|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 10:08:16   
željica
Podokina user posted image user posted image !!! Cestitke od srca, sem full vesela ko preberem lepe novice! V glavnem, sem prisla s transferja, moji strahovi so bili odvec! Grejem 2 pikici! user posted image Sem se prav bala it not, najprej vprasam Resa ce se je sploh katera oplodila pa mi rece da mora embriolog to povedat, pa mi prisepne na uho da so se dve sam naj bom tiho. user posted image Nato je Cedo rekel da so bile 3 celice od tega so se dve oplodile in da sta 2 zelo lepa zarodka. user posted image Full sem happy in kar kamen se mi je odvalil od srca! user posted image Tako da ja, zdaj pa spet to cakanje. . . Aja, ne vem pa kaj se dogaja z nasim Resom. Danes je delala punkcije in transferje dr. Drnovsek (mislim da sem si zapomnila priimek, se je lepo predstavila pred postopkom), zadnjic hcerka . . . Da se ne odpravlja v penzijo pa uvaja druge. Mila27, kako si ti, kaj ti si bila prva na vrsti? Ker punco, ki je bila druga je zvilo od bolecin, mora da jo je full bolelo, se je vrnila nazaj noter se preden sem jaz koncala, cela skljucena, se mi je prav zasmilila. user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 12:42:30   
mišamašaa
čestitke podokinauser posted image user posted image user posted image , ja kar pokliči k rešu in se naroči na uz.

aura nič ne razmišljaj kaj vse se lahko zgodi, tako kot si sama napisala, če je ratalo je ratalo, in ti je ratalouser posted image

željicahuraaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image , a vidiš, da so bile tudi samo 3 dovolj. sem zelo vesela. kdaj moraš delati test?jst sem pa čist nestrpna, sem ponoči že sanjala, da sem bila že v postojniuser posted image

a res?sploh ni blo reša?že spet?to pa je nekaj čudnega.me zanima kdo bo v nedeljo.jaz bo pa kar njega rajši videlauser posted image , ker za taprvega otroka se moram samo njemu zahvalitiuser posted image . mogoče je pa na dopustuuser posted image

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 12:53:32   
delfincek85
Punce,
Danes je moj najsrečnejsi dan,zapomnila si ga bom za vse zivljenje. Beta 369,6 tako da sem srečka user posted image . Joj ko mi je sestra povedala da bom mamica sem kr jokat pred njo začela tok sem bila vesela. Sedaj pa upam da bo na prvem uz vse ok. Vam pa izredno hvala za podporo in vspodbudne besede
Hvala hvala hvala

Za vse ki pa se cakate pa navijam da cim prej dozivite ta dan
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 12:58:56   
mišamašaa
delfinček85user posted image user posted image user posted image

A se samo meni zdi, ali je ta maj res zelo plodenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu delfincek85)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 13:11:44   
podokina
HEJ,ČESTITKE DELFINČEK!!!
TALE MAJ JE RES ZAKONuser posted image user posted image

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 13:38:24   
željica
Delfincek, iskrene cestitke!
Misamasa, res si imela prav! Joj tolk sem happy! In to dohtarco sem vprasala katera zarodka sta lepsa (pokazala sem ji se sliko od prvic) in je rekla da ta dva. user posted image Sem pa gledala po netu slikice in mislim da sta moja zarodka morule Je pa bil tudi Res prisoten. On je delal urtrazvok in so gledali kako gre slamcica po matericnem vratu. Tokrat me je mal bolelo, imam kriv matericni vrat, to je zadnjic Res resil nekako drugace, ko sem ji pa zdaj rekla pa je poskusala pa ni slo pa je malo piknilo po matericnem vratu, pa ni omembe vredno, vazno da sta pikici pri meni! user posted image Verjamem da se ti kar vlece do nedelje, saj bo hitro, se 3x bos sla spat pa bo! user posted image
Tale maj je pa res super, upam se na junij! Jaz naj bi delala test cez 14 dni, tako je tale dohtarca rekla. Ah, sploh ne smem mislit na to in biti neucakana, bo kar mora biti.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 14:12:31   
mladika
Hej!!

Nosečke drage...čestitke vsem trem tudi z moje strani!!!!!user posted image user posted image user posted image Sem tolk navdušena zaradi vas, da bi jst že jutr šla v postopek,ampak je treba korak za korakom.Najprej pregled pol pa naprej...mogoč pa rata ko bom najmanj pričakovala.Skratka še enkrat iz srca čestitke vsem,pa uživajte zdej teh 9 mesecevuser posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 14:34:31   
jona klara
nosečke- vsem iskreno čestitamuser posted image user posted image user posted image

betricija-o S* NE VEM NIČ, MI JE ČUDNO, DA SE NIČ NE JAVI, po moje je že šla po zamrznjenčki in nam kmalu javi veselo novico.Kako si ti?jaz sem imela včeraj posvet pri profesorju, nč dobrega, fsh imam malo čez 11, kar narekuje slabo ovarijsko rezervo, tako, da kr dvomim, da še bo kdaj pri nas kaj, sem kr obupana.IMAM PA POSVET 10, 6 PRI rešu.a tebi so kJ PEVERJALI TA HORMON?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 14:40:09   
dekca
jona klara, jaz ga imam okoli 20, pa še niso obupali nad mano, sama pa še manj.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 16:59:39   
mojsonci
oj oj user posted image  evo mene nazaj...
Vsem nosečkam ČESTITKEEE user posted image  user posted image user posted image  

Imam pa eno vprašanje: danes sva šla po dva pingvinčka, tudi mene je skrbelo kaj se dogaja, da je Reš "novo" uvajal user posted image  joj no user posted image  , zanima pa me sledeče: ko greš po pingvinčka... meni je delal uz pa je nekaj "iskal" in je uni zdravnici rekel: jst ne najdem, da naj ona proba poiskat...pa tud ni najdla... pol je pa reku, no dejmo ju notr pa kar bo bo.... če mi katera zna povedat kaj hudimana je tako iskal :P

Držim pestke za pluske user posted image

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 17:36:19   
Aleda
željica, mojsonci- lepo grejta user posted image user posted image

delfinček- čestitkeuser posted image !!!user posted image user posted image

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 21:48:22   
tamala86
Čestitke vsem trem nosečkam!:)

Jaz imam pa eno prav lepo novičko...danes dobila pošto...OBA zarodka so zamrznili!!! Sploh ne morem verjet. Do sedaj še nisem imela zamrznenčkov, zdaj pa kar dva in še dve pikici grejem! Ni vrag, da se ena ne bi prijela! Zdaj sem čist optimistična, kar prepričana sem, da bo! Upam, da tokrat res...!:)

Ne vem, katera je vprašala, ampak tamala je bila že dvakrat na transferju pri Rešu z nama in je bil zelo prijazen, še narisala mu je tam slikico, pa jo je spravil.:)

jona klara - da te potolažim glede FSHja. moj je bil 1 leto nazaj 12,65 pa sem stara 26 let. 3 mesece nazaj je bil 7,44 - močno je padel, ampak baje lahko tudi niha, samo dejanskega stanja pa ne more popravit, ko je enkrat visok...bolj siguren je amh. moj je zelo nizek 0,56. naj bi pa nekje po 45 letu (mogoče kako leto manj) padel pod 1. ko doseže vrednost (pribl.) 0,3, nastopi menopavza. tako da bom jaz kar kmal v meni, ne pa šele čez 20 let. ampak tud z malo celicami se da...jaz sem pa v tem postopku pridelala kar 5 celic. torej nikar ne obupat!
Vsem veliko sreče!

LP;)

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 21:50:56   
željica
Mojsonci, ti si tista bjonda? user posted image Verjetno ja, jaz sem pa bila pred tabo. user posted image Tudi meni je z urtrazvokom saral po trebuhu in pritiskal, jaz pa s polnim mehurjem, sem mislila da bom zalila dohtarco. user posted image A je mozno, da je iskal matericni vrat in maternico? Ko sem mojga vprasala, ce je videl slamcico kako je potovala, je rekel da nekaj je videl, ne ve pa kaj. user posted image Jaz pa nisem mogla videt, ker je Res zakrival ekran. Nisem si pa pa upala nic sprasevat, sem se cist skoncentrirala, bila je taka tisina kot na pogrebu. user posted image Fajn grej delfincke pa da bi naju obe pricakal pozitiven test! user posted image
Punce, lahko noc!

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
30.5.2013 22:14:01   
jona klara
tamala 86- bravo za 5 celic in upam, da ti uspe!Koliko celic si pa v drugih postopkih imela? oz. kolikokrat si Že bičla na ivf?si me kr potolažola glede fsh, samo jaz sem stara 34, in sedaj imela 2 celici lani maja eno ni bilo takrat etja, lani febrauarja pa 10 ampak samo 2 moruli,tako, da ni ravno obetujoče ane?ampak saj , še vedno upam.....imam pa še samo 1 postopek na zzzs, ne vem zakaj mi niso pogledali hormona že prej, nazadnje 3 leta nazaj,ki je bil manj kot 6.Pa me zanima ali ima ta hormon, če je povišan tudi vpliv, da se težje vgnezdi ali samo, na število in kvaliteto celic?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 8:54:30   
podokina
bravo tamala
to je bil pa res lep rezultat od petih celic 4 tako lepeuser posted image user posted image
punce a mi katera pove do kdaj naj bi jemale prometrij?do katerega tedna nosečnosti?
danes pošljem mojega v Italijo ker mi ga bo čez vikend zmanjkalo,a rabi s seboj mojo kartico in list od transferja verjetno?
sej mu bodo potem dali?recepta se verjetno še vedno ne rabi al je kej novega?

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 9:46:59   
dekca
Menda do 12. tedna.

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 9:48:48   
željica
Podokina, naj uzame za vsak slucaj papirje od transferja, drugega ne rabi, mene zadnjic ni nic vprasala, enkrat prej pa ja. Odvisno katera dela pa kam sploh gre, jaz sem sla na Franetice. Do kdaj pa moras jemat pa ne vem. . .

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 10:00:45   
aksuram
Vidim, da so user posted image zacele padat. Ja to je super. Sem zelo vesela za vsako. Za vse druge pa navijam

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 10:04:34   
mišamašaa
zakaj pa potem jaz vedno rabim recept???????????1x mi niso hotele dat brez recepta in jaz ga imam od takrat vedno s sabo.

mojsoncik sem šla jaz po zamrznjenčke niso nič iskal. tako, da pojma nimam kaj bi to bilo.

Akatera ve, kolk je pa ta naš reško star?madona mogoče se pa res odpravlja v penzijo.pa joj no.dej nej še nas popedena, pol pa lahk greuser posted image

tamala86jaz sem spraševala. pol bom pa jaz tud mojga vzela s sabo, da ne iščem varstva.pa še reklamo bom rešu delalauser posted image

še 2x grem spatuser posted image

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 10:09:57   
željica
O aksuram!
Kako si ti, kako tvoja pikica? user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 10:11:15   
podokina
men niso še nikoli rekli za recept do zdej,nazadnje vem da sem mela sam list od transferja s seboj pa mi je sam štampiljko gor dala in napisala kok škatl sem vzela,pa še to je blo edinkrat do sedaj da je sploh kej kdo gledu al pa reku

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 10:14:33   
pišanec
wow wow wow
Čestitke vsem user posted image
Tale maj je res neverjeten, upam, da se bo ta sreča prenesla tudi v junij. Saj po tako 'neuspešni' zimi je res že bil čas, da vsi zagledamo user posted image .

Držim pesti vsem...
p

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 10:16:25   
željica
Misamasa kam pa hodis po prometrium? Jaz sem samo papir pokazala kjer je Res napisal za Prometrium in je blo ok. Joj, ja upam da se res se ne pripravlja za kako penzijo. user posted image Kot si rekla, naj nas se popedena pa naj gre. user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 10:22:17   
aksuram
Željica jaz sem vredu. Sicer me mucijo hude slabosti in bruhanje ampak tako vem, da je vse ok. Pikica raste, smo v 10.tednu. 14.6. Imam pa nuhalno. Vas pa se vedno redno berem in stiskam pesti.

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 10:55:57   
napalmica
Joooj zdaj pa upam, da ne bom kaj zmešala... user posted image

Aura, Delfinček, čestitke za betko!!! Srečno do UZ in naprej!!!! user posted image user posted image

Podokina, bravo za plusek!!! user posted image user posted image

Željica in Mojsonci
lepo grejta in nič se sekirat!!! Srečno do pluska!!!

Tamala, super za pingote user posted image user posted image Jaz jih nisem imela nikoli v 4. postopkih. Ampak, če tole do konca pripeljem, jih tudi ne rabim user posted image . Lepo grej naprej, mogoče se bosta pa oba prijela user posted image . Kakšne zarodke pa čuvaš? Meni so sedaj vstavili morulico in blastocisto, pa sta obe zagrizli user posted image

Aleda jaz sem na bolniški že od 1. UZ v postopku naprej, sem imela UZ-je vsak dan do punkcije, no le dan pred punkcijo ne. V Mb-ju so itak naklonjeni bolniški, jaz imam pa tud ful stresno delo in mi na kraj pameti ni prišlo, da bi šla po transferju delat. Potem so se pa itak še izcedki začeli in dokler bodo trajali imam itak ležanje več ali manj. Grem na kakšen kratek sprehod, to je pa tudi to.

Aksuram, a si ti iz L.... in so od mene Utrogestan kupila? Super za nuhalno, kam pa greš? Kot vidiš, mi pričakujemo user posted image user posted image user posted image . Mene tudi slabosti mučijo, ampak vsaj bruham ne. Oglasi se še kaj!



_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?