|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:19:45   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Poseg? Ne, ne nic takega. Koleno.


ah, konec skrivnosti ...


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:20:48   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Poseg? Ne, ne nic takega. Koleno.


ah, konec skrivnosti ...




ah škoda user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:23:07   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Poseg? Ne, ne nic takega. Koleno.


ah, konec skrivnosti ...





NI nič takega Lukka, 
user posted image user posted image user posted image  ker koleno ima zelo važno vlogo pri dostih aktivnostih

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:23:18   
Lukka
Alda, ce ti znas kakat v stoje... vsaka čast!

In zskaj bi moral jaz po vase imet poseg na tazadnji? Kaj a je to v modi? Hahahahaha.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:30:15   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
In zskaj bi moral jaz po vase imet poseg na tazadnji?


Ne na!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:30:42   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Alda, ce ti znas kakat v stoje... vsaka čast!

In zskaj bi moral jaz po vase imet poseg na tazadnji? Kaj a je to v modi? Hahahahaha.


ma saj si ti rekel, če smo videle kakega sede-ja smo kakat in lulat, zato me je zanimalo user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:34:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Kako odvajam, mislm kako vprasanje?!


ja ne vem, če vemo pri vaju dveh že "kdo koga kam in koga ne", kdo oralno in kdo analno, ko si tako detaljno zapisal, potem je odvajanje mala malica..

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:43:08   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

In zskaj bi moral jaz po vase imet poseg na tazadnji? Kaj a je to v modi? Hahahahaha.


Nisem opazila, da bi kdo eksplicitno navajal zadnjo plat user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:57:15   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Kako odvajam, mislm kako vprasanje?!


ja ne vem, če vemo pri vaju dveh že "kdo koga kam in koga ne", kdo oralno in kdo analno, ko si tako detaljno zapisal, potem je odvajanje mala malica..


Hahahahhahah, baby, kaj te zanima no? Kar na dan z besedo. user posted image
Jaz pa mislim, da si ti mnenja, ce sprejemas penis v anus, da s tem otezis odvajanje blata? A to mislis. No, to ni res ves. Blata nikoli ni tako nizko, v anusu. Sele ko gres odvajat stisnes blato iz crevesja, da ga dobis v anus in potem iztisnes ven. Tako, da moja luknja ravno tako prosta kot tvoja. Samo navlazena ni, zato pac dodatno vlazim, kar je pa posledica, da imam jaz tudi ob trdem blatu bolj prozen vhod v anus in celo lazje odvajam kot ti. Hahahahahahahahaha. A se kaka dilema?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 14:59:46   
ZARA
S kakšnim jebozovnim ala Ryan Gosling.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 15:11:26   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

S kakšnim jebozovnim ala Ryan Gosling.


Uf ta tip ima tudi tako lepe oci!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 15:13:59   
mateyka
ne lukec, površno bereš in fantaziraš. mene ne zanima, če pa druge zanima, pa ne vem zakaj odgovor v stilu "mislm kako vprasanje", saj nisi prav nič sramežljiv. ne vem kaj pol glumiš a la "mislm kako vprasanje", če greš v vse detalje s takim gustom. samo to sem imela za pripomnit. čisto res me ne zanima tvoj anus, niti tvoje diareje ter kako jih rešuješ. hvala ne, bom preskočila.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 15:16:41   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne lukec, površno bereš in fantaziraš. mene ne zanima, če pa druge zanima, pa ne vem zakaj odgovor v stilu "mislm kako vprasanje", saj nisi prav nič sramežljiv. ne vem kaj pol glumiš a la "mislm kako vprasanje", če greš v vse detalje s takim gustom. samo to sem imela za pripomnit. čisto res me ne zanima tvoj anus, niti tvoje diareje ter kako jih rešuješ. hvala ne, bom preskočila.


mateyka sori user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 15:18:44   
Lukka
Jaz pa nisem sramezljiv, ker nimam za kaj bit!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 15:31:09   
alda
Luka jaz tudi nisem sramežljiva zato te bom vprašala kako rešita z možem ,če vama je slućajno všeč isti tip?

user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 15:32:30   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

S kakšnim jebozovnim ala Ryan Gosling.


Uf ta tip ima tudi tako lepe oci!

On je lep all the way.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 15:34:29   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Luka jaz tudi nisem sramežljiva zato te bom vprašala kako rešita z možem ,če vama je slućajno všeč isti tip?

user posted image

Threesome?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 15:36:53   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Luka jaz tudi nisem sramežljiva zato te bom vprašala kako rešita z možem ,če vama je slućajno všeč isti tip?

user posted image

Threesome?

user posted image
al pa
user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 17:12:03   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Luka jaz tudi nisem sramežljiva zato te bom vprašala kako rešita z možem ,če vama je slućajno všeč isti tip?

user posted image

Threesome?

user posted image
al pa
user posted image


Alda

Tema je sicer cvek in hipoteze, ampak glej... v hipotezi, seveda bi jaz sel recimo s tem zvezdnokom. Ampak, real life je pa jaz. Moz. Hci in trenutno smo v pricakovanju se ene polze. Kar se tice podvigov v seksualnem smislu je pri meni to absolutno zakljuceno, za moza mislilm da tudi. Pri nas v dnevni sobi ni pogovorov v smislu, hej glej na tv kako lep tip! Ah, jaz bi ze malo lajal, ampak partner je pa drugacen. Resen, karierist, nekonflikten in tudi sale vcasih ne razume najboljse... tako, da nekaj v tem smislu, da bi se salili glede spolnosti in varanja pri nas ni. Na zacetku najine veze sva dala skozi eno zelo tezko preiskusnjo in se takrat zaklela, da se kaj takega ne bo ponovilo. Od takrat naprej to tema,ki je za naju zakljucena.
Alda se jaz tebe vprasam, ali ti komentiras pred tvojim o drugih pa o seksualnih temah, pa salah..

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 17:30:55   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Alda se jaz tebe vprasam, ali ti komentiras pred tvojim o drugih pa o seksualnih temah, pa salah..

Sicer nisem Alda, sam vseen ... ja valjda ... itak se menivavse sorte in itak je že najina stara fora, da gledava TV in on zagleda na zaslonu The Mamo ( http://www.imdb.com/name/nm0334179/?ref_=tt_cl_t1 ) in vedno sledi "Uuuuuuu Mama!!! ... če jaz lahko njo, ti lahko Gerarda Butlerja" ... skratka ... tako v hecu ... itak ...

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 17:46:08   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Alda se jaz tebe vprasam, ali ti komentiras pred tvojim o drugih pa o seksualnih temah, pa salah..

Sicer nisem Alda, sam vseen ... ja valjda ... itak se menivavse sorte in itak je že najina stara fora, da gledava TV in on zagleda na zaslonu The Mamo ( http://www.imdb.com/name/nm0334179/?ref_=tt_cl_t1 ) in vedno sledi "Uuuuuuu Mama!!! ... če jaz lahko njo, ti lahko Gerarda Butlerja" ... skratka ... tako v hecu ... itak ...



Hahahahaha, full dobr! Ja, pri nas tega ni... Bolj konzervativno vse skupi. Ceprav pomojem, ce bi srecal to Mamo, itak ne bi nc naredu, verjemi. Hahahahahahaha, tko kot bi jaz zmrznu, ce bi res mel moznost tega Thomasa...
Hahahahahahaha, edino ves, jaz (ah mal sem cuden) ko gremo v kako trgovino, ali center, pa vidim kakega men lustnega fanta, moskega (ajde zadnjic na trznici) in jaz bunce potem kar mislim, da ga moj full gleda. In ves kaj zacnem delat - tamalo mu zacnem rint v narocje, tiscim vanjo, da ja zacne rjovet hahahahaha, in pol kar mislm, da sem ga speljal izza gresnih pogledov... ceprav ga pomojem sploh ni gledal. Hahahahahaha, sam cakam kdaj me pogrunta, ceprav je pomojem imun za take namige in te moje otrocje fore. Hahahahahaha

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 17:55:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Alda se jaz tebe vprasam, ali ti komentiras pred tvojim o drugih pa o seksualnih temah, pa salah..

Sicer nisem Alda, sam vseen ... ja valjda ... itak se menivavse sorte in itak je že najina stara fora, da gledava TV in on zagleda na zaslonu The Mamo ( http://www.imdb.com/name/nm0334179/?ref_=tt_cl_t1 ) in vedno sledi "Uuuuuuu Mama!!! ... če jaz lahko njo, ti lahko Gerarda Butlerja" ... skratka ... tako v hecu ... itak ...



Hahahahaha, full dobr! Ja, pri nas tega ni... Bolj konzervativno vse skupi. Ceprav pomojem, ce bi srecal to Mamo, itak ne bi nc naredu, verjemi. Hahahahahahaha, tko kot bi jaz zmrznu, ce bi res mel moznost tega Thomasa...
Hahahahahahaha, edino ves, jaz (ah mal sem cuden) ko gremo v kako trgovino, ali center, pa vidim kakega men lustnega fanta, moskega (ajde zadnjic na trznici) in jaz bunce potem kar mislim, da ga moj full gleda. In ves kaj zacnem delat - tamalo mu zacnem rint v narocje, tiscim vanjo, da ja zacne rjovet hahahahaha, in pol kar mislm, da sem ga speljal izza gresnih pogledov... ceprav ga pomojem sploh ni gledal. Hahahahahaha, sam cakam kdaj me pogrunta, ceprav je pomojem imun za take namige in te moje otrocje fore. Hahahahahaha

Ja jaz vem da nebi nič naredil če bi The Mamo srečal ... prav butasto bi se ji režal, to je še največ ... v nasprotju s tabo pa jaz ne zganjam nekih ljubosumnih izpadov, ker če si s tem začnem grenit življenje je itak konec ... ima tak posel, da če bi me hotel, bi me tako lahko varal, da je joj ... pa ok, tut ko sva skupi če pogleda za dobro bejbo, mu jaz ponavadi rečem: " ma dobro rit, kaj?" in dobim odgovor v smislu "Ma ja no ... sam kaka kilca ji manjka" user posted image ... skratka zaupava si in posledično se lahko tut fajn hecava na ta račun.

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 18:08:11   
Lukka
Ja, saj to je super, da imata tak odnos in da se znata hecat. Saj pravim, midva sva eno kalvarijo dala skozi in posledicno se na take teme, cetudi zgolj, dobra rit, ne moreva vec hecat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 18:11:55   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Luka jaz tudi nisem sramežljiva zato te bom vprašala kako rešita z možem ,če vama je slućajno všeč isti tip?

user posted image

Threesome?

user posted image
al pa
user posted image


Alda

Tema je sicer cvek in hipoteze, ampak glej... v hipotezi, seveda bi jaz sel recimo s tem zvezdnokom. Ampak, real life je pa jaz. Moz. Hci in trenutno smo v pricakovanju se ene polze. Kar se tice podvigov v seksualnem smislu je pri meni to absolutno zakljuceno, za moza mislilm da tudi. Pri nas v dnevni sobi ni pogovorov v smislu, hej glej na tv kako lep tip! Ah, jaz bi ze malo lajal, ampak partner je pa drugacen. Resen, karierist, nekonflikten in tudi sale vcasih ne razume najboljse... tako, da nekaj v tem smislu, da bi se salili glede spolnosti in varanja pri nas ni. Na zacetku najine veze sva dala skozi eno zelo tezko preiskusnjo in se takrat zaklela, da se kaj takega ne bo ponovilo. Od takrat naprej to tema,ki je za naju zakljucena.
Alda se jaz tebe vprasam, ali ti komentiras pred tvojim o drugih pa o seksualnih temah, pa salah..


Ja seveda da, saj že ve da pes ki laja ne grize in ja:to je tudi del zaupanja.

In če se nebi pogovarjala tudi o takih stvareh, bi se mi zdelo nekaj hudo narobe z najinim vidom in možgani,
ker če je kdo lep, privlaćen, seksi,..ma samo slepec ali pa velik egocentrik tega ne vidi oz. opazi.


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 18:35:59   
Lukka
Hm, a si predstavljate, da bi bil svet obrnjen, ali pa trend tako, da bi bilo normalno imet dva partnerja... pismo, saj konec koncev res ni zagotovila, da bi imel lahko custveno in seksualno samo enega partnerja, in da ne bi mogel cutit enako mocno do dveh... je pa res, logistika bi znala bit problem... ampak glej, saj se tudi odlocamo za vec otrok, res pol cudn, da so nasi mozgani nastavljeni tako, da vse drugo, kot en partner ne pride v postev!

Ma ne vem, zdajle mi tamala tukaj skace in govori, da bo full igrac za bodoco sestrico napakirala, pa nosi ene stare povalane stvari... in jo vprasam, ce bo mela bratca tudi rada, ker ne vemo ce bomo sestrico meli. Pa pravi, da se ne ve. In ja, sem se pol takle spomnil. Hahahahahaha, pol pa take tropinje razmisljam. Pa kolen me boli, da se mi kar trga, zdaj pa dost. Vzamem en tramal, da pridem k sebi!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?