|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekolog...nujno!!
8.11.2016 18:13:38   
madjanca
Pozdravljene punce.

Na vas se obračam z nujno prošnjo. Težavo imam namreč z naslednjim pregledom. Moja ginekologinja Tanja Jordan se je prestavila v ambulanto v Postojno in zelela sem tudi jaz tja. Ampak, ko sem klicala, da se narocim je imela vse polno. Zato sem se odlocila, da ostanem v Cerknici, kjer pa nikogar ne doklicem.

Sedaj pa se zadeva zakomplicira. Sem v 25 tednu, v 28 pa morem prejeti injekcijo za RH- , jaz pa sem brez datuma pri Tanji, niti se ne morem narocit v Cerknici.

Tako, da bom zelo vesela, če mi katera lahko pomaga z e mailom od gospe Jordanove, s kakšno informacijo o ginekološki ambulanti ali pa pozna katera kaksnega dobrega ginekologa na notranjskem, ki se ima prosto. Razen Logatca, ker tam ne prestopim vec praga.

Za vse informacije bom vesela in se vnaprej lepo lepo zahvaljujem!

Lp, madjanca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ginekolog...nujno!!
10.11.2016 16:34:38   
Marčevka2010
Jaz ga imam v Idriji, sta dva. Tuta in Knap, oba vredu. Pa sem iz Logatca, mi ni, da bi sem hodila.
Ti si bila v Logatcu, kakšna je tista Rusinja? Na šoli za starše je tako obupno slovensko/rusko govorila, da res ne vem kako se lahko sporazumeva s tukajšnjimi ženskami. Obup. Najprej en tečaj slo jezika.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekolog...nujno!!
10.11.2016 16:44:29   
madjanca
Hodila sem k tej rusinji in rečem lahko le, da svoje delo opravlja tako dobro kot govori slovensko. Mislim, da s tem povem vse... ce bi ostala pri njej dvomim, da bi ze bila noseca...

Hmm na Idrijo tudi pomislila nisem. Kje pa si potem rodila? Zdaj sicer za napotnico za rh- sem zmenjena, da jo vseeno dobim v porodnisnici samo pregleda pa se nikjer nimam. Kaksna je pa kaj guzva tam?

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekolog...nujno!!
10.11.2016 17:02:52   
mava1975
Madjanca če hočeš se lahk pozanimam če bo kdo v cerknici prevzel paciente dr. Jordanove oz. h komu bi lahko šla...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ginekolog...nujno!!
10.11.2016 19:29:57   
madjanca
Prevzel naj bi jih dr. Sebastjan Merlo. Pravijo, da nak bi ze zacel. Samo nikogar ne doklicem, da bi se narocila.

Ne vem ali se ni pricel z delom ali pa imajo novo telefonsko stevilko. Ce je kaksna sansa, bi bila res vesela.. zdaj za napotnico imam urejeno, jo dobim kar v Postojni. Samo se ginekologa rabim za vnaprej..

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ginekolog...nujno!!
10.11.2016 20:40:12   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Jaz ga imam v Idriji, sta dva. Tuta in Knap, oba vredu. Pa sem iz Logatca, mi ni, da bi sem hodila.
Ti si bila v Logatcu, kakšna je tista Rusinja? Na šoli za starše je tako obupno slovensko/rusko govorila, da res ne vem kako se lahko sporazumeva s tukajšnjimi ženskami. Obup. Najprej en tečaj slo jezika.


Se nekaj me zanima. Ali dela dr. Knap vsakic UZ ali samo tisto kar pripada nosecnici?

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ginekolog...nujno!!
10.11.2016 20:43:35   
mava1975
Bom jutri kolegico klicala ki dela v ZD Cerknica pa to javim kako prides do njega. A je to od dr. Merla Aleksandra sin?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ginekolog...nujno!!
10.11.2016 21:12:53   
madjanca
Super. Najlepsa hvala!!

Samo zanima me, kdaj ambulanta pricne z delom in ce ima prosto.

Baje da je nekaj v povezavi, kako pa nebi vedla.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ginekolog...nujno!!
10.11.2016 21:13:48   
mava1975
Ok.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ginekolog...nujno!!
11.11.2016 8:20:19   
mava1975
Madjanca takole: zdaj dela dr.Merlo mlajši, baje je zeloooo fajn, dela pa v torkih in četrtkih popoldne po 14.00 uri. Tako da takrat pokliči, pa bodi zelooo vztrajna. Tel št 01 70 50 110...

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ginekolog...nujno!!
11.11.2016 14:27:32   
madjanca
Naaajlepsa hvala!! Te informacije mi bodo prisle zelo prav.

Sem pa imela danes moznost govorit z gospo, ki dela kot babica v Postojni in sem jo vprasala za mnenje in mi je vseeno svetovala dr. Merlota mlajsega.

Tako, da samo upam, da nima tudi on ze vse polno v Cerknici.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ginekolog...nujno!!
12.11.2016 22:52:00   
Marčevka2010
Knap v Idriji dela vsakič uz, nič ne špara. Ravno zato je fajn, tudi pri bolniški ni kompliciral.
Rodila sem v Postojni.
Hvala za info glede Rusinje v Logatcu, da se slučajno kdaj ne grem k njej prepisat. Ker že na šoli za starše je bila obupna.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?