|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 19:00:47   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Wiiii danes tudi črtice http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165679 Kaj pravite? jaz mislim da ni več dvoma.

sem si pa še po enem drugem programu zračunala pdp in mi pride 2. April, kar je glede na daljši cikel bolj točno. Tko da se moram še odločit ali bom šla med aprilčice ali marčevke.

zdej pa navijam še za ostale!!


To je touser posted image Kar k nam pridiuser posted image Sej si lahko pri obeh temahuser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
20.7.2016 22:06:07   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image JULIJ 2016 user posted image user posted image user posted image user posted image

2.7.
user posted image user posted image talisman13, 2. krog, 1 otrokuser posted image user posted image

8.7.
user posted image Allstar, 12. krog, 0 otrokuser posted image

11.7.
user posted image user posted image majčyca, 3. krog, 1 otrokuser posted image user posted image
user posted image izida, 6. krog, 0 otrokuser posted image
Aischa2

12.7.
user posted image Damuš, 5. krog, 1 otrokuser posted image

14.7.
user posted image user posted image Bibabuba12, 1. krog, 1 otrokuser posted image user posted image

21.7.
sončektvoj, 2. krog, 0 otrok

22.7.
user posted image user posted image Stroržek3, 6. krog, 2 otrokauser posted image user posted image

23.7.
Katte, 1. krog, 2 otroka

24.7.
Ashatan, 6. krog, 2 otroka

26.7.
Katriss, 13. krog, 0 otrok

29.7.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 8:16:52   
Veronique
Itak nisem zdrzalauser posted image bel kot sneg, tako da negativno. Lahko, da je se prehitro, lahko pa, da me caka user posted image v vsakem primeru sem pomirjena z razpletomuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 8:27:35   
Bibabuba12
Veronique drzim pesti, da je samo prezgodaj. Dokler user posted image ne pride, upanje ostaja! user posted image

soncektvoj kako kaze pri tebi?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 10:09:26   
sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Veronique drzim pesti, da je samo prezgodaj. Dokler user posted image ne pride, upanje ostaja! user posted image

soncektvoj kako kaze pri tebi?


Najprej čestitke Stroržek3 user posted image

Jaz še čakam. Par dni nazaj sem naredila test, je bil negativen, menstruacije pa še ni.
Malo me zbada po jajčnikih sem in tja, prsi me pa nič ne bolijo. Bom jutri naredila še 1x test. Drugače pa pač čakam. Tak je to s PCO. Dragi pa že špekulira. On bi kar dvojčke imel :)

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 10:09:30   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Itak nisem zdrzalauser posted image bel kot sneg, tako da negativno. Lahko, da je se prehitro, lahko pa, da me caka user posted image v vsakem primeru sem

Mogoče še nimaš dovolj hormona....ali pa bo res menzes. Pozitivno naprej!!!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 11:02:34   
sončektvoj
Veronique glede na tvojo nepričakovano user posted image je res še fuuul prezgodaj. Če greš gledat ameriške strani, ponavadi dobijo bledo črtico nekje 10 dni po ovulaciji z njihovim FRER (first response early results) testom ki ima občutljivost nekje 6 mIU, pa še takrat je taaaak bleda da moraš met laserski vid. Se pravi 4 dni pred menzo. Ti imaš še res veliko časa.
Naš first sign iz dm-a pa je 25 mIU, oni testi iz ebaya pa ponavadi 10 mIU. Pa še ti ponavadi ne pokažejo tako zgodaj.
Meni so se pa začeli rahli krči, tako da zgleda da nekaj bo, če ne druga čez par dni vsaj user posted image . Dobim tudi do 1teden prej rahle krče. Glavno da se nekaj premika :)

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 11:38:40   
Bibabuba12
Js sem v zacetku meseca zagledala rahlo crtico ze 9 dan po O (lahko tudi kaj prej, kasneje zagotovo nisem imela O) in to celo 8 dni pred pricakovano user posted image , ker imam pac daljse cikle (32 dni). Tako da zgleda da je mozno, da hitro zagledas crtico. Ampak js tudi nisem verjela, ko sem jo tako hitro zagledala. Sem potem se kar par testov naredila. user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 11:39:55   
Veronique
Pa meni je vse to jasno, ampak si ne morem pomagat, da ne bi namakala testa user posted image sploh s temi ebay poceni testi mi ni skodaj... danes sem 9 dni po, sploh se ne sekiram. Kar mi je namenjeno pa bouser posted image ce ne zdaj pa kak drugi mesecuser posted image prvic je trajalo skoraj slabo leto tako da sem vsega navajenauser posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 21.7.2016 11:40:47 >

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 12:24:04   
Storžek3
veronique upam da je le prehitro!

Jaz sem ponovila test in je črtica spet ful bolj vidna. Bom verjetno še par dni delala teste, ker jih imam še nekaj na zalogi. Pa niti ne vem če bi sla po CB digital za potrditev.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 12:46:02   
Allstar
Veronique a si sigurna, da si 9 dni po O? Si delala teste? Ker 9 dni po O in 8 dni pred M je malo dolga doba od O do M. Naj bi bilo v veliki večini 14 dni, tudi če imamo daljše cikle. Prvi del se lahko zavleče, drugi pa se naj ne bi. Če pa se, pa je menda tudi to lahko nek problem za vgnezditev user posted image .
Jaz vidim, da pri meni pride M točno 14 dan po O, razen če se mi podre cikel kot prejšnji mesec, ko sem imela skoraj 3 tedne krvavitev user posted image .

Strožek3 čestitke za tvoji user posted image ! In srečno do konca user posted image user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 12:48:12   
Veronique
Tudi ce bo kakem cudezu morda semuser posted image nevem kako bi mi pokazalo. Nazadnje sem sele naslednji dan po izostanku videla plus, pred tem je bilo vse negativno.
Bolj realn datum nepricakovanja je 27. ce bom imela spet normaln cikel, ki ga ponavadi imam pa bo takrat vse jasno.
Cutim edino bolecine v krizu pa v jajcnikih me pika in malo prsi. Ampak to so vsi isti znaki kot za user posted image tako da bomo videli.

storzek3 super, da postaja mocnejsa crticauser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 12:49:52   
Storžek3
Hvala vsem za čestitke!
veronique tudi meni ni čist jasno kako imaš izračunano?tudi meni pride M točno 14dni po O.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 12:50:23   
Veronique
Allstar ja, sem delala teste in predvidevam, da je bila O 13. dan (12 dan je bil test pozitiven). Cikle imam dolge 27 dni (izredno 28) tako da je "pravi datum" predvidene M 27. Na seznamu sem napisana malo kasneje, ker mi je prejsnji mesec zamujala 3 dni, baje pa zaradi ciste. Tako da mi je aplikacija zracunala kasnejsi dan, ampak sem zdaj ponastavila user posted image Tako da ce je bila O 12.7, bi morala biti M 26., najkasneje 28. Je tako prav?

< Sporočilo je popravil Veronique -- 21.7.2016 12:52:39 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 12:56:16   
Veronique
27. oz 28, sem se zatipkala. Tako nekje mendauser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 13:13:59   
Allstar
25 ali 26 po mojem. 25. če se šteje zraven 12 ali 26. če se ne. Tako da če je tako, si samo 4-5 dni pred M. To potem ni več tako veliko. Ampak znakcev pa še definitivno ne moreš imeti. Znakci se pokažejo po pozitivnem testu. Počakaj še kakšen dan ali dva, najboljše 5 user posted image , pa naredit test in bo bolj realen. Takšnih zgodb, kot jo ima bibabuba12, da je pokazalo že 9 dan po O, pa je zelo malo. Najbolje počakat na dan izostanka, škoda evforije prej. Kakorkoli obrneš, je tudi to stres, pri nekaterih zelo močan, kar pa ni dobro user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 13:45:46   
Veronique
Brez dvoma bom zdaj pocakala na 26. in ce je ne bo bom takrat delalauser posted image ce pa pride je pa itak vse jasnouser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 13:59:10   
Storžek3
meni je v vseh treh nosečnostih pokazalo tam 9. ali 10. dan po O. mogoče je tudi od vsake posebej odvisno.. Sigurno pa imaš še vse možnosti Veronique, ker itak ni pravila. Držim pesti!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 14:02:46   
Veronique
Hvala za pesti in pozitivne misli user posted image ce kaj bo, bo super, ce ne pa bo morski user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 14:09:21   
Veronique
storzek3 imas kaksne znakce posebne? Oz si jih imela user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
21.7.2016 15:24:29   
Storžek3
Ne nič nimam znakov. Mogoče zato tudi sploh še nisem dojelauser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 8:52:11   
Katte
uf, jaz sem naslednja na seznamu... Me že stiska...
Dobro jutro, punce.
Petek je. Komaj čakam, da je službe konec, čez vikend bom pa že vedela, pri čem sem.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 9:17:22   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

uf, jaz sem naslednja na seznamu... Me že stiska...
Dobro jutro, punce.
Petek je. Komaj čakam, da je službe konec, čez vikend bom pa že vedela, pri čem sem.


Držim pestiuser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 10:27:48   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

25 ali 26 po mojem. 25. če se šteje zraven 12 ali 26. če se ne. Tako da če je tako, si samo 4-5 dni pred M. To potem ni več tako veliko. Ampak znakcev pa še definitivno ne moreš imeti. Znakci se pokažejo po pozitivnem testu. Počakaj še kakšen dan ali dva, najboljše 5 user posted image , pa naredit test in bo bolj realen. Takšnih zgodb, kot jo ima bibabuba12, da je pokazalo že 9 dan po O, pa je zelo malo. Najbolje počakat na dan izostanka, škoda evforije prej. Kakorkoli obrneš, je tudi to stres, pri nekaterih zelo močan, kar pa ni dobro user posted image


Kaj pa se zgodi, če je med O in M več/manj kot 14 dni, veš mogoče?sem videla, da sta o tel debatirale z Veronique in me zanima, če lahko v tem grmu tiči zajec, da ne gre....

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
22.7.2016 10:42:26   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

25 ali 26 po mojem. 25. če se šteje zraven 12 ali 26. če se ne. Tako da če je tako, si samo 4-5 dni pred M. To potem ni več tako veliko. Ampak znakcev pa še definitivno ne moreš imeti. Znakci se pokažejo po pozitivnem testu. Počakaj še kakšen dan ali dva, najboljše 5 user posted image , pa naredit test in bo bolj realen. Takšnih zgodb, kot jo ima bibabuba12, da je pokazalo že 9 dan po O, pa je zelo malo. Najbolje počakat na dan izostanka, škoda evforije prej. Kakorkoli obrneš, je tudi to stres, pri nekaterih zelo močan, kar pa ni dobro user posted image


Kaj pa se zgodi, če je med O in M več/manj kot 14 dni, veš mogoče?sem videla, da sta o tel debatirale z Veronique in me zanima, če lahko v tem grmu tiči zajec, da ne gre....


Med O in M naj bi bilo med 12 in 16 dni.

Še odgovor od Pušenjaka: http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=6956920

< Sporočilo je popravil Sofie -- 22.7.2016 10:43:26 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?