|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.3.2016 19:06:40   
Bibabuba12
Tega se tudi zavedam zato sem mnenja, da je tole ostanek po ss. In si sploh ne predstavljam, da bi lahko bila noseca. In niti nocem upat na to.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.3.2016 19:33:05   
Sunshine93
Ja nvem vse skupaj čudno in zmedeno .. predvsem pa stresnooo !!

Bom poklicala v ponedeljek G.. in bomo videli kaj in kako ..
Še vedno upam na pozitiven rezultat...user posted image


Punce sam optimistično naprej user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
19.3.2016 11:32:44   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Bom defintivno javila, ampak sem brala, da lahko hormon narasca, ce je se kaj tkiva ostalo v maternici. Bom v ponedeljek zjutraj naredila se en krvni test in bo vse jasno. Ce ne bo vsaj podvojena vrednost gre zagotovo za ostanke prejsnjega ss. Narocila se bom pa v ponedeljek.

Bibabuba, res mi je žal, da moraš spet skozi to user posted image upam, da se to končno reši in pustiš za sabo, ampak vseeno pokliči ginekologa, ker mogoče obstaja nevarnost tudi za izvenmaternično nosečnost. Nočem te nič strašit in res upam, da ni to, vendar jaz bi na tvojem mestu rajši šla na pregled. Bolje da ugotovijo, da ni nič, kot da je kaj resnega narobe.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
19.3.2016 16:46:21   
bibaleze5
Živijo! Sem dokaj mlada deklina, ki si neskončno želi malo štručko in ki se spopada z istimi "težavami" user posted image ... hehe torej neee pričakujemo čez par dni nekje 25.3, pa vendar so M tak neredne da sem živčna še tolko bolj. Ja sem ena tistih ki je živčna non stop ko tema pride na to stvar :P Kaj čmo takšna pač sem user posted image user posted image Vesela sem pa za vas ki vam je pa že do danes uspelo zagledati user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
19.3.2016 17:43:57   
..noname..
Jaz pa upam, da bo kmalu torek, ker me že 2 dni bolijo prsi. In upam, da je to dober znak. Samo se bojim, ker sem bila danes cel dan na vrtu in na nogah, nosila 25 kg vreče oz prestavljala. Sedaj me pa močno križ boli.

(odgovor članu bibaleze5)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
19.3.2016 23:22:58   
mimi_ka
noname držim pesti in upam, da je vsaj tebi uspelo user posted image

bibaleze5 dobrodošla! Navijam za user posted image user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
20.3.2016 8:48:44   
bibaleze5
Hvala user posted image ..no danes M še ni, je pa res da me črviči tam spodaj kot da se bo vsak čas odprlo :(.. Tako da se malo že pripravljam na ponovno razočaranjeuser posted image po tihem pa še vedno upam do zadnjegauser posted image . Trudiva se nekaj mesecev, KT nikoli nisem jamala, 2 meseca pijem krvomočnico. Do danes še brez uspeha..no..počakajmouser posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
20.3.2016 9:56:00   
Allstar
user posted image user posted image user posted image MARECuser posted image user posted image user posted image


2.3.
user posted image Allstaruser posted image
5. krog, 0 otrok

3.3.
user posted image Tejči Huser posted image
1. krog, 1 otrok

5.3.
user posted image Taromauser posted image

7.3.
user posted image user posted image Pikica 4user posted image user posted image
9. krog, 2 otroka

8.3.
user posted image Sandyyuser posted image

9.3.
user posted image Katrissuser posted image
8. krog, 0 otrok
user posted image tuttifruttiuser posted image
15. krog, 0 otrok

10.3.
user posted image Pelkaauser posted image
4. krog, 0 otrok

13.3.
user posted image Daiseuser posted image
2. krog, 0 otrok

16.3.
user posted image ela23user posted image
12. krog, 1 otrok

17.3.
user posted image mava1975user posted image

22.3.
..noname..
3. krog, 0 otrok

25.3.
bibaleze5

27.3.
pikapoka pika
2. krog, 2 otroka
Tara 90
11. krog, 0 otrok

31.3.
Ashatan
2. krog, 2 otroka

Enkrat v marcu
N23OK
user posted image mojamiskauser posted image
1 otrok

user posted image Navijačiceuser posted image : madjanca, Damuš, mimi_ka, Amour



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 7:45:16   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Tega se tudi zavedam zato sem mnenja, da je tole ostanek po ss. In si sploh ne predstavljam, da bi lahko bila noseca. In niti nocem upat na to.



Joj Bibabuba12 kaj prestajaš. jaz bi na tvojem mestu v ponedeljek šla kar do G. pa naj opravi še en konkreten pregled. Mogoče tudi, da greš še po drugo mnenje h kakšnemu drugemu G.
Upam, da se čim prej uredi vse to.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 7:46:51   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

noname držim pesti in upam, da je vsaj tebi uspelo user posted image



Noname tudi jaz navijam, da bi ti uspelo. V torek delaš test?


(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 9:08:38   
Ashatan
Še vedno čudno stanje, nikjer nobenega user posted image tukajuser posted image .

Cel vikend sem bila fizikalec, toliko o tem, če se je treba pazitiuser posted image . Smo pa naredili ogromno, 270 cipres posadili, velika igrala postavili in še veliko drugega. Me pa sedaj čaka gospodinjstvo celega vikenda, likanja preko glave za šest ljudi. Jaz pa crknjenauser posted image

Kako ste kaj ve, imele lep vikend? Že barvate pirheuser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 9:16:37   
madjanca
Evo vikend sem delala ali prelezala, ker sem bla cisto hin.. sedaj pa se moram ucit, pa mi nekako ne gre. Kar nimam se energije.. v cetrtek mam pa izpit.. juhuhu :/

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 9:34:33   
pikapoka pika
Mi smo bili za vikend na obali na sončku. Zdej je pa spet en delovni teden pred nami.

Mi je pa danes kar že malo padla BT, M pa bi morala prit šele v soboto user posted image slab znak vglavnem..

..noname.. držim pesti!

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 10:05:06   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Evo vikend sem delala ali prelezala, ker sem bla cisto hin.. sedaj pa se moram ucit, pa mi nekako ne gre. Kar nimam se energije.. v cetrtek mam pa izpit.. juhuhu :/


Kateri izpit, kaj študiraš, koliko še imaš?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 10:05:43   
..noname..
Ju3 naj bi delala test. Čeprov sm rekla, da bom pocakala do četrtka. Danes grem po teste. Pa bom najbrš kar danes enga porabila. Ko ga mam enkrat doma potem ne zdržim, da bi ga v omari še mal pustila. :D

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 11:09:51   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Evo vikend sem delala ali prelezala, ker sem bla cisto hin.. sedaj pa se moram ucit, pa mi nekako ne gre. Kar nimam se energije.. v cetrtek mam pa izpit.. juhuhu :/


Kateri izpit, kaj študiraš, koliko še imaš?


Studirala sem promet, pa mi je ostala samo se diploma.. to pa imam v sluzbi... pac izpit za izvajalca pogodbene poste.. ker mamo v trgovini okence in moram to znat user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 11:20:10   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Evo vikend sem delala ali prelezala, ker sem bla cisto hin.. sedaj pa se moram ucit, pa mi nekako ne gre. Kar nimam se energije.. v cetrtek mam pa izpit.. juhuhu :/



Madjanca, se bova skupaj učili. Tudi jaz imam v prihodnjih dneh izpite. Se spomnim, kako je bilo na faksu se učit za izpite, ko so vsi drugi lenarili ali počeli kaj drugega.


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Ju3 naj bi delala test. Čeprov sm rekla, da bom pocakala do četrtka. Danes grem po teste. Pa bom najbrš kar danes enga porabila. Ko ga mam enkrat doma potem ne zdržim, da bi ga v omari še mal pustila. :D


Kdaj pa je D-day ko je naj ne bi dobila? Tudi jaz raje nimam doma testov, če ne me zagotovo premami. Držim pesti.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 11:34:03   
..noname..
Jutri je tisti dan. Danes je 34. dan.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 11:38:16   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Jutri je tisti dan. Danes je 34. dan.


Na tvojem mestu bi jaz test naredila v sredo. Ampak to sem jaz.user posted image sem kar jezna sama nase, če brezveze skurim test, pol pa čez par ur priteče user posted image . Pač ... vsaka po svoje.
kak imaš pa občutek?

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 13:00:18   
pikapoka pika
Če te premami testek nam hitro sporoči ..noname.. user posted image je že skrajni čas ta kakšen plusek!

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 13:05:33   
Bibabuba12
Grem cez eno uro na pregled. Sem se odlocila, da ne bom sla samoplacnisko se enkrat na krvnega, ker zakaj bi placevala, ce mi to pripada, ce mi zdravnica predpise. Sem se pa ze odlocila, da bom danes ob petih sla verjetno se k drugi ginekologinji po drugo mnenje, ker tale mi sploh ni vec kredibilna. Bomo videli kaj bo povedala. Se vedno imam izcedek, rjav in ga ni veliko, tako da si zelim, da se to cimprej uredi, da lahko koncno pustim za sabo vse to.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 13:28:31   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Jutri je tisti dan. Danes je 34. dan.


Na tvojem mestu bi jaz test naredila v sredo. Ampak to sem jaz.user posted image sem kar jezna sama nase, če brezveze skurim test, pol pa čez par ur priteče user posted image . Pač ... vsaka po svoje.
kak imaš pa občutek?



A ne da, res je tako, čakamo in čakamo ta dan za delati test in potem ga gremo narediti tik preden pride M. Kot bi tudi psiho spustili iz vajeti, po tem, ko vidimo da je negativen in se telo sprosti in pride M čez par ur. Če pa testa še tri dni ne bi delali, pa še tri dni ne bi prišlauser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 13:32:17   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Grem cez eno uro na pregled. Sem se odlocila, da ne bom sla samoplacnisko se enkrat na krvnega, ker zakaj bi placevala, ce mi to pripada, ce mi zdravnica predpise. Sem se pa ze odlocila, da bom danes ob petih sla verjetno se k drugi ginekologinji po drugo mnenje, ker tale mi sploh ni vec kredibilna. Bomo videli kaj bo povedala. Se vedno imam izcedek, rjav in ga ni veliko, tako da si zelim, da se to cimprej uredi, da lahko koncno pustim za sabo vse to.


Edino pravilno. Tudi jaz bi podvomila v G na tvojem mestu.
Držim pesti, da čim bolje urediš pri obeh G. javi potem kako in kaj je na stvari.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 13:35:27   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan
A ne da, res je tako, čakamo in čakamo ta dan za delati test in potem ga gremo narediti tik preden pride M. Kot bi tudi psiho spustili iz vajeti, po tem, ko vidimo da je negativen in se telo sprosti in pride M čez par ur. Če pa testa še tri dni ne bi delali, pa še tri dni ne bi prišlauser posted image


user posted image No, moja M je ponavadi točna kot urca, tako da mi niti ni treba ne vem kako ugibat in čakat ne vem koliko časa. Pa še vseeno me tu in tam zasrbijo prstki.

Sem pred prvo N bila enkrat še čisto na začetku bila 100% da sem noseča in sem skurila pred datumom za M ... ne enega ampak 3 teste. Kak mesec prej sem pa možu razlagala, da kako je brezveze prej delat teste, da jaz bom itak počakala še en teden po izostanku Muser posted image .
Ja... itaaaaaak. No, po tistem nisem skurila nobenegs testa več - do zanositve.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 13:54:08   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan
A ne da, res je tako, čakamo in čakamo ta dan za delati test in potem ga gremo narediti tik preden pride M. Kot bi tudi psiho spustili iz vajeti, po tem, ko vidimo da je negativen in se telo sprosti in pride M čez par ur. Če pa testa še tri dni ne bi delali, pa še tri dni ne bi prišlauser posted image


user posted image No, moja M je ponavadi točna kot urca, tako da mi niti ni treba ne vem kako ugibat in čakat ne vem koliko časa. Pa še vseeno me tu in tam zasrbijo prstki.

Sem pred prvo N bila enkrat še čisto na začetku bila 100% da sem noseča in sem skurila pred datumom za M ... ne enega ampak 3 teste. Kak mesec prej sem pa možu razlagala, da kako je brezveze prej delat teste, da jaz bom itak počakala še en teden po izostanku Muser posted image .
Ja... itaaaaaak. No, po tistem nisem skurila nobenegs testa več - do zanositve.



Te prej ali slej izuči. Ali pa nikoliuser posted image . Saj jaz sem ista, sicer res še nobenega testa tokrat nisem naredila, ampak ga imam tam zadnji teden pred M ves čas v glaviuser posted image
user posted image . In ko vidim vsakič da BT pade (pomeni da tisti dan bo pricurljala) sem ravno tako vsa adijo kot če naredim test in je negativen.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?