|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje lahko .....
14.9.2005 18:53:45   
CIPRESA
... kupim oblekico za našega Žiga za krst??? Kje imajo kakšne cortkane???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje lahko .....
14.9.2005 19:01:22   
eva1
Oblekco??? Neki sem vidla v babycentru v Lj, ampak jst sm mu dala kr hlačke pa srajčko gor...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje lahko .....
14.9.2005 21:08:15   
smejček
Ja,jst sem mu tudi kupila bež hlačke,bež karirasto srajčko in bež iz garna jopčko pa je bil pravi frajer pa še sedaj lahko nosi.Prvega pa sem imela oblečenega čisto v belem.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje lahko .....
14.9.2005 21:10:57   
Anonimen
A veš kje sem jih jaz videla? Prav za krst. V Kranju za hotelom Jelen je ena majhna trgovinica, kjer imajo otroške oblekice. Ne vem sicer, kaj vse imajo, ampak enkrat, ko sem slučajno zašla tja, vem, da sem videla take kompletke za krst. Mislim, da se trgovinici reče Špica. Lahko grem pogledat, če jih še imajo, če želiš.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje lahko .....
14.9.2005 21:14:30   
smejček
A,ja to sem pozabla rečt,da sem jaz tudi videla kar nekaj lepih stvari v babycentru v KR.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kje lahko .....
15.9.2005 6:58:22   
CIPRESA
Hvala punce se bom zapeljala mal v KR pa bom vidla če majo kaj dobrega. Splišni če se ti bo dalo pa prosim daj poglej. Se nam že malo mudi.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kje lahko .....
15.9.2005 7:13:17   
Anonimen
Bom. Danes najbrž ne bom imela časa, jutri. Velja?

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kje lahko .....
15.9.2005 7:14:58   
CIPRESA
Hvala ti!!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?