem. tu in tam izmakne nogo, pa mu recem, da naj pogleda, kako špičko ze ima in potem gleda, kak jo strižem proc.
Elias ima po meni trde nohte in ce je malo daljsi in z njim kam udari, se mu zlomi, tak da ima veckrat kake "š****". zdaj ze tudi kar sam pride k meni, da mu odstrižem zlomljen noht user posted image
obcasno pa mu dovolim, da jih tudi on meni kao poškrcauser posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?