|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilni stroj
21.9.2005 14:01:15   
Jessy
Tast in tašča sta nam kupila sušilni stroj, da bomo hitreje posušili Nejine cunjice zdaj, ko se zunaj ne da več sušiti in seveda za pozimi - nimamo nobenega drugega primernega prostora za sušenje.
Jaz pa se kar bojim dat cunje v sušilca, saj sem slišala, da se kar skrčijo. Kakšne izkušnje imate ve?
Saj bi tudi kaj svojega dala notri, pa tudi ne upam, ker že zdaj komaj kaj oblečem, saj imam še nekaj zaloge od nosečnosti, komplet nove garderobe si pa ne morem privoščit.
Kaj naj naredim? Onadva sta že malo užaljena, ker je že 14 dni od nakupa, mi ga pa niti sprobali še nismo!!!

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sušilni stroj
21.9.2005 14:03:48   
Anonimen
hit flikn not vse kar maš razn volne..stroj je zakon! tut skrč se ne..mogoče kaka stvar malenkosno pa ni panike!

lp, lara

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   sušilni stroj
21.9.2005 14:06:36   
Jessy
A čist zares se ne skrči? Mene so ene strašile, da moraš tudi po 2 št. večje cunje kupovat!!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sušilni stroj
21.9.2005 14:07:00   
GATA
Jessy, vse tiste stvari ki jih kuhaš jih lahko daš mirne duše v sušilca. Pa kar začni da se boš čimprej naučila uporabljati sušilca.
Če pa si še vedno skeptik je pa tako da imaš na našitku oblek kvadratek notri pa krogec - če to ni prečrtano lahko sušiš v sušilcu.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sušilni stroj
21.9.2005 14:20:39   
Anonimen
js sušim vse od brisač do srajc. če ne zaupaš, dej najprej eno rundo takih cunj not k ti jih ni škoda pa boš vidla. drgač ma /vsaj moj) stroj funkcijo al bl vroče - za bombaž al pa manj vroče za sintetiko. če boš dala na manj vroče res ne more bit nič narobe. js sušim itak na tem programu da se tut mal pršpara kao

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   sušilni stroj
21.9.2005 14:22:53   
CatJa
Najprej sprobaj brisače in kuhinjske krpe, da bosta tast in tašča vesela. Potem pa na izi. Otrokove cotke se tudi večinoma lahko sušijo, pazi le slinčke, nogavičke, pač tam, kjer je kaj sintetike in plastike zraven.
Je pa tudi odvisno kakšnega sta dobila. Lahko imaš več programov: čist suho, vlažno, za likat, na pol suho/mokro, za bombaž, za sintetiko, za občutljivo perilo, lahko tudi kar sama "naštelaš" na kolk minut itd. itd.
Sicer imaš pa tudi navodila. Tista kar vsi tako radi ignoriramo

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sušilni stroj
21.9.2005 14:24:21   
lex
Jaz sušim vse v sušilcu in se še ni nič skrčlo - sem prej uspela pofarbat cote v pralnem

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   sušilni stroj
21.9.2005 14:26:39   
MarijaPo
Valda, nabasi notri in juhuhu!
Midva sva letos z mozem za porocno darilo dobila susilni stroj in ga zelo veselo uporabljava, ker je super. Kar pa se krcenja tice: te nove tkanine so tak take, da se vse razvlecejo, tko da ce susilc kaj skrci, nama je potem se bolj prav. Sicer pa se nisem opazila, da bi se kaj prav skrcilo, pa susiva res vse zivo, od brisac, preprog, kopalnih plascev, sinteticnih stvari (razne hlace, krila...).

Stroj je super!!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   sušilni stroj
21.9.2005 14:30:40   
JASNA D
nIČ ČAKAT - KAR DAJ SUŠIT! Pardon. Plastificiranih zadev pa nikar!!! Najprej daj na izi varianto - nižjo temp., če te je strah. Drugače pa tudi jaz večinoma vse sušim v sušilcu. Hvala moji pameti, da sem ga kupila!

Jasna

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   sušilni stroj
21.9.2005 14:30:52   
Jessy
Kupila sta ta najnovejšega od Gorenja, ki ima ogromno programov:
- za bombaž, oplemeniteno (sintetika), občutljivo, hitri program, časovna nastavitev, volna, prezračevanje, mešano perilo
- zelo suho, suho za v omaro, rahlo vlažno, vlažno za likanje, vlažno za likanje z likalnim strojem

Zdaj ste me pa malce skorajžile. Morda pa res še danes poprobam.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   sušilni stroj
21.9.2005 14:33:14   
CatJa
Jessy je napisal/a:

Kupila sta ta najnovejšega od Gorenja, ki ima ogromno programov:
- za bombaž, oplemeniteno (sintetika), občutljivo, hitri program, časovna nastavitev, volna, prezračevanje, mešano perilo
- zelo suho, suho za v omaro, rahlo vlažno, vlažno za likanje, vlažno za likanje z likalnim strojem

Zdaj ste me pa malce skorajžile. Morda pa res še danes poprobam.



No, potem imamo pa verjetno enakega.
Zdaj pa hitro daj sušit!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   sušilni stroj
21.9.2005 14:33:17   
miševi
Jaz imam sicer pralno -sušilni stroj, pa tudi veliko presušim notri. Ti kar suši, je res fino . Mogoče res najprej sprobaj, kot je bilo rečeno, "slabše" cunje ali pa obleke za doma, vendar mislim, da ne bi smelo biti problema.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   sušilni stroj
21.9.2005 14:36:38   
Jessy
Še moža moram prej zaloviti, da ga postavi v level, pa boben sprosti, ker je še zavarovan. Se mi ravno perejo črne cunje, pa bom butnila notri, pa naj rata kar hoče.

Hvala za nasvete!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   sušilni stroj
21.9.2005 14:38:30   
Jessy
Aja, še nekej bi vprašala!

Glede na to, da dam v stroju na 1600 obratov centrifuge, na kateri vlažnosti naj sušim? Na vlažno za v omaro ali za likanje???
Joj, sem nesigurna! Še nikoli nisem imela pomislekov pri novostih, to me je pa čist na rit posedlo in usta zaprlo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   sušilni stroj
21.9.2005 14:43:59   
MarijaPo
jaz dajem kar za v omaro, preberi navodila, tam vse ful lepo in natancno pise

sicer pa (vsaj pri mojem - bosch Maxx) lahko vpises na kok se je perilo centrifugiralo in potem on susi glede na to

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   sušilni stroj
21.9.2005 14:50:01   
violinski
Jessy, ravno nekje nižje si pisala (sem si prav zapomnila, da si bila ti?), da zelo veliko tetra plenic porabite za široko povijanje in podiranje kupčkov - zato začni s temi. Pri njih se boš naučila, kaj ti najbolj ustreza. Pa še nič se jim ne more zgoditi. Potem nadaljuješ z brisačami, kuhinjskimi krpami, .... Ko boš stroju bolj zaupala, boš not dala tudi oblačila, pa bo. Čez nekaj tednov ne boš več vedela, kako si lahko bila brez njega.

Srečno!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   sušilni stroj
21.9.2005 14:50:47   
san
na etiketah je napisan oziroma narisan, ce se lahko v susilcu susi ali ne.
tiste obleke kjer je narisan kvadratek in v njem krogec in sta prekrizana se
ne sme susuiti v susilcu, druge pa lahko, skrcit se ne bi smele. je pa res da
se obleke mal prej znucajo

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   sušilni stroj
21.9.2005 15:12:28   
pravljica
hmm...a potem se samo meni res vse skrči ...jaz sem ena tistih, ki vedno kupijo št. večjo stvari za vse nas, tako da preden ne operem sploh ne moremo nostit, ker je itak preveliko (rokavi in hlačnice) ...ampak sušim pa res čisto čisto vse v sušilcu

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   sušilni stroj
21.9.2005 15:33:38   
kati1
po mojih izkušnjah ... sušim popolnoma vse razen volne (in to je tud edino, kar se skrči) ... je pa res,da se cote mal hiteje obrabijo ...

pa tud ne predstavljam si več življenja brez sušilca

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   sušilni stroj
21.9.2005 15:39:01   
PIKA
Jaz sušim prav vse, razen volne in svile, in sicer vedno na programu zelo suho (bombaž na vroče, ostalo na manj vroče). V dveh letih, odkar ga imam, sem skrajšala rokave le eni bluzi, pa še ta je bila sumljivega porekla. Stroj je Gorenje. Na programu suho za v omaro, je bilo perilo še malo vlažno, tako da vedno sušim na najbolj suho.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   sušilni stroj
21.9.2005 20:08:14   
Tinna
Jaz si tudi ne znam predstavljat več življenja brez sušilnega stroja. Sicer mi je res nekaj cunj že skrčilo ma potem, ko likam jih nategnem in so spet takšne kot so bile.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   sušilni stroj
22.9.2005 13:10:07   
tanjaDi
Mi tudi kar vse zbombamo noter v susilni...na zacetku sem gledala etikete ce je znakec, sam pol ne bi nic susili malokatera stvar ima znakec da se lahko susi v susilnem

Edino nobena ni omenila porabo elektrike...meni se zdi da popapa dosti elek., se kar bojim poracuna

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sušilni stroj
24.9.2005 19:47:52   
Jessy
Stroj sem sprobala že 2x, vendar so bile obakrat cunje še vlažne. Prvič sem sušila bele, na programu "za v omaro" in z znižano T, zdaj pa pisane na programu "zelo suho", tudi z znižano T. A mislite, da sem tam falila, ker sem dala znižano T?
Drugače je pa res videt super zadeva. user posted image  Cunje so božansko mehke! Jaz vseeno dam malo mehčalca (pol manj) med pranje, da lepše dišijo.
A mislite, da je tista voda v kondenzatorju primerna za zalivanje orhidej? To me zanima predvsem zaradi mehčalca, ker ne vem, če tudi ta izhlapeva! user posted image



_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu tanjaDi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?