|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2014
3.4.2014 19:38:11   
pridkana
Mamo svoje stanovanje z ločenim vhodom in s tem tudi svoje gospodinjstvo... rok imam pa jaz šele 16. tako da mam še 13 dni do pdp, trma se še vedno ni nič spustila, miga tudi že dosti manj, tako da bom očitno mogla začet brce štet. A sem spada tudi ritanje in narivanje?

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Aprilčice 2014
3.4.2014 20:34:58   
Misona
Ja, vso ritanje gre zraven. Jz brc sploh ne čutim več. Ne vem pa, če se kolcanje šteje?

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Aprilčice 2014
4.4.2014 12:53:11   
bucka*
Kolcanje? Dobro vprašanje ja :) Ne vem če šteje...

Jst še nisem rodila, ampak če ne bom danes, bom pa jutri :) Zdej se nestrpnost manjša namesto veča, ker se mi ne da več čakat in upat, da bo kej prej. Se bom rajš pretvarjala da sem še daleč pred rokom user posted image

Včeraj sem imela pregled in ctg, pa je bil mali nekaj preveč "sunkovit", čeprav G ne morem razložit, da tak pač je, živahno dete. Pa še z mojmu sva se nekej **** zraven, tko da sva pomoje vse rezultate uničla user posted image Zej morm pa v nedeljo spet - za vsak slućaj in bo moj ostal zunaj, jst bom pa čist pridna user posted image Neki mam vodo tud slabšo, sem mogla še enkrat dat, tko da bom tud to v nedeljo izvedela, kok je hudo. Načeloma nič takega, kar bi me skrbelo, važno da dete suva, četudi morva še enkrat na ctg zaradi tega :)

Je pa prihajala ena punca s popadki v porodno, tisti čas ko sm mela cgt, pa mi je blo ful smešno, k ji je njen govoril... "ja used se malo" ona pa čist boga, v krču... "ja ne morem no, mal počak..." user posted image
Pol jo je pa na vso silo hotu na sprehod vlečt, pa je rekla sestra... samo po avli malo... no, pa sta bla čez 5 min že nazaj... Je bla že čist na konc... Boga, sej pravim, un njen bi jo pa najraj še v hribe vozil user posted image
Sm rekla mojmu: "da navš slučajno tak!" :)

No, tok da sm se pofočkala, bušije božajte, pa gremo na sončka.

Pathra, ti pa dobrodošla nazaj, super da si se pozdravla! user posted image

(odgovor članu Misona)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Aprilčice 2014
4.4.2014 13:40:01   
Mistica
Živijo, punce

Da se še jaz oglasim in povem, da sem še vedno v enem kosu.. Vse že nekako odštevamo in upamo, da bomo že kmalu (kaj pred rokom) crtale naše pikice, a ne user posted image

Pathra- res lepo, da se počutiš že boljše. Aprilčkov je pa že kar nekaj user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bucka*
Je pa prihajala ena punca s popadki v porodno, tisti čas ko sm mela cgt, pa mi je blo ful smešno, k ji je njen govoril... "ja used se malo" ona pa čist boga, v krču... "ja ne morem no, mal počak..." user posted image
Pol jo je pa na vso silo hotu na sprehod vlečt, pa je rekla sestra... samo po avli malo... no, pa sta bla čez 5 min že nazaj... Je bla že čist na konc... Boga, sej pravim, un njen bi jo pa najraj še v hribe vozil user posted image
Sm rekla mojmu: "da navš slučajno tak!" :)


user posted image user posted image user posted image Si me nasmejala s tem postom user posted image

Želim vam lep konec tedna..

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Aprilčice 2014
5.4.2014 20:36:55   
pridkana
No, men se je začel pa čep luščit user posted image sicer je tak čisto lep bel, danes sem zasledila dva koščka...skupaj mogoče za mezinček na roki.... ampak bejbe moje to pomeni da bomo najkasneje v 4 tednih rodil user posted image user posted image user posted image

drgač pa še nč nouga....samo križ me občasno ornk matra, mala pa ma spet gibalne vaje kot prejuser posted image

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Aprilčice 2014
5.4.2014 21:57:32   
Agnes27
Pathra hvala za statistične podatke user posted image Ne morm verjet da jih že tolk punc carta, kaj so malčki tko pohitel na svet al kako.

Pridkana bo že držalo da vse v 4 tednih rodimouser posted image user posted image LOL

Men se je pri taprvi čep odluščil 4 dni pred porodom. Saj sploh ne vem kera ima zdaj prva rok? Jst ga imam po ZM 23. po UZ pa 18. Ciljam bolj na 18.

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Aprilčice 2014
6.4.2014 0:01:00   
pridkana
Kaj vam pomaga da zaspite? Mne se zdi da je vsak večer slabše... ponavadi sem spala vsaj nekje do enih, danes pa že od enajstih budna, s tem da sva šla spat normalno ob desetih.... nimam več idej... glavo mam pa k da je prazna... sam spat ne morem čeprav čutim da sem utrujena...user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Aprilčice 2014
6.4.2014 10:34:27   
Agnes27
Pridkana jst imam tut take težave. Včer pred drugo sploh očesa nisem zatisnila. Pol se pa še moj loti smrčat - groza, in ga kr na kavč steram. Danes sem kot zombi pa še sama s tamalo. Nimam nobenega pametnega recepta razen poroduser posted image Eni pravjo da hmelj pomaga, ali pa toplo mleko z medom, sam to je vse bolj tko tko. Napit s pivom se ga pa itak ne mormouser posted image

Je pa to ful grozno da ne moreš spati, izkusila že v prvi nosečnosti ko se v zadnjem mesecu nosečnosti izgubila 4 kg zaradi tega. Na konc sem bla proz že živčna razvalina.

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Aprilčice 2014
6.4.2014 11:16:28   
pridkana
Ma to sem jst tko al tko... pol pa še moj oči prliva zraven k je prou nemogoč, še posebi pa tašča, ker tuki v tej bajti noben ne ve kaj je to trkanje al pa zvonc. Je lih prejle spet notr uletela pa se mi sam smeje u glavo pa pozdravi in gre pol ven.... jst pa znorim ker nimava nobene zasebnosti, moj pa sploh ne razume kaj mu hočem povedat. Zadnja stvar k jo hočem je da se zdej kle kregamo, ampak očitno bo treba tole povedat, ker če mi misli pol isto uletavat k bo tamala se lahk sam še odselim...user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Aprilčice 2014
6.4.2014 22:57:28   
Agnes27
Jao ja to pa je problem. Verjetno boš mogla poskusit nekak se pogovort ker vprašanje če ne mislijo da so samo prijazniuser posted image

Punce, sploh ne vem če sem že omenila...men trebuh otrdeva že par dni in to kar velik, po 10x ali več na uro, danes pa me špika tudi v nožnici. Vem da smo o tem že govorile ampak jst sem že kar mau preveč resno tole vzela. V sredo imam pregled pa samo upam lahko da se je obrnil mali. A še kateri otrdeva trebuh?

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Aprilčice 2014
6.4.2014 23:03:48   
bucka*
Joj, sam to je res smotan, da ti skos uletava, pa sploh čist nelogično, če imaš svoj vhod in gospodinjstvo... Teh dilem je blo tle po forumih kar nekaj in druge rešitve, kot čimbolj vljudno nakazat kaj želiš, žal ni... Če tvoj ne razume, boš mogla sama zrihtat, samo mogoče počakaj dojenčka, zdej nas hormoni zezajo. Pa smo sploh tečne, smotane in neprespane.
Aja, pa čep najbrž pomeni da bo kr kmalu, sm ti mal fovš user posted image

Glede spanja se morm pa pohvalit, jst spim kot top :) sicer grem vmes lulat, ampak to je to.

Lep večer user posted image
Da bi čimprej dočakale user posted image user posted image

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Aprilčice 2014
6.4.2014 23:09:51   
bucka*
Agnes, meni otrdeva samo zvečer, ponavadi če sem čez dan bolj (najbrž preveč) fizično aktivna. Raje bolj počivaj... Lažni popadek se občuti bolj kot krč v spodnjem delu trebuha (pritiska dol), včasih se pa razširi še v hrbet. Vse ostalo so samo "nedolžne priprave"

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 8:37:53   
Mistica
Živijo, punce!

Kako ste danes?

pridkana- pri vas se bo pa najbrž kmalu začelo kaj dogajati, če se ti je čep že odluščil. user posted image
S taščo/ tastom ali tvojimi se boš ziher morala usesti in določiti "pravila", sicer pa to že sama veš, a ne. Prej ko boš, prej bo morebitna zamera mimo in prej boš glede tega mirnejša. Po mojem mnenju je brezveze čakat na moškega, da bo o tem govoril s starši, ker njemu se itak to ne zdi tako velik problem: prvič: Ker so moški in drugič: Ker so njegovi starši user posted image
Spanje- je tudi pri meni user posted image . Nimam nasveta, mogoče le to, da si poskušaš hrbet, trebuh,.. podložiti tako kot ti najbol ustreza in da greš spat v ohlajeno, prezračeno sobo. To meni malce olajša noči. Sicer pa- tako oz. slabše bo še nekaj časa user posted image user posted image

Agnes27-
meni v tej nosečnosti otrdeva trebuh že skozi celo nosečnost veliko bolj kot v prvi, ampak te dneve še posebno in ne samo, ko sem aktivna, ampak tudi, ko počivam. Otrdeva pa full, ampak ne na kake intervale oz. nisem šla še štet. Tudi v nožnici me ščipa, vendar mislim, da je to povezano z miganjem naše pikice.
Držim pesti, da se je mala pikica obrnila in ti s tem prihrani nekaj skrbi!

Imam pa jaz nekaj dni drugačne težave- boli me med korakom, kot bi preforsirala s hojo in bi me bolele kosti in mišice. Ampak te dni res velik počivam in manj hodim. In na podoben način me boli tudi spodnji del trebuha (nizko pod popkom). Kot bi me bolelo od vnetih mišic noter. Verjetno se "širim" user posted image Ima še katera take težave? Ker zvečer je kar hudo. Do roka pa imam samo še par dni user posted image

Punce, lepo se imejte in uživajte v sončku. Baje bo jutri že poslabšanje.. Lp

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 9:12:10   
nezzek
Pridkana, čisto preprosto vprašanje - zakaj pa ključavnica ne pride v poštev? To je en tak najbolj enostaven in zazihran način, da ti nihče ne vidra v stanovanje. Obiskom ni treba nič razlagati, če pa postavijo vprašanje, zakaj je zaklenjeno... user posted image potem pa itak človek ostane brez besed. Ampak močno dvomim, da bi nastal prepir zaradi tega. Če je nimata, bi lahko tudi svojemu malo "zavila v celofan" in rekla, da bo zdaj malo drugače, ko bo dojenček, ki bo imel svoj urnik, ki se mu boste morali vsi ostali prilagajati, še najbolj pa ti. In da pač ne bo dobro ne zanj ne zate, če boš imela nenapovedane obiske ravno takrat, ko bo/š/sta spala.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 10:09:32   
bucka*
Mistica, tudi jaz imam iste težave kot ti, oziroma se mi je to zgodilo včeraj, ravno po tem, ko sem se hvalila kako dobro spim user posted image
Šla sem na vsakdanji sprehod, po utečeni in poznani poti, ker mi je ravno pravšnja, pa še krog se nardi (ne grem tja in nazaj). Pa sem bla čisto polomljena, kot praviš ti (boleče mišice in sklepi). Kot nekakšna gripa, ker bolijo tudi roke. Ponoči sem se pa zbujala na eno uro, ker me je spodnji del maternice takooo tiščal, da sem že mislila da se začenjajo kakšni popadki, bolel me je tudi hrbet. Kaj naj bi pa to pomenilo? Ma kšna kšno idejo? Ker zdej sm pa v redu :) Mam pa točno teden do roka.

Pridkana, Nezzek ima pa prav, preprosto občasno zaklepanje vrat bi najbrž pomagalo, pa pač rečeš da si počivala, sej to nej bi vsi razumeli. Samo toliko, da se odvadi uletavat za dve sekundi, čist tko za brezveze. Ker možno je, da je samo nestrpna. mene vsi vprašujoče gledajo, ko se pojavim (kao, a se že kej dogaja?)

Ja nč, pol pa gremo na sončka, če ga jutri ne bo :) Imejte lep dan!

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 10:25:40   
Misona
Živjo nosečke!

Pridkana, ja tudi meni se je prvič odluščil čep tri dni pred porodom, drugi dan je pa voda začela po malem odtekati. Fajn, da se dogaja! Jaz mam jutri rok, pa še nič, no razen vsega špikanja v nožnici, ki je najbolj intenzivno zvečer. Pa kdaj mi tud trebuh otrdi. Ampak vse to se dogaja že cel tedn, akcije pa še nobene.
kar se tašče tiče se pa strinjam z ostalimi. Meje bosta morala postavit, čerpav je to ful težko, ker so ponavi potem ful užaljeni. Midva sva zatežila na začetku, zdaj ful redko pridejo gor k nama, je že kar malo čudno. Ampak če pa skupaj pogledam, imava pa bistveno več miru. Je pa trajalo več mesecev (morda celo leto), da so odnosi postali spet bolj pristni in sproščeni. Je pa bistveno lažje, če dobiš partnerja na svojo stran in se on meni s svojimi starši.

Agnes- ja popolnoma razumem, mene po vsakih dobrih prehojenih 200 metrih vse boli v kolkih, medenici, križu, nožnici..., nekaj med muskrfibrom in ne vem še čem. Bolečine se včasih širijo naprej tud v noge. Posledično veliko manj hodim kot bi sicer in sem čisto zaležana. Včeraj smo šli malo na sprehod jaz pa polna vrtoglavice, komaj sem dihala, že na meji sramotnega. Strah me je postalo, kako bom takšna sploh zdržala porod user posted image ?

No prejšni teden sem uspela staknit še neko trebušno virozo z drisko in vročino, katere je na srečo konec in zdaj še samo držim pesti, da ostanemo vsi zdravi do poroda.
Vas je kaj strah poroda? Mene ob vsake špikanju malo strese... Sem bila v četrtek na pregledu z eno ki je imela raztrganine 3 stopnje in me je kar prestrašilo...
Držim za vse pesti!


(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 12:56:20   
pathra
Ejla punce.. jaz sem imela danes pregled. Že par dni me je špikalo v nožnici in utrdeval trebuh zvečer bolj kot ponavadi in to je verjetno razlog da sem 1 cm odprta. Zaradi nosečniške sladkorne pa me ne bojo spustili čez rok in če ne bo prej me v sredo sprejmejo na oddelek in v četrtek sprožijo tako da jaz definitivno zibamo do konca tedna.

(odgovor članu Misona)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 14:14:10   
Mistica
pathra- to je super novica, a ne? user posted image Da se že odpiraš in tudi da veš, da ne boš 14dni čez rok preden boš zibala user posted image Kok je pa kaj veliko dete, glede na to, da imaš sladkorno? Če se prav spomnim, nisi pisala, da je kaj nad povprečjem. Verjetno pa tudi pljučnica, ki si jo pravkar prebolela, ni vplivala ravno na to, da bi se bebi ali ti pretirano redila, a ne?

Jaz se pa ne v celoti strinjam z napisanim, da bi kar ključavnico uporabili za preprečitev vstopa "obiskov". To bi jaz uporabila kot skajni ukrep, če ne bi upoštevali dogovorjenega. Saj niso neumni, tudi če so pač vsiljivi! Oni pač hišo smatrajo kot lastno in to, da nekdo živi pod njihovo streho, za njih pomeni, da lahko uletajo kadar jim ustreza in tudi brezveze. In če jih nekdo ne ustavi pravočasno in jim ne pove svoja pričakovanja in želje, bodo pač tako ravnali tudi naprej. Jaz bi postavila jasne meje in v kolikor le-teh ne bi upoštevali ali se čez čas zopet "spozabili", bi ziher uporabila ključ. Priznam tudi, da bi mene zmotilo tudi to, da bi slišala, da nekdo stoji pred zaklenjenimi vrati ali jih-skuša odpreti.. in bi imela slabo vest, če bi jih kar zaklenila brez, da bi predtem vrgla karte na mizo. In kot drugo, mislim, da je sedaj zadnji čas, da se o tem pogovorite, saj bo zaradi prihajajočega člana, zamera ziher trajala zelo malo časa user posted image

A je katera že na poti v P? Jaz upam, da bom tudi ta teden že držala svojo štručko v naročju in da bo porod mimo..

Misona- poroda me ni toliko strah, grem pa sedaj v drugo "bolj z glavo" v porodno sobo kot sem šla prvič in to me kar muči, ker vem, kako zgleda in se bojim, da bi bilo kaj težje ali da bi se kje ustavilo,.. ker pač vem, kako je tam in ker se je prvi porod proti koncu malo zakompliciral. Pa tudi, ker nekak pričakujem, da bo tokrat lažje in se potem včasih vprašam- kaj pa če ne bo? Take stvari nam verjetno vsem sedaj letajo po glavi..

Lp

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 14:35:40   
pridkana
Joj ste se razpisale....ne vem al sam men tale ringaraja nagaja, ampak men sploh ni kazalo da so kake nove objave, dobr da mi babji firbec ni dal miru user posted image

Drgač mamo pa trenutno 4 aprilčice danes notr, 2 se že crkljata, za 2 se pa še ne ve.

Sem pa lih prej govorila s taščo...sicer mi je blo ful težko začet, ampak ker sem si ta pogovor že ene 100x zavrtela v glavi je kr šlo. Sem ji lepo povedala da je vedno doborodšla, da pa nisem navajena na ta način obiskov kokr pač kle obstajajo in da jo prosim če lahko tudi pri odprtih vratih pozvoni ali pa vsaj potrka in počaka na odziv. Sem kr rekla da sem se je že parkrat ustrašla, poleg tega pa morem kdaj letete u kopalnico tut na pol naga in da mi je pač neprijetno ko nikol ne vem kdo bo od kje pršu. Je rekla da razume in da zakaj nisem že prej povedala.... v glavnem sem pol še enkrat povdarla da je vedno dobrodošla in da res upam da ni narobe razumela, zdej bomo pa vidl.

Trebuh tudi meni otrdeva, danes je šel spet košček čepa ven, o kakih popadkih pa ne duha ne sluha, edino križ me vsake tolk boli.... Mam pa v sredo pregled pa se morem spomnit da jo prašam če se bo čakalo ali mi bojo sprožl okol PDP zarad tretiranja kot da mam sladkornouser posted image

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 16:51:39   
pathra
Ma po UZ je še manjša za svoje tedne.. sej pri nekaterih s to sladkorno malo pretiravajo no.. mene so dali avtomatsko na dieto, ker sem že v prvi imela nosečniško sladkorno, čeprav je bila vrednost na meji.. mi niso potem niti testa delali naprej. Fajn je da bom hitro odrešena in kmalu crkljala, ampak vseeno nimam rada tega planiranja.. raje bi da se samo začne ker me to da vem kdaj se bo vse začelo malo nervira.. danes cel čas razmišljam samo o tem..

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 18:24:23   
pridkana
Jst sem tut ena od unih k sem mela mejno vrednost 5,1 in so me kr med nosečke s sladkorno prepisal... sicer je bil cukr vedno super na pregledih, je pa res da sem jedla bl k ne normalno, ker je bil takrat boljši cukr kot pa ko sem komplicirala z dieto. Če pa to zdej pomeni da rodim najkasneje 2 dni čez rok sem pa za...ne smem pozabit prašat....

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Aprilčice 2014
7.4.2014 19:47:31   
bucka*
Mene sploh niso testirali za sladkorno. Pa kokr berem vas, boljš da me niso. Je pa ena v čakalnici zadnjič jamrala, da so jo dali na dieto, čeprov je povedala, da je jedla pred odvzemom krvi (ni vedla da jo bodo testirali). Več kot očitno je, da pretiravajo, sploh če si na meji bi lahko testirali še enkrat.

Pathra, verjamem da te nervira in bi raje rodila spontano, tudi meni bi blo tko ljubše... Tudi čisto drugi popadki so, če so tvoji, kot če ti jih sprožijo. Mam včasih občutek, da zdravnike bolj skrbi kot nas, da kar malo pretiravajo z vsem.

Jst sm tud prejšnjič mela vprašljiv CTG in zelo slabo vodo, včeraj (po dveh dneh), je blo pa vse super user posted image

No ja, še malo, še malo :) Potem bo pa vse mimo :)

Aja, ne vem katera je spraševala, če nas je kej strah... Mene ni, vsi pravijo da zato, ker grem prvič in ne vem kaj me čaka, ampak vseeno. Ni me strah, pripravljena sem na vse in komaj čakam da se "zgodi". Kar bo, pa bo :)

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Aprilčice 2014
8.4.2014 8:11:20   
pridkana
Ja, ornk pretiravajo.... v zadnjih nekaj letih so mejo menda spustili iz nekaj čez 7 na 5,3, ampak če maš na tešče 5,1 pa po njihovo kr notr padeš, s tem da sem jst en teden pred odvzemom bla izključno na čokolinotu, ker mi je samo ta ostal v želodcu...pa niso upošteval...

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Aprilčice 2014
8.4.2014 8:33:18   
Mistica
Živijo

Tudi jaz imam podobne izkušnje z nosečniško sladkorno- na tešče iz prsta 5,1 in so me dali na diabetološko. Sem čakala 3 tedne na pregled, tam so mi vzeli kri s prsta in iz vene. Iz prsta je bilo spet 5,1 in so me dali na un test s sladko vodo. Medtem so prišli krvni izvidi in iz vene sem imela vrednost 4,6, nato pa po tisti sladki vodi sem tudi imela vrednosti pod mejnimi. In me niso dali na dieto ali me obravnavali kot nosečnico s sladkorno. Samo še 1x sem morala dati kri, ampak strogo iz vene, ne iz prsta, ker tam kao ni zanesljivo. Ja, halo?! Nasekirala sem se pa itak, pa še veseli december je bil in okrog mene polno sladkih dobrot user posted image

Se pa nekak strinjam, da je verjetno roditi s svojimi popadki in nenačrtovano lažje kot s sproženim porodom z umetnimi popadki. Jaz sem tak porod izkusila v prvo, sicer sem imela srečo, da je bil najbrž sprožen "ravno pravi čas", ker sem se lepo odpirala in vse, ampak iz 0 popadkov sem prišla na tiste, kjer med popadki ni "odmora", praktično v manj kot eni urci, rodila sem potem čez 4 ure. Je pa moja izkušnja pozitvna tudi zato, ker sem vzela EA in mi je ta potem omogočila, da sem med popadki počivala in se tako pripravljala na iztis, ki ni bil ravno enostaven..

pridkana- user posted image za pogovor s taščo. Želim ti, da bi se držali dogovorjenega in da ne bi bilo zamer.

Punce, lepo se imejte in lepo preživite dan.

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Aprilčice 2014
8.4.2014 10:42:51   
pathra
Sej ne sprožijo takoj z umetnimi.. jaz sem samo svečko za mehčanje MV dobila in sem potem zvečer dobila svoje popadke.. pač verjetno začnejo z bolj "milo" obliko in potem če ne gre ti dajo umetne popadke. Tako da je blo prav fajn.. ni pa rečeno da ne bi tudi brez une svečke dobila popadke sama od sebe.

Drugače pa sem ponoči vsake tolko imela kakšen krč, danes zjutraj pa mi je čep šel tako da zdej čakam kdaj bo kakšno dogajanje.. vsake tolko me malo zvije kot pri menstruaciji ampak nič rednega in konkretnega.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?