|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 19:54:44   
Adelle


user posted image

27.10.
praprotkauser posted image , 2.pregled

28.10.
katjesssuser posted image , 1.pregled

2.11.
meandminiuser posted image , 1.pregled
ARJ3user posted image , 1.pregled
Adelleuser posted image , 2.pregled

3.11.
Anonimnauser posted image , 1.pregled

4.11.
ked88user posted image , 1.pregled
KatMat13user posted image , 2.pregled

7.11.
evaa12user posted image , 1.pregled

8.11.
1aneja1user posted image , 1.pregled

14.11.
sanna10user posted image , 2.pregled

24.11.
ječi12user posted image , 2.pregled

21.11.
taajciuser posted image , NS
Crazybeybuser posted image , 2.pregled

28.11.
Crazybeybuser posted image , NS

30.11.
pikica31user posted image , 2.pregled

1.12.
Cloeyuser posted image , 2.pregled

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 19:59:17   
Adelle


user posted image

1.6.
user posted image taajci, 27, 1user posted image ,user posted image

2.6.
user posted image Pajama, 34, 1user posted image ,user posted image

4.6.
user posted image pikica31, 34, 2user posted image ,user posted image

6.6.
user posted image Crazybeyb, 27, 0user posted image , user posted image

8.6
user posted image ječi12, 30, 2user posted image ,user posted image
user posted image KatMat13, 30, 1user posted image ,user posted image

10.6
user posted image Adelle, 30, 0user posted image ,user posted image
user posted image ARJ3, 29, 1user posted image , user posted image
user posted image ked88, 28, 2user posted image ,user posted image

12.6.
user posted image Cloey, 23, 1user posted image ,user posted image
user posted image katjesss, 34, 0user posted image ,user posted image

13.6.
user posted image Aida A, ?, 1user posted image ,user posted image

14.6.
user posted image meandmini, ?, 1user posted image ,user posted image

16.6.
user posted image evaa12, ?, 1user posted image ,user posted image

22.6.
user posted image praprotka, 27, 1user posted image ,user posted image
user posted image sanna10, 25, 0user posted image ,user posted image

26.6.
user posted image 1aneja1, 31, 1user posted image ,user posted image


Skupaj nas je: 17user posted image


user posted image user posted image Katkecuser posted image user posted image


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 20:02:30   
Adelle
Katkecuser posted image user posted image user posted image drzi sr, sej ves....

Jeci cestitam se tukiuser posted image Vsaj ena spodbudna novica..

Aida A, javi nam se kako je bilo...

Praprotka, drzim pesti za jutri da bodo dobre novicke!


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 20:06:06   
ječi12
Adelle pridna s seznami....

Hvala!

Katjess zadn dan se najbll vlece,ampak ej petek bo pa se par dni bomo freeeej.....pol k vidis pikico pa se na fb pridi...

Praprotka upam da jutr pri tebi tut dobre novicke,ceprou si 2t manj noseca, se mi zdi da mas ful zgodaj pregled....
Ampak sej bo...

Se 4tedni pa smo iz hudga vn...

Nocko, dons sm zmatrana k pr norcih...

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 20:13:01   
pikica31
Oj.jjs pa jutr poklicem za nuhalno.a vas je ze velik na facebooku?
Katkec :(, drži se
Po mojem so eni pregledi se res prehiter

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 20:15:48   
ječi12
Ene 8-9 nas je se mi zdi...komaj cakam da bomo lahko sprosceno cvekale...

Pikica31 super, kam bos sla? Js se bom tut, a je prezgodi ce se zdj, al se cm kasnej?

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 20:52:11   
Adelle
Jst moram rect da sm izklopila vse notifikacije na FB za skupino k ce bi moj vedu kok na veliko cvekam a nic ni zihr mu ne bi blo verjetn vsec 😂 On je bolj ziheras, jst pa sanjac 😄
Pa morm priznat da mi je tle bolj pregledno vse skupi, ne vem zakaj.. ceprav sm komi cakala skupino, se mi zdi da mi bodo hitr usle stvari tam pa jih ne bom mogoce prebrala...😳

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 20:56:54   
pikica31
V ljublljano.ker grem na .napotnico. 2x sem bia pri dr.meglicevi imv domzalah.pa ti jeci12

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 21:34:09   
Cloey
Katkec, drzi se in samo pogumno naprej. Kmalu se ti bo nasmehnila sreca, bos videla.user posted image

Jeci12, user posted image , koncno ena lepa novica. Super.
Drzim pesti, da se nadaljuje v tvojem stiluuser posted image

Js sem danes tudi tako utrujena, ponoci nismo spali, se oba s tamalim sva prehlajena in tamali sploh potem ponoci tezko diha, in tako dezuramo. user posted image se cel dan sva se potepala in sem samo padla dol, ko sem opravla vse. user posted image

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 21:39:35   
ječi12
Pikica tut v lj, najbrz kr v pušenjakov center, sj cene so itak iste...

Js sm pa na fb bolj azurna in vec gor pa app mam in je lazje kot kle ker moram tipkat geslo ipd...

Pa na fb je bolj osebno pa slikce...




(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 22:13:06   
ked88
user posted image user posted image user posted image žal mi je katkec da se je tako končalo. Upam da se ti kmalu nasmehne sreča user posted image
Super ječi za uspešen pregled.
Mene kr mika, da bi se vam pridružila na fb, samo mi je bilo res zoprno potem ko sem prejšnjic na splav morala. No sej, pa čez 9 dni ko bo pregled mimo.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 22:36:17   
evaa12
Kaktkec, drzi se in samo pogumno naprej

Tudi js se vam pridruzim v skupini na fb, ko opravim s prvim pregledom.
Tudi meni je bolje cvekati na fb tako da komaj cakam da se spoznamo se tam user posted image

(odgovor članu ked88)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 7:28:53   
Cloey
Jooj, ce bom s fb cakala do naslednjega pregleda, mi boste vse prej pobenile tja, bom cis iz debate padla user posted image . Me precej mika da bi se vam vseeno kar pridruzla. Imam kar dober obcutek da bo vse vredu, me sploh ne skrbi, sem mislila da bo slabse. user posted image

(odgovor članu evaa12)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 10:05:31   
praprotka
Moj 2. pregled je mimo, bilo je boljse kot prejsnjic. Videl se je RM in srcek, frekvenca ok, vendar pa se vedno tudi hematom. Ni bila videti prav navdusena, ampak meni je kar ok. Hematom sem imela ze v prejsnji N in je do 11. tedna izginil, tako da sem kar pozitivna.
Pred mano je bila pa na vrsti ena punca z enakim datumom ZM kot jaz in bo morala na ciscenje, ker ni bila ok frekvenca srcka. Zal, vse se slisi skozi vrata cakalnice, nisem hotela poslusat, sem si potem prav zatiskala usesa. Sem bila pa cisto objokana potem pri g, sploh si nisem mogla pomagat ...
Naslednji (3.!) pregled imam 10. 11. Noro, nekatere imajo 3 uz v celi nosecnosti, jaz pa do 9. tedna. :)

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 10:21:29   
katjesss
Joj praprotka suuuuuper, res fajn no, zdaj pa le tako do konca user posted image ostale, ki jih tudi caka "tak 2.pregled" pa naj gredo po tvojih stopinjah...user posted image

(odgovor članu praprotka)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 11:04:54   
taajci
Super za pregled praprotka.

To da moreš it na čiščenje ker frekvenca srčka ni ok pa res prvič slišim. Ko se bila jaz na pregledu v vsaki od mojih nosečnostiuser posted image je na prvem pregledu vedno komentiral, da se srček lepo vidi, da bije.. Vsaj rekel mi nikoli ni nič o frekvenci. Je pa jo preverjal potem pri NS.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 11:51:11   
Adelle
Praprotka cestitam za uspesen pregleduser posted image Ko bi le vse imele tazga...

Jst sm danes down.. obcutek imam cel dan da se bo vlilo.. ne pocutim se noseco, ni mi slabo (obcasno ja sam je lahko tud kej druzga razlog), ne lulam vec tok pogosto, joske me bolijo ampak mislim da manj kot prej.. imam tak filing da se bo vsak trenutek vlilo.. sovrazim take dneve😡 Vem vem da je treba bit pozitivn, sam dons ni moj dan.. kdaj bo ze ta sreda😔😔


(odgovor članu taajci)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 12:05:56   
ječi12
Ojla

Praprotka js tut to prvic slisim da se omenja na prvem pregledu frekvenca srcka in js v primeru une punce nebi kr tako se vdala v usodo...ce bije potem bije....sicer pa vrjamem da bo hematom izginil, tudi pri kolegici k je mela je blo vse kul!

Adelle dej mal odklopi slabo voljo pa pejt na soncka! Vse bo ok!

Jutri katjesss drzimo pesti!

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 14:25:21   
Aida A
Ojla. No jaz sem pa bila ze v nedeljo na urgenci, ker sem zakrvavela. Na uz se je videl plod in srcek je delal. V sredo sem bila se pri svojem ginekologu. Na sreco je bilo vse ok. Sicer se vedno imam po malem roza izcedek, sm upam da bo vse ok. Itak sm pa vsa zivcna, vsakic ko grem na wc se bojim obrisat.
Naslednji pregled mam pa ze 9.11☺

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 15:04:26   
Cloey
Praprotka, cestitke za pregled user posted image

user posted image Ampak ne razumem kako lahko komu predlagajo kar tako ciscenje ker nekaj ni idealno. Pa saj ce bije, je plod ziv, pa ce bije tako ali pa malo drugace.

Adelle, sprosti se, saj bo. Ne misli prevec na to, vem pa da je tezko, ko pricakujes tisto, cesar si ne zelis.

Komaj cakam, da mine se teh cca 5 tednov, da smo po vecini skozi tahujse tedne, se mi zdi da so taki tezki pogovori v tem obdobju, potem kasneje se vse sprosti, manj je tezav in res postane lusno.

(odgovor članu Aida A)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 15:12:31   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Cloey

Praprotka, cestitke za pregled user posted image

user posted image Ampak ne razumem kako lahko komu predlagajo kar tako ciscenje ker nekaj ni idealno. Pa saj ce bije, je plod ziv, pa ce bije tako ali pa malo drugace.

Adelle, sprosti se, saj bo. Ne misli prevec na to, vem pa da je tezko, ko pricakujes tisto, cesar si ne zelis.

Komaj cakam, da mine se teh cca 5 tednov, da smo po vecini skozi tahujse tedne, se mi zdi da so taki tezki pogovori v tem obdobju, potem kasneje se vse sprosti, manj je tezav in res postane lusno.


No to ni čisto res, plodu mora biti srce v 6. tednu nekje 80-90hz/min, v 7. tednu pa že naraste na 130 hz/min. Jaz sicer ne bi šla takoj na čiščenje, samo če G reče, da nekaj s srčkom ni ok, verjetno res ni.

Zato se tudi ne naroča na preglede tako zgodaj, ker potem se plod ne vidi itd. Razumem, da se gre na pregled ful hitro če imaš krvavitve, drugače pa je brez veze. Ker vse kar dosežeš je to, da se sekiraš. In potem odštevaš do naslednjega pregleda.

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 15:26:52   
Cloey
No dobro, ne vem kaj si sicer razmela iz mojega napisanega, nisem mislila, ces da g nima blage veze kaj dela. Se zgodi da stvari ne stimajo. Ce ne gre tako kot bi moralo, pac g razlozi situacijo, pojasni, da pac nekaj ne stima in da se lahko pripravis tudi na to, da se nosecnost prehitro zakljuci. Mogoce te naroci se na en pregled kmalu? Ma da srcek bije, js ne zakljucim dokler bije, pa tudi ce bije narobe. Samo to sem hotela rect. Pa tudi nikogar ne morejo prisilit da gre na ciscenje, to se pac vsaka sama odloci kaj in kako in ima vso pravico. Itak pa ne moremo govoriti ker skoz vrata cakalnice se lahko slisi tudi malo napol.user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 16:53:29   
Adelle

user posted image

28.10.
katjesssuser posted image , 1.pregled

2.11.
meandminiuser posted image , 1.pregled
ARJ3user posted image , 1.pregled
Adelleuser posted image , 2.pregled

3.11.
Anonimnauser posted image , 1.pregled

4.11.
ked88user posted image , 1.pregled
KatMat13user posted image , 2.pregled

7.11.
evaa12user posted image , 1.pregled

8.11.
1aneja1user posted image , 1.pregled

9.11.
Aida Auser posted image , 2.pregled

10.11.
praprotkauser posted image , 3.pregled

14.11.
sanna10user posted image , 2.pregled

24.11.
ječi12user posted image , 2.pregled

21.11.
taajciuser posted image , NS
Crazybeybuser posted image , 2.pregled

28.11.
Crazybeybuser posted image , NS

30.11.
pikica31user posted image , 2.pregled

1.12.
Cloeyuser posted image , 2.pregled

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 16:58:33   
Adelle
K bi mene clovek poslusu bi reku da sm mal usekana.. no sej tud sem verjetn😂😂 Iz trenutka v trenutek sm razlicne volje, sama sebe mam ze dost😂😂

Sej me ne rabite brat, jst si sam zapisujem misli😂😂😂

Jst bi tudi v primeru te punce pocakala se na en pregled, ne bi se takoj odlocila za prekinitev. Je pa res kokr je rekla Cloey, cez vrata se slisi pa ne slisi vse tko da lohk sam po svoje si razlagamo..

Meni se bodo teli dnevi do srede ful vlekl, moj dela cel vikend soboto cel dan, nedejo pac do 16, pa ponedeljek do 16.. ce bi bil frej bi vsaj nekam sla pa bi hitreje minilo.. tko mi je prav zoprn k sm sama doma pa se minute vlecejo... no, bom probala se nekako animirat😂

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Junij 2017 ❤️
27.10.2016 19:34:18   
ječi12
Adelle ti kr pisi k ti bo dolgcas, js te bom brala iz nase sosednje drzave k bom v toplicah namakala rit.... ;)

Sm dala lulanje v laboratorij...se v sredo grem dat kri na tešče...

Jojjj se dobr da je petek jutr, ker sm zmatranaaaa....

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?