|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
16.10.2014 14:49:21   
Tikie
Marčevka2010 res je ja.Tud men je to,da se je odločla z multiplo za otročka vredno strahospoštovanja.Je pa tko,da je zdej zaenkrat še kr dobra,v smislu,da se ji na ven še ne vid,da bi kej blo z njo.. razn ko ma napade oz.izbruhe jo mal daje.Enkrat na leto recimo.Ma pa full veliko željo po otročku in to jo po moje žene naprej.Saj veš-kjer je volja,tam je moč.user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
16.10.2014 18:44:42   
_pika_
Pri meni se je danes pojavila user posted image , tako da vas zapuščam, saj sem se odločila, da si ne bom več uničevala življenja s tableti in živčnimi vojnami ter zdravniki. Navijam za vsako posebaj in bom zelo vesela, če vam čim prej uspe. Nama na žalost ni. Si bom pa omislila še enega kužka, da bo bolj pestro.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   [Brisano sporočilo]
16.10.2014 19:43:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
16.10.2014 21:08:18   
Tikie
_pika_user posted image user posted image zate sem bla pa prepričana da bo.Ne razume narobe,da ne spoštujem tvoje odločitve,ampak neee no.Ne zgubit upanja.Saj vem,da je težko,tudi mene ima,da bi vsak mesec kar obupala,ko se prikažeuser posted image .Pol se pa nekak sestavim in grem dalje.Dejva si čas vsaj do koca leta.Kaj praviš?Po statistiki sta pred nami 2 najbolj plodna mesca.Dej vztrajaj vsaj do novga leta.Pa se potem ti posloviš,jaz se grem pa jajcanje z zdravnikiuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
16.10.2014 21:22:59   
biba88
pikauser posted image user posted image user posted image
tikie jest žekomaj čakam m da bolj plodne mesece izkoristmo hahahhahauser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
16.10.2014 21:36:16   
chocolatecake
Draga _pika_ najprej en velik user posted image . Te razumem, ker si veliko prestala.
Že meni je bilo mučno zadnje mesece, je menstruacija, ni menstruacije, PMS, pozitivni ovulacijski testi, negativni ovulacijski testi, seks po urniku,na koncu zaključek, da po vsej vrjetnosti ni ovulacij, pa ves čas neka sekirancija in slaba volja, pa čakanje na preglede, pa neka čudna nasprotujoča mnenja ginekologov, pa še več sekiranja. Pa potem že vsi znaki, zamujanje M, pa nakoncu spet nič. Pa pri meni res do zdaj ni bilo vse skupaj nič v primerjavi s teboj, čeprav imava isto diagnozo se mi zdi. Narobe je, ko veš, da ni vse OK in je želja po user posted image tako velika, da se potem sekiraš zavestno in podzavestno, jst bi včasih rajši videla, da sploh nebi vedela, da je kaj narobe z mano in se vsaj prvo leto nebi nič sekirala. Jaz se tudi ves čas sprašujem, če je vredno, da me je to načrtovanje tako okupiralo, da sem pozabila na vse ostalo v življenju.
Nabavi si še enega kužka, če si ga želiš, posveti se sebi in partnerju in si spočij misli in psiho.
Včasih je takrat še več uspehov. Če ne si pa naberi novih moči in se vrni, ko boš pripravljena.
Od srca ti želim, da bi ti uspelo. user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 8:21:45   
biba88
ne bomo se sekirale ker bomo novembra in decembra vse nosečke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUP!!!!!
jest sem dans se zbudla in moja glava je bila mal pesimistična.....ampak se trudim zavestno vse odmislit...itak se mi vsake toliko časa prikradejo misli kot so zakaj zdej še ni v prvo je blo takoj...a je kej narobe z mano....
potrpežljivost je tako težka vrlinauser posted image ...bom šla samoplačniško prevert ta mesec še progesteron in estradiol...najbolj na živce mi gre pa to da pred prvo nosečnosjo sem kadila nezdravo jedla......zdej pa delam vse po
predpisih....user posted image
vsem želimuser posted image user posted image in lep dan

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 8:47:03   
Neza007
Joj punce svaka vam čast da ste tok močne, da ste dale že vse to skoz... Mene je kr strah ko vas berem, da se ja ne bo tud men zgodilo. Vedno sem mislna ah zanosit je pa itaq enostavno, sej gledam svoji dve sestri, ki jih štepata kot po tekočem traku, ena ma tri najstarejši je 6 let star, druga ma pa dva, pol je pa še brat k ma tud dva otročka. Res nevem kk bi preživela ta pritisk, ki ga ve dajete skoz. Punce glavo pokonc, odmislt mal vse to koker se le da aja pa pejte na kakšen dopust, baje se tam delajo čudeži ;). Jst navijam za vse nas user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 9:51:20   
telly
Živjo!

Pika user posted image
Sm zdle vidla tale pesimističen seznam...groza no, sam ena noseča. Bo treba tole statistiko mal izboljšat!

Jst sm mela vse znake, da sem noseča, zdej so pa nekam šli. user posted image Komi čakam torek, ko bom delala test. Zdej grem pa lih v DM po barvo in si bom verjetno še kakšen test kupla, če me slučajno med vikendom firbc prime. user posted image




(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 9:54:50   
Neza007

IZVIRNO SPOROČILO: telly

Živjo!

Pika user posted image
Sm zdle vidla tale pesimističen seznam...groza no, sam ena noseča. Bo treba tole statistiko mal izboljšat!

Jst sm mela vse znake, da sem noseča, zdej so pa nekam šli. user posted image Komi čakam torek, ko bom delala test. Zdej grem pa lih v DM po barvo in si bom verjetno še kakšen test kupla, če me slučajno med vikendom firbc prime. user posted image







Sva na istem, sem imela vse znake zej me pa prsa ne bolijo več neki, tk da se bojim da bo user posted image . Je pa že 31 dan ciklusa, ampak nazadnje sem mela 35 dnevnega. Upejva da se pokaže user posted image

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 11:05:45   
biba88
telly jest mam tut skos znake hahahaha sem skos nosečauser posted image
neza mene so tut nehale prsi tako močno bolet in to je znakuser posted image da bo čez dan dva...upam da to pri tebi ne drži

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 11:35:09   
Neza007
Ah jebi ga user posted image , bomo šli pa v nasledni mesec optimistično naprej an. Ampak upanje umre zadnje

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 11:53:16   
Neza007

IZVIRNO SPOROČILO: biba88

telly jest mam tut skos znake hahahaha sem skos nosečauser posted image
neza mene so tut nehale prsi tako močno bolet in to je znakuser posted image da bo čez dan dva...upam da to pri tebi ne drži




Ej sam vprašam, a k maš te znake a imaš tud zelo izstopajoče te majhne žleze, k zgledajo kot kurja pol? Jst mam tega na kolobarju kar naenkrat ful velik in ful izstopajoče?

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 12:11:06   
biba88
to mam jest že skos...sploh po dojenju se mi zdi da so bolj izrazite.....mi je pa slabo pa vrti se mi....samo to je le od želje pouser posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 12:17:08   
chocolatecake
Jaz sem tudi imela podoben simptom, pa nisem user posted image . Za vaju pa seveda držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 12:53:31   
Marčevka2010
Tale seznam je res bolj žalosten, upam, da bo še kaj ta mesec. Da se malo popravi.

Če ne pa drug mesec. Jaz stavim na november, našo punči smo pred 5 leti naredili novembra. user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 12:58:39   
SU
Tudi jaz sem "predprejšnji" cikel, mimgrede: vsa vesela, opazila, da mam temnejše kolobarje okrog bradavic in večje in... in... pa potem ni blo nič. In zdej sem ugotovila, da je tko vsakič pred M... Kako zlo postanemo pozorne, ko ne rata takoj otročka pridelat... prej sem bla pozorna kvečjemu na PMS pa znake med O... Zdej sem pa vse naštudirala... user posted image ...KAO...user posted image
Tikie po mojem brez O nisem... Vse prejšnje cikle, ko sem delala teste je pokazalo-najprej šibkejšo črtico na O testu in potem vmesni dan močnejšo, kakšen dan po tem pa spet šibkejšo-ko je šlo proti koncu z O. Problem je v tem, da sem zdaj delala 1. O test šele 12. dan, ker sem bla sveto prepričana, da bo O šele nekje okrog 16. dneva... (prejšnjič je blo tko, ker se mi je M mal prestavila)... a žal je bla očitno že mimo, ker sem "ujela" le šibko črtico (po mojem je bla tista močnejša prejšnji dan)...
Sam, ko bi jaz vedela, bi z dragim na polno takrat user posted image ...pa tiste dni nisva bla glih pridna... user posted image
Vse prejšnje cikle sem mela O nekje okrog 11.-13. dne, razen zadnjega... user posted image Hja... ne bom filozofirala... sem že dost... user posted image
Sem se pa kr mal zatuhtala, ko si napisala, da mogoče nimam O... user posted image ...tko, da me kr mal črviči v želodcu... zdej bom šele paniko zganjala, ko me bo strah, da bom prestara in bo O mimo in bo mimo šansa za bebiko... Ne, sej ne......user posted image optimistična sem še... glede na kronološko starost še ni čas "za obupat" user posted image ...
Seveda držim pesti za vse borke tukaj!! Je pa tale, aktualen, seznam res žalosten!! Ste me potolažle, da sta najbolj plodna meseca na vrsti... Se že pripravljam!! user posted image Akcija! user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 17:34:32   
_pika_
Tikie: Sem imela namen počakat do novega leta, če bi kaj uspelo, a ne vem, če si sploh želim, ker me vse skupaj preveč izčrpava. Vleče se že skoraj tretje leto, pa nič. Sedaj bi morala vsak dan na UZ, pa itak ne morem, ker ne morem kasneje v službo, ker mi ne pustijo.


Navijam, za vaše pluske.... Kje so?user posted image user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 17:44:18   
Tikie
_pika_ kaj pa če bi šla na bolniško?A si v službi omenila,zakaj bi prišla kasneje?Če si,niti ne morem razumet,da so tko brezčutni.Pa sej po moje ti zdravnik ne bi k9mpliciral,če bi lepo raložila situacijo in prosila za bolniško,ali pač?Sicer te pa razumem...tud sama imam že poln kufer.Ampak lej...sej to je še 2 meseca...ni veliko,ampak probaj.Z novim letom pa naj bo drugače.Sicer pa saj veš-kot ti pravi srce.Ne glede na to,kakšno pot boš izbrala imej v mislih,da je zagotovo prava.Srečno.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 18:03:26   
_pika_
Tikie: Ne dajo bolniške za UZ, tudi če jo dobim, jo dajo za 4 ure, jaz moram dat pa celodnevno bolniško ali nič. Eni šefi so takšni. Sodelavki ni pustila it na umetno oploditev. Tako pač je z današnjimi službami.user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
17.10.2014 18:51:18   
chocolatecake
_pika_ za vsako rit raste palca! Taki so današnji delodajalci, njim še bolj paše, da imajo čimveč zaposlenih brez otrok. Ko sem jaz hodila po razgovorih so me tudi spraševali, koliko sem stara, kje se vidim čez 5 let, če nameravam na porodniško in podobne fore, ki so z zakonom prepovedane. user posted image zate, pa ne obupaj. A, da vzameš dopust, ti pa ne znese? Lahko tudi neplačanega?
Pri meni se končno nekaj premika, moje user posted image je konec, jutri grem po drugo mnenje , moj je dobil čez slab mesec datum za spermiogram, sem kar presenečena, da je tako hitro. Če bo vse po sreči bom nekje do novega leta že nazaj pri ginekologinji z izvidom.
A mogoče katera ve koliko časa se čaka na izvide po spermiogramu ?
Ali pa če ima katera kakšen nasvet kako do boljšega rezultata, bi bila tudi hvaležna. Najbolj se bojim, da bi bil še spermiogram slab, potem naju bodo pa vrjetno direkt na umetno napotili.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
18.10.2014 8:26:50   
biba88
hej punce!!!! danes sem malo žalostna je 28 dan od m in glede na pms znake bom dons dubla user posted image .......bom mal žalostna potem pa v nove boje.....
čimvečuser posted image user posted image
chocolatecake user posted image sej bo...men se pa zdi bolš če je z moškim kaj narobe...se takoj ve kaj narestuser posted image ...če pa je z žensko so pa ponavadi
težje diagnostike....vseeno držim pesti da bouser posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
18.10.2014 8:27:45   
biba88
uu pa še to jest sem se pa prijavla na akupunkturo :) tkm v lj a ktera poznauser posted image me bojo našpikal da bom nosečauser posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
18.10.2014 10:11:36   
niinii
Jaz sem hodila na akupunkturo prav v kc, ambulanta za bolečino. Je blo fajn. So te našpikal, pol pa cca 45min tam ležiš in je to to. Čeprav jaz sem hodila to zaradi migren.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
18.10.2014 12:59:14   
biba88
NINII A KEJ BOLI al pa če je neprijetno?

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?