|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 17:04:27   
patrino
ok, dobro zate.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 17:58:41   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To, da se sprazni cerkev nekega pedofila v neki cerkvi je utopija pričakovati, kajti tudi verniki niso enako složni tako kot niso drugi preprosti državljani. Meni se to ne zdi utopično. Pa kdo, zavraga, bi šel poslušat pridigo od pedofila? To je narobe svet? Nekdo, ki ima zgoraj napisane vrednote, težko... In to ste verniki...

Razumem primerjavo in te razumem. Zdaj pa ti razumi, da se ne bunimo nad vsemi verniki povprek, ampak nad tistimi mamkami, ki bojo vseeno hodile k pedofilu, ki bodo sponzorirale njegove čike, ki bodo šle pričat zanj proti bogim otrokom. Evo, nad takimi verniki se mi pa bruha. In mislim, da bogu tudi.


Dragi Kalbo, , če bi dobro prebral moje poste, kot prvo ne bi imel razloga da bi me označil za to kar si me. Kot drugo me ne bi spraševal če se najdem v okviru , ki ga imaš ti narejenega za verske fanatike. Če me pa kljub temu najdeš not- pa naj bo tako. Pošteno povedano mislim, da sem že na prvi strani povedala svoje.

Evo, imamo definicijo vernika, nad katerim se bunimo. Če se najdeš not Patrino, pol to ni OK, ker zgoraj je napisana definicija verskega fanatika.

Dragi Kalbo, , če bi dobro prebral moje poste ( tudi direktno tebi jih je bilo par namenjenih), kot prvo ne bi imel razloga da bi me označil za to kar si me. Kot drugo me ne bi spraševal če se najdem v okviru , ki ga imaš ti narejenega za verske fanatike. Če me pa kljub temu najdeš not- pa naj bo tako. Pošteno povedano mislim, da sem že na prvi strani povedala svoje, najmanj 20x ponovila in če sem poštena, postajam od vsega skupaj rahlo utrujena.


Ne obtožuj me, da ne berem tvojih postov, ker jih, me sicer velikokrat zapeče v malih možganih od vsega balasta, ki ga naflodraš, sam se potrudim. Ti pa bereš precej selektivno in tud odzivaš se sam na tisto kar ti sede. Sicer si pa priznala, da se zanalašč delaš trapasto. Pomojem je to precej utopično. Se mi ne da več, ker mi greš počas na ****.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 19:04:33   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To, da se sprazni cerkev nekega pedofila v neki cerkvi je utopija pričakovati, kajti tudi verniki niso enako složni tako kot niso drugi preprosti državljani. Meni se to ne zdi utopično. Pa kdo, zavraga, bi šel poslušat pridigo od pedofila? To je narobe svet? Nekdo, ki ima zgoraj napisane vrednote, težko... In to ste verniki...

Razumem primerjavo in te razumem. Zdaj pa ti razumi, da se ne bunimo nad vsemi verniki povprek, ampak nad tistimi mamkami, ki bojo vseeno hodile k pedofilu, ki bodo sponzorirale njegove čike, ki bodo šle pričat zanj proti bogim otrokom. Evo, nad takimi verniki se mi pa bruha. In mislim, da bogu tudi.




Evo, imamo definicijo vernika, nad katerim se bunimo. Če se najdeš not Patrino, pol to ni OK, ker zgoraj je napisana definicija verskega fanatika.

Dragi Kalbo, , če bi dobro prebral moje poste ( tudi direktno tebi jih je bilo par namenjenih), kot prvo ne bi imel razloga da bi me označil za to kar si me. Kot drugo me ne bi spraševal če se najdem v okviru , ki ga imaš ti narejenega za verske fanatike. Če me pa kljub temu najdeš not- pa naj bo tako. Pošteno povedano mislim, da sem že na prvi strani povedala svoje, najmanj 20_x_ ponovila in če sem poštena, postajam od vsega skupaj rahlo utrujena.


Ne obtožuj me, da ne berem tvojih postov, ker jih, me sicer velikokrat zapeče v malih možganih od vsega balasta, ki ga naflodraš, sam se potrudim. Ti pa bereš precej selektivno in tud odzivaš se sam na tisto kar ti sede. Sicer si pa priznala, da se zanalašč delaš trapasto. Pomojem je to precej utopično. Se mi ne da več, ker mi greš počas na ****.


Kalbo, še nisi slišal, da se s fanatičnimi vernicami ne smeš pogovarjati o onetih in drugih genitalnih zadevahuser posted image
Drugače pa - škoda, ker v tebi zbujam neprijetne občutke- meni si ti čisto ok. Verjetno zato, ker me na trenutke spomniš na Lukkata.user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 26.5.2014 19:07:14 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 19:06:55   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

- meni si ti čisto ok. Verjetno zato, ker me na trenutke spomniš na Lukkata.user posted image



wtfuser posted image


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 19:12:01   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

- meni si ti čisto ok. Verjetno zato, ker me na trenutke spomniš na Lukkata.user posted image



wtfuser posted image



user posted image Rija, hodiš po minskem polju- bejži raje predenj raznese minouser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   [Brisano sporočilo]
26.5.2014 19:26:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 19:57:40   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

stoji človek z resničnimi problemi, nimaš opravičila biti tako grd,



Spomni se na to, ko te bo prijelo žalit in pisat nizke ter namigovat vse mogoče žaljivo o otrocih, službi, partnerjih in nasploh življenju posameznic in posameznikov tu na RR user posted image .
In potem napiši vse tisto v enem normalnem, vljudnem tonu, pa bomo imeli zanimivo in konstruktivno debato, kljub različnim videnjem iste stvari. take debate so fajn.

Ankica- sem ti že povedala, da bova imeli me dve zelo težko takšno konstruktivno debato, če boš ti meni kar naprej nabijala s temi tvojimi litanijami o žaljenju, s katerimi si jaz ne strinjam. In zato, sori- vse dokler ne boš prebrala tudi postov, ki s podobnimi zadevami, ki jih očitaš meni- letijo name- najine debate ne bo. žal. Ker meni pa take debate , kjer jih ves čas dobivam po glavi v maziljenem vatiranem tonu, ki je očitno tebi všeč- niso fajn.

< Sporočilo je popravil patrino -- 26.5.2014 19:59:35 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 19:58:39   
ronja
Bi pač ostale samo mamce v prvi klopi.

Ko pa fara ne bi imela več ne krstov, ne obhajil, ne ostalih zakramentov, prav tako pa tudi precej manj darov vernikov, pa bi verjetno tudi nadrejeni počasi odreagirali ...

Podpis.

Jaz sem tudi za.
Tudi tu sem za , da bi se poznalo, če bi se spraznile cerkve- ni dvoma. Toda najprej je treba te cerkve sprazniti. Pa smo spet tam.

Patrino, potem se strinjava. In točno k temu pozivamo neverniki.

Vendar so ti starši le četrina vseh vernikov. Veliko več je teh starih mamk, ki dvigujejo povprečje in ob katerih sem žal osebno, priznam brez moči in idej kako jih zbuditi.

In nad njimi se jezimo! Oni zame niso dobri kristjani, ker ne upoštevajo nič, samo avtoriteto, to pa ni bog, ljubezen ali dobrota. In mogoče bi verniki lahko dosegli kaj, če bi vsi starši pisali zahteve, da so objavljeni seznami obsojenih župnikov in da vsaj veste, v kateri župniji je kak tak. Ker na nosu nobenemu ne piše in razglaša tudi nihče tega okoli.

Lili, trudimo se najt kak uporaben predlog. Tako kot sem te vprašala, kako bi lahko sama premaknila državo, da ne bi podpirala tajkunov ali da se ne bi vse skup sesulo. Ampak ipak - tega odgovora še nisem dobila...

pa bomo imeli zanimivo in konstruktivno debato, kljub različnim videnjem iste stvari. take debate so fajn.

Se strinjam.

PS: patrino, veš, da sva se tudi midve z ankico enkrat pred davnimi leti počli? O zadevi, kjer sva v bistvu zelo podobnega mnenjauser posted image . Če boš dobro sledila, boš videla, da se ta klan na vsaki drugi temi drugače razkolje, ker imamo pač različne nazore. Kar pa ne pomeni, da se ne maramo ali ne spoštujemo:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 19:58:58   
Kerensa
Aleluja. Upam, da bosta res zaključili.

Ker me je že skoraj prijelo, da bi se vmešala s kakšnim svojim komentarjem. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:03:48   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Aleluja. Upam, da bosta res zaključili.

Ker me je že skoraj prijelo, da bi se vmešala s kakšnim svojim komentarjem. user posted image

Kerensa, dvomim, da je tole epilog- ti kar pridi zraven.Pa kaj konstruktivnega povej. Zna biti zanimivo- nekaj mi pravi, da nisi ravno med farškimi fanatikiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:05:40   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Bi pač ostale samo mamce v prvi klopi.

Ko pa fara ne bi imela več ne krstov, ne obhajil, ne ostalih zakramentov, prav tako pa tudi precej manj darov vernikov, pa bi verjetno tudi nadrejeni počasi odreagirali ...

Podpis.

Jaz sem tudi za.
Tudi tu sem za , da bi se poznalo, če bi se spraznile cerkve- ni dvoma. Toda najprej je treba te cerkve sprazniti. Pa smo spet tam.

Patrino, potem se strinjava. In točno k temu pozivamo neverniki.

Vendar so ti starši le četrina vseh vernikov. Veliko več je teh starih mamk, ki dvigujejo povprečje in ob katerih sem žal osebno, priznam brez moči in idej kako jih zbuditi.

In nad njimi se jezimo! Oni zame niso dobri kristjani, ker ne upoštevajo nič, samo avtoriteto, to pa ni bog, ljubezen ali dobrota. In mogoče bi verniki lahko dosegli kaj, če bi vsi starši pisali zahteve, da so objavljeni seznami obsojenih župnikov in da vsaj veste, v kateri župniji je kak tak. Ker na nosu nobenemu ne piše in razglaša tudi nihče tega okoli.

Lili, trudimo se najt kak uporaben predlog. Tako kot sem te vprašala, kako bi lahko sama premaknila državo, da ne bi podpirala tajkunov ali da se ne bi vse skup sesulo. Ampak ipak - tega odgovora še nisem dobila...

pa bomo imeli zanimivo in konstruktivno debato, kljub različnim videnjem iste stvari. take debate so fajn.

Se strinjam.

PS: patrino, veš, da sva se tudi midve z ankico enkrat pred davnimi leti počli? O zadevi, kjer sva v bistvu zelo podobnega mnenjauser posted image . Če boš dobro sledila, boš videla, da se ta klan na vsaki drugi temi drugače razkolje, ker imamo pač različne nazore. Kar pa ne pomeni, da se ne maramo ali ne spoštujemo:).

A neeee, reees? Majke, to pa skor ni za verjetuser posted image .No, po svoje pa je . Ankica zna biti kar zateženauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:05:45   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
nekaj mi pravi, da nisi ravno med farškimi fanatikiuser posted image

Zagotovo nisem.

Ampak ob praznikih in vsake toliko tudi ob nedeljah sem pa vseeno pri maši v naši lokalni cerkvici.

Vsega ostalega pa ne bi komentirala. Predvsem pri tistih starih tercialkah v prvih klopeh se najraje ugriznem v jezik...

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:07:18   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
nekaj mi pravi, da nisi ravno med farškimi fanatikiuser posted image

Zagotovo nisem.

Ampak ob praznikih in vsake toliko tudi ob nedeljah sem pa vseeno pri maši v naši lokalni cerkvici.

Vsega ostalega pa ne bi komentirala. Predvsem pri tistih starih tercialkah v prvih klopeh se najraje ugriznem v jezik...

Hja, te pač spadajo k cerkveni pokori za vse grešnikeuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:11:14   
Kerensa
No, potem pa vsaj vem, zakaj jih tam prenašam. Da mi bodo grehi odpuščeni. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:23:48   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

No, potem pa vsaj vem, zakaj jih tam prenašam. Da mi bodo grehi odpuščeni. user posted image

Kdo veuser posted image To bomo videli takrat, ko se srečamo .Zgoraj ali spodajuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:25:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Lili, trudimo se najt kak uporaben predlog. Tako kot sem te vprašala, kako bi lahko sama premaknila državo, da ne bi podpirala tajkunov ali da se ne bi vse skup sesulo. Ampak ipak - tega odgovora še nisem dobila...




A da ne.....? samo ni ti bil všeč......ko sem med drugim rekla, da ni treba voliti Jankoviča in podobne, pa sem dobila odgovor, da je ipak pa dosti naredil za Ljubljano, da nimaš koga drugega pametnega za voliti......veliko več je naredil, kot županje med njimi......pa marsikateri podizvajalec v Stožicah še danes ni dobil plačila in je šel zaradi tega v bankrot......in me res zanima če ga ne bo nihče več volil v jeseni.......zaradi njegovih grehov recimo......

Zato ne izzivaj Ronči.......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:25:38   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
No, potem pa vsaj vem, zakaj jih tam prenašam. Da mi bodo grehi odpuščeni. user posted image

Kdo veuser posted image To bomo videli takrat, ko se srečamo .Zgoraj ali spodajuser posted image


U raj necu sigurno, ali ako nastavim ovako da se zajebavam, i za pakao ce mi trebati jaka veza...

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:28:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


Vsega ostalega pa ne bi komentirala. Predvsem pri tistih starih tercialkah v prvih klopeh se najraje ugriznem v jezik...


A si jezna na stare babe, da ti že eno uro pred mašo zasedejo najboljši plac v cerkvi......?

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:30:01   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Vsega ostalega pa ne bi komentirala. Predvsem pri tistih starih tercialkah v prvih klopeh se najraje ugriznem v jezik...

A si jezna na stare babe, da ti že eno uro pred mašo zasedejo najboljši plac v cerkvi......?

Na srečo imamo različen okus glede tega, kaj je najboljši plac v cerkvi.

Župnik je namreč grd, tako, da jaz nimam v prvi vrsti česa početi. Pa še videli bi me, kako med pridigo časopis berem.

Zadnja vrsta je zakon, ker grem lahko tačas, ko nekaj pojejo, na čik.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:32:25   
RIJA*
ko sem mislila, da sem na RR prebrala (skoraj) vse...se oglasi še kerensita in pove, da hodi k maši user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:33:28   
LuLu
glih razmišljam zakaj Kerensa hodiš sploh tja user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:33:29   
ronja
A da ne.....? samo ni ti bil všeč......ko sem med drugim rekla, da ni treba voliti Jankoviča in podobne, pa sem dobila odgovor, da je ipak pa dosti naredil za Ljubljano, da nimaš koga drugega pametnega za voliti......veliko več je naredil, kot županje med njimi...

Ej, zdaj ga ziher ne bi volila. Problem je, da vsega, kar vemo o njem zdaj, na volitvah za župana (taprvih) še nismo vedeli. Je pa vseeno res, da je za Lj. tudi precej dobrega naredil. Ne pa za ljudi, ki so gradili stožice, vendar če sem prav razumela, je MOL plačala, pa izvajalci niso plačali podizvajalcem. Čisto verjamem, da je v resnici drugače, vendar tako sem razumela.

Še vedno pa obstaja problem, da imajo vsi nekaj masla na glavi in potem dejansko ne veš, koga naj voliš. En je neumen ko zid, drugi krade, tretji ima čisto nemoralne prijeme... in dejansko ne veš, kdo bo naredil manj škode. Vsaj jaz, se pred vsakimi volitvami to sprašujem. In večinoma volim tiste, ki niti v parlament ne pridejo (in potem res ne morejo naredit škode:D).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:33:40   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Vsega ostalega pa ne bi komentirala. Predvsem pri tistih starih tercialkah v prvih klopeh se najraje ugriznem v jezik...

A si jezna na stare babe, da ti že eno uro pred mašo zasedejo najboljši plac v cerkvi......?

Na srečo imamo različen okus glede tega, kaj je najboljši plac v cerkvi.

Župnik je namreč grd, tako, da jaz nimam v prvi vrsti česa početi. Pa še videli bi me, kako med pridigo časopis berem.

Zadnja vrsta je zakon, ker grem lahko tačas, ko nekaj pojejo, na čik.

Vidiš, ko si ga pihnila s tole zadnjo klopjo. Če bi sedela spredaj, ti ob dnevih, ko se prižge ped oltarjem kadilo, ne bi bilo treba hoditi ven na čik user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:33:45   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ko sem mislila, da sem na RR prebrala (skoraj) vse...se oglasi še kerensita in pove, da hodi k maši user posted image

Ne bluzi... to si videla že na FB... no, ja... lahko bi videla... če pa nisi, pa je*iga.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Za goreče vernice in vernike - eno vprašanje
26.5.2014 20:35:31   
ronja
U raj necu sigurno, ali ako nastavim ovako da se zajebavam, i za pakao ce mi trebati jaka veza...
user posted image
Bernard Shaw (če se ne motim, je bil on) je odgovoril na vprašanje, kam bi rajši šel (v pekel ali nebesa), da glede klime v nebesa, glede družbe pa vsekakor v pekeluser posted image user posted image .
Kerensa, a hodiš v cerkev iz navade, koga spremljaš ali ti je pač všeč v cerkvi brat?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?