|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 13:01:46   
Adelle

user posted image



PDP, nick, starost, kraj, število user posted image , število user posted image doma, spol user posted image


1.7.
Anchika89, 25 let, okolica Mb, 3user posted image , 1user posted image ,user posted image
Jasy, 31 let, Pomurje, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
Dolgolasa, 25 let, okolica CE, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
2.7.
Daisy dee, 27let, Radovljica, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
butt3rfly, 29 let, Celje, 4user posted image , 3user posted image , user posted image
Klavirka, 37 let, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
3.7.
Belugica, 26 let, Laško, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
Zvezdica***
4.7.
5.7.
Klemy82, okolica Lj, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
6.7.
Ela23, 24let, Dolenjska, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
7.7.
Ajedat, 35let, okolica Lj, 4user posted image ,1user posted image , user posted image
8.7.
9.7.
kozoroginja2, Koroška, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
10.7.
11.7.
12.7.
Jastra, 26let, Posavje, 5user posted image ,2user posted image ,user posted image
13.7.
cilkag, 28 let, Primorska, 2user posted image ,1user posted image ,user posted image
speluska, 26 let, Notranjska, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
Tortica88, 25 let, Dolenjska, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
14.7.
Tupi
15.7.
16.7.
17.7.
Rolkica, 31let, Mengeš, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
Anonimen user posted image , 32let, 2user posted image ,1user posted image , user posted image
18.7.
Honey*, okolica Lj, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
Ulalaa, Koroška, 1user posted image ,0user posted image ,user posted image
19.7.
20.7.
Anonimenuser posted image , Krško (okolica), 2user posted image , 0user posted image ,user posted image
SamoTi, 30let, Ptuj, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image
Tinkabinka, 1user posted image ,0user posted image ,user posted image
21.7.
22.7.
Puncka, 24let, Koper, 1user posted image ,0user posted image , user posted image
Anonimna,6user posted image ,2user posted image ,user posted image
23.7.
24.7.
25.7.
Anonimnauser posted image , 25 let, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
26.7.
EnaPika, 2 user posted image , 1user posted image ,user posted image
27.7.
28.7.
29.7.
Adelle, 27 let, okolica Lj, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
supermamy, 36 let, okolica Lj, 3user posted image , 2user posted image , user posted image
30.7.
31.7.
x.7
Ceca1, 33let, Maribor, 1user posted image ,0user posted image ,user posted image
Twinči, 37let, Ljubljana, 4user posted image ,2user posted image ,user posted image
Tiziana124
TINA02, 3user posted image ,3user posted image ,user posted image



(odgovor članu Ulalaa)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 13:07:26   
Adelle

user posted image

NOVEMBER:


28.11.
Ela23


DECEMBER:
3.12.
Ajedat
4.12.
Tinkabinka
cilkag
5.12.
Ceca1
6.12.
Jastra
9.12.
Honey*
zeuso
Adelle
speluska
10.12.
Belugica
12.12.
Anonimen
puncka.
TINA02
13.12.
butt3rfly
16.12.
Dolgolasa - NS
19.12.
Rolkica
Klavirka
Ulalaa
23.12.
kozoroginja2
supermamy
26.12.
SamoTi
27.12.
tiziana124
28.12.
Sakica

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 13:13:28   
jastra
Pozdravljene vse nove user posted image , čestitke. joj k prebiram zalostne novičke sem kr zalostna, vem kako je ko izgubiš svojo pikico, tako da lahko samo rečem glavo pokonci. želim vam da bi znova zagledale plusek čimprej.

evo rolkica jst ti bom tud poslala na zs za vklučitev na fb.

punce pazite nase in na svoje trebuščkeuser posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 13:22:47   
cilkag
Dobrodošle vse nove...joj koliko nas je že user posted image

(odgovor članu jastra)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 13:23:36   
Adelle
Živ!

Hvala lepa punce za lepe besede in lepe želje... bomo vidl kako se bo iztekl...

Danes sm klicala sestro pri Rešu, razložila vse in mi je rekla da sm prav nardila da sm šla k svojemu ginekologu. On situacijo pozna, ve po kakšnem sistemu dela Reš ker sta drugače dobra kolega in mi je rekla da mi je svetoval najboljše kar je znal. Reš mi baje ne bi nič kaj ekstra povedu...

Zdej pa da malo več razložim vam svojo situacijo od prej, ker vidim da se je marsikakšna zgodba nardila user posted image ZM sm mela 24. 10. 2013, STOP inekcijo sm mela 2.11., punkcija je bla 4.11., ET 7.11. kar pomeni da sem mela ET na 3 dan in dobila morule. Prvi test sm nardila 8 dan po ET bolj za foro, da vidim če je še vpliv stopke. Bil je negativen, kar pomeni da stopke ni bilo več v mojem telesu. Čez dva dni, na 10 dan ET sm nardila še enga, bila je zelo rahla črtica bolj obris. 11, 12, 13, 14 dan po ET so bili testi konkretno pozitivni, črtice vidljive. V soboto ko je bil 16 dan ET in sm mela prve kapljice iscedka je imel zvečer narejen test zelo rahlo črtico, kot obris. Od takrat naprej vsi testi so negativni, vključno z današnjim.

Glede krvnega testa je pa tako kot pravi tupi... Sam test ne kaže kaj dost. Je pa tudi res da ne živim v Lj, nimam v bližini kam bi šla na odvzem krvi, Moj dela te dneve skoz kar pomeni da nimam prevoza do Lj. Zato bom počakala do ponedeljka. Bega me to da so testi negativni in obupavam ker vem kaj to pomeni, mede me pa to da je tako hitro pokazal test negativno user posted image Kot sm rekla enkrat prej, v četrtek je bil pozitiven, petek nism delala sm pa mela vse znake, sobota že skor negativen. Tud če bi bil splav ne more hormon tako hitro iz telesa. Ali pač?

Ajedat, stop inekcija je šla vn iz mojega telesa že pred 15ga novembra.

Hvala vsem za nasvete, jaz bom definitivno počakala do ponedeljka ko grem spet na UZ. Bojim se vsega, tudi če bi šla krvnega delat bi se rezultata bala. Ne vem kaj si mislit, v glavi mam popolno zmedo... ne privoščim nobeni. Ta teden bom probala preživeti čimbolj mirno, in upala da bo v ponedeljek kej vidu na UZ. Je pa res da globoko v sebi sm se že poslovila od pikice, moje telo mi nekako kaže da nisem več nosča, pa ne znam vam opisat. Upam pa vseen na čudež.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 13:32:34   
*snezinka*
Mene tudi ni na seznamu, očitno sem bila bolj skrivnostna s podatki do zdaj user posted image

PDP: 6.7.
34 let
1 nosečnost, 0 otrok
Primorska

Naslednji pregled. 30.12.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 13:37:28   
Twinči
Adelle, upam s tabo na čudež user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 15:26:55   
SamoTi
Adelle - drži se, tudi jaz upam s tabo user posted image user posted image .
Lilalo - zelo mi je žal. Pošiljam ti objemeuser posted image user posted image .
Cilkag - midve pa se že poznava iz julijk 2012user posted image .

No za mano je naporen vikend - pojavile so se slabosti in školjka je bila tri dni moj najboljši prijateljuser posted image - groza. Danes je na srečo boljše, ampak samo čakam kdaj se spet pojavijo.
Sem pa danes tudi jaz videla svojo pikicouser posted image user posted image . PDP mi je prestavil na 17. 7., lepo rastemo, samo slikice nisem dobila tako kot prvič.



(odgovor članu Twinči)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 16:02:00   
cilkag
Samo Ti takrat nisem bila na tem forumu sem se šele kasneje pridružla na fb julijkam. Katera pa si?..lahko mi pa na zs napišešuser posted image .

(odgovor članu SamoTi)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 18:05:32   
Adelle
Počasi začenjam verjet, da se čudeži ne dogajajo. Moje telo se pripravlja na menstruacijo, na žalost... Krvavela sem že 2 uri nazaj, rdeča barva... trebuh me boli, križ me boli... mislim da se bo do jutri vlila. Punce, kaj naj vam rečem... lepo božajte trebuščke, bodite vesele da mate te majhne zakladke pod srcu. Bilo je predobro da bi bilo res, sem vedela od prvega dne... a vsaj za trenutek sem začutila kako je biti noseča. Ne bom nikoli pozabila. Poslovila sem se od pikici kot da bi bile živa bitjeca kokrkoli da se vam to zdi neumno. Jokam k dež, ne morem verjeti da sva bila tako blizu temu da postaneva starša... še te malo sreče k sva jo mela je izginila... Vem, vem da je vsaka stvar za nekaj dobra..mogoče bi bilo tako bolje kot da bi bilo kaj narobe z otrokom pozneje...a vseen, rabim čas da prebolim. Oprostite ker vam morim, vi se morate zdej veselit jaz vam pa s tem morim...


Z mojim sva se še pred postopkom zmenila da če ne bo ratal greva drugam, stran od Reša. Mava več razlogov... kaj mislite, a je boljše klinika v Lj al Maribor? Kakšen predlog?

(odgovor članu cilkag)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 18:28:59   
SamoTi
Adelle - user posted image user posted image user posted image . Ti se nam le razpiši, če ti bo zato lažje, zato pa smo na koncu koncev tukaj. Ne morem si predstavljati kako hudo ti mora bitiuser posted image . Obdaj se s pozitivnimi ljudmi in ne obupaj. Res ti iz srca želim, da vama čimprej uspe zagledati novi user posted image . Drži se!!

Cilkag - če ti malo namignem, najini tamali imata podobno ime, samo ena črka razlikeuser posted image . Če zdaj ne ugotoviš, ti napišem kdo semuser posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 19:28:29   
Klavirka
Draga Adelle,
žal mi je za vse kar se ti trenutno dogaja user posted image Do nekam te razumem, ker sem sama preživela nekaj podobnega z vsemi ICSI-ji na katerih sem bila. Ampak vem, da se nikakor ne morem postaviti v tvojo kožo, ker trenutno le ti veš kako ti je. Dajta si čas in to kar toliko časa kolikor bosta rabila, da prebolita tole. Če gremo z bolečino naprej v nove podvige, je lahko le še težje.
Midva sva bila šestkrat na ICSI-ju, dvakrat pri Rešu, dvakrat v Ljubljani in dvakrat v Mariboru. Od vseh ti nabolj priporočam Maribor. Cela ekipa je izvrstna, od sester, laborantov do vseh zdravnikov. Z njimi nisva imela ene slabe izkušnje. Tudi preko interneta in telefona so dostopni za nasvete. Bila sva pa pri dr. Vlaisavljeviću. Prav obratno pa je bilo pri Rešu in v Ljubljani, kjer sem zaradi njihovih slabih odnosov in večkrat neprimernega vedenja do naju in pomanjkanja empatije bila še na dodatnih trnih.
Če te še kaj zanima in če ti lahko kako pomagam, kar vprašaj.
Drži se! user posted image user posted image
Klavirka

(odgovor članu SamoTi)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 19:55:36   
EnaPika
Adelle, kot je že rekla Samo Ti, se kar razpiši. Če ti je lažje kar povej, kar ti leži na duši. Prav je, da si stojimo ob strani v dobrih in tudi težkih trenutkih user posted image

vse dobro... user posted image


(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 20:01:17   
Ajedat
Joj Adelleuser posted image
Sem cel dan mislila nate.
Ne obupaj kar pozitivno naprej.
Sama če bi morala ponovno v postopke bi se odločila za Maribor ker punce ful hvalijo drugače je pa tudi v Lj. ok
Vidim da je različno pri stopkah. Jest sm mela še 12 dan rahlo pozitiven test..

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 20:08:30   
Adelle
Hvala punce, zlate ste... Preživela bova, kot marsikaj drugega v najinem življenju... A bolečina vedno obstaja...

Mislim da bova najprej probala v Lj. Slišala sm najboljše besede za MB, ampak ker nama je Lj bližje hočem probat tam. Če pa ne bo tam ratal v 2 postopkih, greva v MB.

Nekaj druzga me zanima.. A tole zdej meni računajo kot ss al kot kaj? A te dajo na kakšne preiskave v Lj pred postopkom? Ker z Rešom nisva zadovoljna, premalo se posveti parom. Nobenih konkretnih preiskav ne naredi... Ful me zanima kako je v Lj, če se keri da pojasnit mi bi bila hvaležna...


(odgovor članu Ajedat)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 20:21:08   
zeuso
Draga Adelle, ti kar vrži iz sebe kar ti leži na duši, jaz se zavedam in ves čas trepetam da sem lahko nekega dne na istem ko ti če bi šlo kaj narobe. Glede ustanove sem bla tri krat v postopku v Ljubljani, in sva se odločla da menjav da greva v Maribor, sem pa med čakanjem na menstruacijo da se naročim na UZ zagledala plusek, kar še sploh ne dojemam in bom verjela šele ko bom prvič v življenju videla srček ki bije. Tako da ti apsolutno svetujem Maribor., ker za njih sem slišala vse najboljše.

(odgovor članu EnaPika)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 20:44:31   
rolkica
Adelle: en objem user posted image pa pikepoke za srečouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 20:59:20   
cilkag
Samo Ti gledala sem na fb in videla kdo je pod tvojim vzdevkom ampak med clanicami te pa ni?

Adele močen objem in srečno naprej upam da bo tudi za vaju kmalu prišel tisti čas ko bosta imela svojo štručko v naročju. Samo obupat ne! user posted image

(odgovor članu rolkica)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 21:20:05   
Twinči
Adelle, žal mi je, držita se!

(odgovor članu cilkag)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Julijke 2014
26.11.2013 22:51:15   
Klavirka
Adelle,

v Ljubljani sem imela dosti preiskav, tudi laparoskopijo in gensko preiskavo mene in partnerja (če se slučajno najine celice gensko ne ujemajo) ter preiskavo partnerjeve sperme, ampak vse je bilo BP. A Reš ni naredil nobene preiskave prej? Spomnim se, da je Reš takoj rekel da nimava nobenih možnosti (stara sem bila 32 let in vse BP). To mi je tako šlo na živce, da sva odšla drugam.

Še vedno ti, kljub razdalji, svetujem Maribor. V Ljubljani smo šle kot po tekočem traku, kot neke živali. V Mariboru pa se posvetijo vsakemu posebej, kar je človeško. Tudi po uspešnosti v Mariboru izstopajo. Celo iz drugih držav prihajajo tja na IVF ali ICSI. Midva sva tam imela najboljše rezultate, prvič se je razvila blastocista, a je na koncu pozitiven rezultat bil le na krvni preiskavi, ker se mi je takoj ulila tečka. Po več kot letu dni pavze, pa se nama je zgodillo naravno. Le dobro sva se sprostila in je uspelo. Upam, da tako tudi ostane.
Držim pesti, da tudi vama uspe čim prej!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Twinči)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Julijke 2014
27.11.2013 6:54:18   
Anonimen
Addele user posted image user posted image user posted image user posted image drži seem kako ti je. Midva sva se dolgo (2 leti) trudila za najino prvo štručko. Potem je sledil en splav v 10. tednu, sedaj pa sem v 6. tednu in me je grozno strah da se ponovi ista zgodba. Sploh, ker imam občutek, da so vsi nosečniški znaki izginili. Ne vem kako bom prenesla, če izgubim še to pikicouser posted image user posted image

Bodo pa zdaj to obravnavali kot SS. Naroči se k G, da potem preveri če si se ok sšistila oz. če rabiš abrazijo. Kakih dodatnih preiskav pa ne delajo. Ponavadi rečejo da ali je šlo za kako genetsko napako poloda in se ni pravilno razvijal, ali pa da si se pač s čim okužila (vsaj meni so dejali tako) in da je bolje da je tako kot je... ja, človeku ki ni na istem je to lahko reči, ti pa imaš občutek da te bo razgnalo od žalosti,...POGUMNO NAPREJ!

(odgovor članu Klavirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Julijke 2014
27.11.2013 7:37:07   
butt3rfly
Adelle, hudo mi je zate user posted image verjamem in želim ti, da boš tudi ti enkrat držalo štručko v rokah, za katero boš lahko rekla, da je le in samo vajina.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Julijke 2014
27.11.2013 8:01:08   
Bluegirl
Oh, Adelle, saj sem brez beseduser posted image Drži seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Julijke 2014
27.11.2013 8:30:45   
tupi
Adelle user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Julijke 2014
27.11.2013 9:23:43   
Anonimen
Adelle user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
verjamem da ti je hudo, in ti kr daj ven vse to. Jaz se po zadnji izgubi nisem pobrala 2 mesca.
Gled MB al pa LJ, bi ti jaz priporočala MB, tam so res vsi super in te obravnavajo kot človeka in nama so nardili vse preiskave. Res so se zavzeli za naju, in preiskali mene in njega. No potem nama je 2 dni pred pričetkom postopka pokazal + (ki se kasneje ni pač dobro končal), sedaj nama je tudi uspelo po naravni poti in bomo vidli kako bo. Po vseh tegobah in težavah sva rekla da bova pozabila na vse, se sprostila in bova videla kaj bo in je uspelo. Tudi vama bo!

Drži se!

(odgovor članu tupi)
  Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?