|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJčice 2016
16.10.2015 14:31:04   
Pikolina_
Jaz sem pa sedaj na preži za Lidlovimi katalogi. Pravijo da majo vsake toliko časa super nosečniške pajkice (z 30cm široko "elastiko" za čez cel trebuh) in nosečniške modrce.

A ste/boste partnerje vzele s seboj na nuhalno?

LP, Pikolina

(odgovor članu Kiana)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: MAJčice 2016
16.10.2015 15:22:22   
Pupaa
Pajkice so pomoje najbolj udobne.

Drugače pa ja, js hočem da gre partner z mano na nuhalno. Mislim, da je tudi zanj to posebno in lepo doživetje user posted image user posted image

(odgovor članu Pikolina_)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: MAJčice 2016
16.10.2015 16:21:08   
Kiana
moj si želi iti z mano na nuhalno, pa tudi sama sem vesela, da gre.

lep vikend punce

(odgovor članu Pupaa)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: MAJčice 2016
18.10.2015 19:56:33   
Feli12
Pikolina Lidl ma res fajn pajkice, ampk so ful velke, tak da ornk poglej ktero stevilko vzet. Jz sm v prejsnji nosecnosti vzela st., ki sem jo sicer nosila, pa so mi ble se v zadnjem mesecu prevelike :( So pa mehke in tanke, pa res pridejo cez cel trebuh (sam men ta del ni bil oprijet, pa sm mela kr velik trebuh, so mi ble tok prevelike..).

Na nuhalno gre moj z mano, to je res lep pregled :) Grema v dravlje.

Jz pa umiram od slabosti, celodnevne, zvecer pa bruham.. Bljah..

(odgovor članu Kiana)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: MAJčice 2016
19.10.2015 11:02:24   
KLA8
Pozdravljene punce!
Se vam lahko še pridružim na FB? Rok imam sredi maja, NS še čakam, mamica bom pa prvič.

(odgovor članu Feli12)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: MAJčice 2016
19.10.2015 14:21:46   
drugič_mami
Tako, končno se vam javljam. V petek sem imela pregled in je vse v redu, srček bije. user posted image PDP imam približno 19.5., nekako tako kot sem računala tudi sama (18-20.5.). Na nuhalno sem naročena za 10.11. Sva pa že povedala otrokoma in družini in so vsi ful veseli. user posted image

(odgovor članu KLA8)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 7:00:13   
tmiska
Hoja punce!

Mene pa zanima kako ste kej, oz a je se katera ful utrujena! Zadiham se ko star dec ce ze samo pomijem po tleh...:D upam da bo kaj bolse ratal!Drugace pa samo da vidim posteljo ze spim:D Slabosti so pa minile( trkam na les)
Drugace bla na drugem pregledu, zaenkrat vse ok! pdp naj bi bil 16.5.:) Na nuhalno narocena zacetek novembra pri Pusenjaku, komaj cakam in upam da bo vse ok! Vas ze kj matra ferbec spol?:)) Uzivajte in cuvajte se!

lp

(odgovor članu drugič_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 8:02:36   
SleepingBeauty
jaz imam tudi PDP 16.5. user posted image user posted image

(odgovor članu tmiska)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 9:14:53   
bella1982
Zdravo punce. Se ena ki maja pricakuje user posted image
pdp imam 3.5. in jutri koncno nuhalno. Doma ze imamo 2 razgrajaca katerim se nismo povedali ker sem imela malo tezave... sej jih se imam a upam da rata tokrat :) tudi mene dodajte prosim v zaprto skupino na fb... ;) vec novick pa jutri ko upam da ze malo namignejo na spol

(odgovor članu Hilci)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 9:25:43   
Nia*
Ja, mene tudi utrujenost full daje, prav tako slabost, sploh proti večeru. Sem mislila, da postanem samo jaz tako zadihana, kot da nikoli v življenju ne bi migala. user posted image Full me izčrpava manjši hrib, že sam klanec, čeprav je minimalni. Po ravnem mi ni problem hoditi, tudi 3h bi lahko, takoj, ko se začnem vzpenjati, sem čisto "fertik".
Jaz imam nuhalno v ponedeljek in seveda sem preveč firbčna, da ne bi vprašala za spol. user posted image

Uživajte user posted image !

(odgovor članu tmiska)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 9:52:26   
Pomaranch
Tudi jaz imam nuhalno v ponedeljek :)

Me je pa počasi minila utrujenost, tudi prsi me ne bolijo več tako. Me še, ampak ne tako intenzivno, kot prej. Tudi jaz upam, da se bo spol videl, čeprav vem, da nikoli 100% ne napovejo, oziroma rajši razkrijejo šele na morfologiji.

(odgovor članu Nia*)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 11:20:35   
Kiana
Bila včeraj na nuhalni, vse je v redu...bilo je enkratno doživetje.

Fant je bil tudi navdušen.

user posted image

(odgovor članu Pomaranch)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 12:11:33   
PupaOdA
Punce, se še jaz malo oglasim :)
Danes sem dopolnila 10.teden in so se začele bolečine v križu. Pridno vsako jutro telovadim, ker se bojim da ne bi potem bilo še slabše v naprej. Od prejšnjega tedna se spopadam z neverjetno utrujenost jo, čeprav vse sorte vitaminov jem user posted image slabosti so občasne in iskreno povedano, komaj čakam da gre to trimesečje mimo ker ni prav nič fajn user posted image
V glavnem mene lakota grabi kot da ne bi jedla 14 dni, se pa bojim da se bom preveč zredila, če je že sedaj tako (več kot 8-10kg se ne smem) :/

V glavnem domači že vedo, vsi navdušeni bolj kot jaz user posted image
Nuhalna me čaka prvi teden novembra in moj čisto neučakan za spol, sva firbčna ful user posted image

(odgovor članu Kiana)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 12:16:34   
Pomaranch
Koliko pa ste se do zdaj že zredile? Meni teža FUL niha - en dan sem lahko 1,2kg težja kot prejšnji dan... Ampak če nekje črto potegnem, imam cca 1,5-2kg več. Sem pa v 13. tednu.

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 13:09:52   
PupaOdA
Jaz se v bistvu nič še nisem zredila, sem se pa v septembru tehtala sem mela 1kg več kot prejšnji teden pri G. Moj nasvet pa je, da se ne tehtaj vsak dan, ker teža niha tudi zaradi vode v telesu in veliko drugih stvari - nima smisla se vsak dan sekirat user posted image . Mislim da tisto tehtanje pri G je čisto dovolj, že tako se po tistem še cel mesec sekiraš :)
Drugače pa bolj realno se mi zdi tehtanje 1xtedensko ali vsak drug teden....

(odgovor članu Pomaranch)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 13:23:05   
Pomaranch
Brez skrbi, nisem dnevno na tehtnici user posted image
Jo imam pa ravno na izhodu iz kopalnice in včasih samo iz firbca stopim gor. Se zgodi tudi po 14 dni ali več, da se niti ne pogledava. user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: MAJčice 2016
21.10.2015 19:51:57   
Kala88
Da se vam še jaz malo oglasim danes sem imela 2 pregled in je vse v redu. Nuhalno imam začetek novembra.
Me pa zadnje dni muči driska, ker ni prav nič prijetno, ker sem samo še bolj utrujena. Jaz bi tudi prosila če me lahko dodatek v fb skupino.

(odgovor članu Pomaranch)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: MAJčice 2016
22.10.2015 8:22:20   
Anonimen
Živjo, punce,
se tudi jaz po dolgem času malo javljam. Sem v 11.tednu. Začetne slabosti so se umirile, me kdaj še kaj zavrti in se mi dvigne. utrujenost je tudi boljša, zvečer sem pa še zmeri prava zaspanka. Apetit niha in včasih mi zapaše kaj prav posebnegauser posted image

Kar se Tulove, Pušenjaka in Strahove tiče... sama sem bila pri vseh treh... In lahko vse pohvalim! Moja prejšnja nosečnost je bila zelo kritična in so se vsi zavzeli. Žal se ni izteklo s srečnim koncem.

čez 2t imam biopsijo horionskih resic. Že komaj čakam! Po drugi strani me je nerealno strah, da se zgodba prve nosečnosti ponovi...

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Pikolina_)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: MAJčice 2016
23.10.2015 8:50:24   
mamiteja78
Zdravo vsem!
Da se še vam jaz malo oglasim. Moje počutje se je izboljšalo, prsi še vedno tako napete, ampak ne več tako boleče kot v štartu.30.10. me čaka nuhalna svetlina, jjoojjj komaj čakam, da vidim tota dva mala črvekauser posted image user posted image .Tudi obiski stranišča niso več tako pogosti.
Vsem vam želim en lep petek in še lepši s sončkom obsijan vikend.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: MAJčice 2016
23.10.2015 17:17:29   
mava1975
Anonimnauser posted image kje boš delala BHR oz. kdo ti bo delal. Mene čaka, po vsej verjetnostni, amniocinteza, pa sem že sedaj živčna...

Držim pesti zateuser posted image

(odgovor članu mamiteja78)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: MAJčice 2016
23.10.2015 17:55:49   
Pikolina_
Živjo.

Evo mi smo ravno iz nuhalne! Vse super, otroček je glede na statistiko zdrav in zelo živahen! Za spol je bilo pa še prezgodaj, da bi se kaj videlo!

Hvala za informacije glede velikosti v Lidlu! Jaz bi sigurno kupila čist prevelike :D ker grem vedno "raje bolj na sigurno".

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: MAJčice 2016
23.10.2015 23:38:27   
tajazmaja
Pozdravljene, majčice 2016

Sedaj, ko so stvari tudi v službi že bolj ali manj znane (no, vsaj odgovornim - ostali izvejo v petek, preden grem na bolniško), se vam pridružujem še jaz.

PDP imamo predvidoma 13.5., sedaj pa že nestrpno čakamo na nuhalno naslednji petek, 30.10. Tudi moj gre zraven in komaj čakava, da spet vidiva svojega škrata
.
Ti prvi meseci so res prav hecni. Sem ena od srečnic, ki jim je bruhanje prihranjeno, slabost pa samo v primeru, da ne jem pravočasno (kar je nekje na 2 uri :)). Je pa res, da sem precej utrujena - stopnice v zgornje nadstropje so včasih kot mali maraton ;), pa še viroza me je precej sesula.

Trebuščka še ni zares, čeprav več ne morem spati na trebuhu in je spodnji del trebuha precej občutljiv na dotik (nobenega naslanjanja na kuhinjske elemente in podobno). Občasno pa čutim, da se tam notri nekaj dogaja - sem prebrala, da je to zaradi povečevanja maternice in raztegovanja vezi.

Glede na to, da je trajalo skoraj 5 let (naslednje leto bova oba 40), da sva zanosila, sva zelo vesela in ponosna, da nama je uspelo na prvem IVF. In se neskončno veseliva novega člana. :)


< Sporočilo je popravil tajazmaja -- 23.10.2015 23:39:17 >

(odgovor članu Pikolina_)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: MAJčice 2016
25.10.2015 8:02:45   
makaroncek
O čestitke tajazmaja. To boata pa še ekstra znala cenit mali zaklad in uživat v njegovem razvoju. Jaz čakam nuhalno v ponedeljek. Če bo vse ok, pridem na fb. Počutje veliko bolje. Utrujenost minimalna še, slabosti izginile. Šele zdaj bom lahko uživala in se veselila, da zdaj nisem bila tako na power in happy, ker sem se bolj bedno počutila. Lepo nedeljo vsem

(odgovor članu tajazmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: MAJčice 2016
25.10.2015 18:24:43   
ariana29
No pa da se vam se jaz pridruzim ☺ pdp naj bi bil 4.5. in seveda vsi konaj cakamo...je pa to moj/nas tretji in ze imamo dve "varuski" doma 😎

(odgovor članu makaroncek)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: MAJčice 2016
25.10.2015 19:17:56   
Pomaranch
Mene je pa ujel prehlad, natančneje imam zamašene sinuse, zato me že 4 dni tišči v glavi in se stopnjuje do glavobola. Ne pomaga niti ultrazvočni inhalator, niti inhalacije eteričnih olj, niti direktno spiranje s fiziološko v nosnice. user posted image Vročino imam na meji...37,0°C.

Res nisem oseba, da bi komplicirala (ker sem "malo" bolna) ampak mi vsi govorijo, naj grem po bolniško. Kaj bi ve naredile?

(odgovor članu ariana29)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?