|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2016
14.9.2015 14:14:32   
trezka
Aja . . . .še moj nasledni pegled. 24.9. - še malo. :)

(odgovor članu gloria80)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Marčevke 2016
14.9.2015 21:22:23   
SmallBear
Tudi jaz sem sla v h&m po nosecniske hlace, sem imela sreco da sem nasla na znizanju ravno svojo stevilko. Tako sem dobila dvoje za 27€ user posted image pocasi se moje stanje umirja, no obcasno se zbruham kaj, predvsem zjutraj, tako da zdaj imam res jutranje slabosti.
Trebuh se pa ze kar pozna, tako da ze skoraj vsi vejo da sem noseca. user posted image
Drugace pa komaj cakam naslednji pregled. Ampak verjetno mi na tem ne bo delala uz?

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Marčevke 2016
15.9.2015 9:09:23   
aajda
SmallBear a ti ne naredi vsakič uz? Ker meni ga na vsakem pregledu naredi, pa tudi v prejšnjih dveh nosečnostih ga je vedno.

(odgovor članu SmallBear)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Marčevke 2016
15.9.2015 13:51:42   
Ronkolino
Ja, 1. noseča in zanosila v 1. postopku ICSI user posted image Sta bi-bi dvojčka, spola zaenkrat še ne vemo, me pa firbec matra user posted image

(odgovor članu aajda)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Marčevke 2016
15.9.2015 18:28:48   
xninchyx
Pozdravljene tudi jaz bi se rada pridružila skupini. Rok imam 10.3. sem pa v 15 tednu in me še vedno pesti slabost, bruhanje, nespečnost (odhodi na stranišče in potem zopet slabost), glavoboli... ni da ni :P - upam da bo kmalu bolje

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Marčevke 2016
15.9.2015 23:41:34   
aralk9
Hej, hej! Tudi jaz bi se rada pridružila skupini.
Rok imam 16.3.2016 =), sem v 14 tednu nosečnosti.
Rezultati NS so odlični. =) Za spol pa še ne vemo. Slabosti in glavobolov niti približno ni prisotnih =)
Na FB-ju sem našla skupino Marčki 2016 in se pridružila skupini. Upam, da me boste sprejele v svojo skupino. =))
Happy =)
Uživajte, LP

(odgovor članu xninchyx)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Marčevke 2016
16.9.2015 11:17:05   
JM1981
Se mi zdi, da se mi še včeraj čez trebuh ni nič poznalo. Danes sem pa komaj kavbojke zapela. Saj kilogrami na srečo še mirujejo, se pa vidi rahla izboklina v sp. delu trebuha in na dotik( ko ležim) čutim eno trdo tenis žogico. No saj, je bil čas. Vstopam v 15 t. nosečniško sladkorno sem skapirala in jo obvladujem. Sedaj smo povedali enim in drugim staršem + najbližjim, v službi pa še nič.Čakam če me bo kdo kaj vprašal.

Sem si pa kupila nosečniške kavbojke za kasneje, sicer rabljene, vendar super ohranjene. Za 4 pare sem plačala 50 EUR. Menim, da so v trgovinah nosečniška oblačila močno precenjena, ker ni tak problem, na navadne kavbojke prišiti nosečniški pas.

(odgovor članu aralk9)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Marčevke 2016
16.9.2015 14:09:26   
Srecka24
Seveda so nosecniske obleke precenjene, enako velja za otroske stvari. Ampak tako pac je, ker je dolocene stvari pac nujno kupit. Nekatere sicer tudi v nosecnosti nosijo obicajna oblacila, jaz sem pa za to, da so vsaj hlace in kaksna tunika ali puloverji in oblekce (odvisno kaj katera rabi/nosi)nosecniske, ker so krojeni tako, da lepo oblikujejo trebuscek. Ker ce nenoseca ne nosim nekih sirokih oblacil, ne vem zakaj bi nosila v nosecnosti vecje stevilke, zato da bi bilo prav cez trebuscek. To sicer ni direkten odgovor na noben post, samo mogoce nova tema za debato 😊. Je pa seveda fino, ce se da kje dobit kaj rabljenega, ker drugace lahko vse pride predrago.
Sem pa zacudena nad velikostjo nekaterih nosecniskih oblacil - v C&A sem kupila pajkice S stevilko. Moja obicajna stevilka je M in sem cisto povprecne postave, nic pretirano suha, zdaj ko jih nosim so se malo razsirile in so mi kar malo prevelike. Saj najbrz jih bom v naslednjih mesecih tudi se kaj napolnila, ampak vseeno - kaj pa potem lahko oblecejo kaksne drobckane nosecnice?

(odgovor članu JM1981)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Marčevke 2016
16.9.2015 15:01:58   
Kajzika
Sem v 16. tednu in občasno že nosim nosečniške hlače. V H&M sem si kupila kavbojke in moram reči, da sem bila prijetno presenečena. Na izbiro je bilo precej različnih modelov, prav tako pa se cene niso nič razlikovale od ostalih kosov oblačil, ki jih sicer prodajajo v trgovini. Ali je katera že naročila kakšno nosečniško obleko na Aliexpress?

(odgovor članu Srecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Marčevke 2016
16.9.2015 17:06:33   
SmallBear
Aajda do sedaj sem imela samo prvi pregled (seveda z uz) in pa nuhalno. Torej sklepam da mi zato sedaj ne bo delala uz glede na to da bi naj pripadala samo dva ali tri uz v celi nosecnosti. No upam da mi ga mogoce vseeno naredi.
Srecka jaz sem pred nosecnostjo nosila hlace m, sedaj sem pa kupila xs. Nevem a so modeli za nosecke vecji, res je sicer da sem tudi shujsala. Tako da sem bila tudi jaz presenecena. Zaenkrat sem nosecniska oblacila gledala samo v h&m pa se mi zdijo cene enake kot za nenosecke. Tako da ni neke grozne panike. Danes sem si kupila tudi eno nosecnisko majico, ampak bom se pocakala kak mesec da bo vecji trebuh, preden jo oblecem user posted image

(odgovor članu Kajzika)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Marčevke 2016
17.9.2015 9:38:46   
Injy
Paradise, v prvi nosečnosti se tudi jaz nisem kaj dosti posvečala svoji RH negativnosti, ker sem imela ob testa negativna, v 28. tednu sem dobila injekcijo, po porodu ne, ker je bil otrok tudi RH negativen. Zdaj pa sem ob pozitivnem ICT začela malo brati stvari, kaj lahko to sploh pomeni... Na srečo se res pri zelo majhnem odstotku nosečnosti lahko pojavijo zelo resne težave, tako da se s tem ni potrebno ubadati, dokler je ICT negativen.

Baset_t pri meni na seznamu lahko dodaš, da je to moj drugi otrok in da bo punčka.

(odgovor članu SmallBear)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Marčevke 2016
17.9.2015 11:47:32   
Baset_t

user posted image


user posted image user posted image V marcu 2016 pričakujemo user posted image user posted image :

[Uporabniško ime] - [kateri otrok], [spol]


3.3.2016
v4ly - drugi, fantek

4.3.2016
Baset_t - prvi, še ni potrjeno

5.3.2016
Injy - drugi, punčka

6.3.2016
Branwen - prvi, naj bo presenečenje :)
Kajzika - prvi, fantek
gloria80 - tretji,

7.3.2016
paradise -

8.3.2016
SmallBear - prvi, fantek
Link - drugi, punčka

9.3.2016
rozi9 - prvi, punčka

10.3.2016
JM1981 - tretji, še ni znano
teyc_ - prvi, naj bo presenečenje :)
xninchyx

12.3.2016
aajda - tretji, še ni znano

13.3.2016
terezka - drugi, ni še znano

14.3.2016
Srecka24 - drugi

15.3.2016
am991 - prvi, punčka

16.3.2016
teyci2012 - drugi
aralk9 - spol neznan

17.3.2016
Ronkolino - prva dva :), dvojčki user posted image

20.3.2016
jana5 -





Trenutno nas je: 21

Pregledi:
rozi9 - 16.9.
gloria80 - 17.9.
v4ly - 18.9.
Link - 24.9.
terezka - 24.9.
Branwen - 24.9.
am991 - 30.9.
SmallBear - 2.10.
aajda - 12.10.



< Sporočilo je popravil Baset_t -- 17.9.2015 11:48:23 >

(odgovor članu Baset_t)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Marčevke 2016
17.9.2015 17:46:49   
Winnia
Živjo, punce! :)

res vas je lepo brat, vedno z nasmeškom zapiram to stran. Dolgo vas že berem, danes se bom pa še pofočkala. Vsak teden sem imela krvavitve, zato niti nisem upala prehitevati dogodkov. Danes sem imela nuhalno, vse bp, slišala srček (bije mu kot malemu zajčku, hihi) in sem pomirjena. :)
Ginekologinja mi je dala datum pdp 01.04.2016, danes na nuhalni pa 30.3.2016, tako da se bom pofočkala kar v obeh skupinah. :) Naslednji pregled imam 07.10.2015. Je pa to moja prva nosečnost, to kar ima med nogami, pa bo presenečenje.

Lepo nosečnost vam želim! :)

(odgovor članu Baset_t)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Marčevke 2016
17.9.2015 21:31:42   
Ronkolino

IZVIRNO SPOROČILO: Kajzika

Sem v 16. tednu in občasno že nosim nosečniške hlače. V H&M sem si kupila kavbojke in moram reči, da sem bila prijetno presenečena. Na izbiro je bilo precej različnih modelov, prav tako pa se cene niso nič razlikovale od ostalih kosov oblačil, ki jih sicer prodajajo v trgovini. Ali je katera že naročila kakšno nosečniško obleko na Aliexpress?


Jaz sem naročila ene hlače, ki so prišle ravno danes:
http://www.aliexpress.com/item/2014-New-Maternity-Pants-Pencil-Abdominal-Pants-For-Pregnant-Women-Spring-Autumn-Maternity-Trousers-Plus-Size/2037737721.html?spm=2114.01020208.3.190.iSdIhj&ws_ab_test=201526_1,201527_3_20_19_17_18_71_72_73_74_75,201409_1

Cena je ugodna, hlače so OK, razen da imajo zame bistveno preeeeekratke hlačnice user posted image Na splošno hlač ne naročam preko interneta, ker kar težko dobim dovolj dolge, ampak tukaj me je cena premamila.

(odgovor članu Kajzika)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Marčevke 2016
18.9.2015 10:22:14   
Link
Hojla punce!
Debata je na fb v polnem teku, tako da sem tukaj malo manj aktivna user posted image .
Kar se tiče nosečniških oblačil jih nosim že od 10. tedna, ker svojih hlač niti pod razno nisem več stlačila nase. Sicer nosim št. 36 in mi je bilo vse takoj preozko. Dvoje kavbojke sem si kupila v H&M, cena povprečna, modelov imajo pa res ogromno na voljo. Dolžine pa so tudi različne, ene so mi ravno prav, druge pa vsaj za ene 5 cm predolge. Sem pa povprečne višine 168 cm. Ja, v C&A imajo pa res ogromne številke za nosečnice user posted image , imam dvoje pajkice št. S iz prejšnje nosečnosti pa mi sedaj zlezejo do kolen user posted image .

Komaj čakam na naslednji pregled 24. 9., ker imam sedaj občutek, da spoh nisem noseča....no razen trebuha in dojk user posted image . Konkretnih gibov tudi še ne čutim, sem pa tja se mi zazdi, da me je nekaj dreznilo v trebuhu , potem pa nisem več prepričana user posted image . Sem v 16. tednu, tako da je sicer še zgodaj, ampak drugič lahko čutiš že prej. V 1. user posted image sem jih začitila nekje konec 18. meseca.

Uživajte še v zadnjih vzdihljajih poletja!

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Marčevke 2016
22.9.2015 18:28:48   
gloria80
Heej nosečke....nič se ne dogaja na tej strani, ste vse na fb-ju? Jaz ga na žalost nimam. No, sem pa bila v četrtek na pregledu, kjer sem videla našga bejbija in gin. pravi, da je vse bp. Glede na to, da sem v 17. tednu, se mi je pa trebuh že močno izbočiluser posted image . Še vedno pa ne vem, ali bo fant ali punči. 20. 10. pa me čaka že morfologija.
Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Marčevke 2016
22.9.2015 20:11:24   
happy85
jaz vsak dan počekiram, če je kaj novega tukaj in se prav razveselim, če je kakšna nova objava user posted image user posted image sicer imam FB, ampak ga uporabljam bolj za čekiranje, če je kdo kakšno novo slikico objavil in za klepet s prijateljicami, s katerimi se ne uspem srečati ravno pogosto.

trebuh - raste nenormalno hitro, ne vem kaj bo še do marca. Na žalost pa se širim tudi na tistih delih na katere ne vpliva škratek v trebuhu user posted image tako da nosečniška oblačila že redno v uporabi. Po večini od prejšnih nosečnosti (nekaj dobila v dar, nekaj kupila preko bolhe), pa še na posojo sem nekaj dobila. Verjetno bo pa za balzam treba it kakšno majčko kupit. No ja pa bunda/plašč bo problem, ker bom pozimi že fino okrogla.

tudi pri meni bo naslednji pregled morfologija, nekje v sredini oktobra - sem pozabila datum user posted image no jaz upam, da spol uspe ostati presenečenje do konca, ker moj noče vedit prej kaj pričakujeva. Če bom pa vedla, bom pa težko tiho. Nazadnje hvala bogu ni uspela videti kaj je (bolj ko sem ji razlagala, da me hočem, da je presenečenje, bolj se je čudila zakaj se tako obrača, da nič ne vidi...)

brcik še ni - očitno tudi ta ne bo fuzbaler... so pa še vedno prisotne slabosti in vrtoglavica user posted image ne vem zakaj noče iti to čez...



(odgovor članu gloria80)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 8:27:48   
JM1981
Tudi jaz berem vsak dan in upam, da bo še kdo drug kaj napisal. Sem zakorakala v 17. teden in ta teden sem povedala še sodelavcem v službi. Vsi presenečeni, saj se mi res skoraj nič ne pozna. Zredila sem se 1 kg( nekaj na račun sladkorne), drugače pa nosim še vsa oblačila od prej. V ponedeljek imam pregled. Baje da bo kratek, rekli so mi samo da ne rabim biti tešča. Ne vem pa če bodo delali ultrazvok. Bi rada, ker včasih sploh ne vem če sem noseča. Gibov še ne čutim, energije imam dovolj, me pa občasno boli glava, vendar ne tako hudo kot v prejšnjih nosečnostih.

Ali so vam v 16t naredili ultrazvok?

(odgovor članu trezka)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 10:26:14   
rozi9
Imam vprašanje glede skupine na fb. Lahko razen Enapetra še katera druga dodaja člane? Sem ji že dvakrat pisala in za enkrat še ni bilo glasu.
Drugače pa sem na bolniški zaradi visokega pritiska. Si ga moram vsak dan merit in zapisovat. Prav smešno je, da je doma čisto normalen. Ko sem na pregledu pa vedno podivja v višave. Sicer se ok počutim in se prav dolgočasim doma.
Normalne hlače so mi še vedno prav, ampak me tiščijo, če dolgo sedim. Po nosečniške sem šla v C&A. Cene so enake kot za običajne. Ko bi bilo kupovanje normalnih hlač tako enostavno. Probaš prve in so ti prav in razmišljaš, da bilo bolje, če vzameš raje eno številko manjše, ker se potem vse raztegnejo.


(odgovor članu JM1981)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 10:35:00   
Kajzika
Sem tudi na bolniški, vendar zaradi krvavitev, ki sem jih imela ok. 13. tedna nosečnosti. Morda mi je tudi zaradi tega naredila na zadnjem rednem pregledu ultrazvok. Doma otrokovo bitje srca poslušam z AngelSound, pa sem šele danes (17. teden) res prvič zaslišala otrokov utrip in ne svojega, ki sem ga do sedaj poslušala, a tega nisem vedela.

Rozi9 - koliko pa imaš pritiska?

(odgovor članu rozi9)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 10:48:42   
rozi9
Kajzika, na prvem pregledu sem imela 145, prejšnji teden 140. Ko si merim doma, ne pridem čez 125. Sem se že spraševala, če je mogoče naprava za merjenje pokvarjena :)

(odgovor članu Kajzika)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 10:52:42   
Kajzika
Malo je po moje prisotne tudi neke podzavestne treme, ki naredi svoje. Tudi sama imam pri pregledu vedno višji pritisk kot doma. Samo pri meni je na srečo potem ravno prav, vsaj nekaj ...

(odgovor članu rozi9)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 11:04:20   
Ronkolino

IZVIRNO SPOROČILO: rozi9

Imam vprašanje glede skupine na fb. Lahko razen Enapetra še katera druga dodaja člane? Sem ji že dvakrat pisala in za enkrat še ni bilo glasu.



To tudi mene zanima. Ni nobenega odziva.

(odgovor članu rozi9)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 11:07:37   
Kajzika
Sama sem se ravnokar na fb pridružila skupini Marčki 2016. Ne vem pa, če gre to za isto skupino oziroma če z njo upravlja EnaPetra.

(odgovor članu Ronkolino)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Marčevke 2016
23.9.2015 11:10:29   
LimoniBaloni
Evo, smo preziveli nuhalno. Vse je hb okej.
Naslednji pregled 20. oktobra, PDP pa zaenkrat ostaja 27. marec. 😉
Najprej je bila puncka, nato ze fantek, na koncu pa je rekel, da naj se en mesec ne bo nic.

Lp

(odgovor članu rozi9)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?