|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčki 2018
23.9.2017 13:20:38   
_tina_
noseckec23,ja tako je :) moji so stari 8,6,1.5 :) user posted image

(odgovor članu Urska.u)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčki 2018
23.9.2017 14:50:39   
flower
Urska.u čestitaaam :)
jaz imam enako, bolečine v trebuhu kot pri menstruaciji in pa zelooo občutljive prsi. Ostalo pa nič, nič slabo, tečna v mejah normale user posted image da bi le tako ostalo user posted image

(odgovor članu _tina_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčki 2018
24.9.2017 20:56:51   
Acjom1
Zivjo punce user posted image

Tudi jaz se vam pridruzujem. Sem pa malo na trnih, ker krvavim ze skor od o ulacije naprej. :( So mi pa na ukc videli srcka v sredo prejsnji teden in takrat naj bi bla nosecnost 6t 3d. Jutri imam pregled pei svojo gin, drzte pesti za mojga fizolcka...

Sicer imam pa enega fantka ze doma, ki bo kmalu star ze 9 let. Tisti je kar po nesreci nastal, za tega smo se mogl pa posteno namatrat in upam, da bo slo tko kot more...

Sicer sem pa stara 32, ZM je bila 5.8.

(odgovor članu bučka5)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčki 2018
25.9.2017 6:14:59   
kattkaa
Acjom držim pestke. velika razlika, ampak pri nas je podobno. 1. na horuk, drugi namučen :)

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčki 2018
25.9.2017 20:51:54   
Anonimen
Danes je dan ko bi mogla priti tetka ....zaenkrat je še ni in upam da je nebo....držite pesti da jutri zagledam user posted image .....3 dni nazaj se ni nič pokazalo user posted image user posted image

(odgovor članu kattkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčki 2018
25.9.2017 23:11:37   
Acjom1
Anonimna in vse ostale, ki se cakate - drzim pesti za vas.

Jaz sem danes prezivela pregled in se vrnila z mesanimi obcutki. Moja pikica je vsaj teden in pol manjsa po merah, kot po gestaciji. Gin je izgledala precej zaskrbljeno, ceprav srcek pridno bije. Poleg tega konstantno krvavim...
Rezultat pa bolniska in prevec casa za razmisljanje..


Uzivajte punce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčki 2018
26.9.2017 7:04:20   
Ribica333
Anonimen tudi meni ni par dni pred zamujeno M nic pokazalo, sem morala pocakati do -2 user posted image

Acjom1 drzim pesti. Tisto veselje ob user posted image se hitro spremeni v skrbi. Ne prevec guglat pa glavo pokonci!

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčki 2018
26.9.2017 7:51:16   
neznanka89
Se opravicujem, da vdiram v temo, ampak si ne morem pomagatiuser posted image sem sicer med marcevkami 2018. Moja pikica je na prvem pregledu zaostajala za 9 dni. Srcek je prav tako bil, ampak je bilo vse premajhno glede na zm. Ginekologinja sicer ni bila prevec zaskrbljena in me je pomirila, da se naj ne sekiram. Na naslednjem pregledu cez 10 dni je zaostajal se samo 4 dni in tako je ostalo do sedaj ko sem ze v 14 tednu. Tako, da se ni nic izgubljeno.
Pa lep dan.

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčki 2018
26.9.2017 16:35:33   
Anonimen
Da se še jaz malo javim... sem čisto brez energije, po malo mi je slabo skozi cel dan, tudi ponoči se zaradi slabosti zbudim. Bruham pa ne. Komaj čakam, da minejo prvi trije meseci, da se to neha user posted image upam no, da ne bom med tisti, ki jih celo nosečnost muči. Pri prvih dveh sploh nisem vedela, da sem noseča. Verjetno je nekaj dodala tudi starost. user posted image user posted image Sj bo, v četrtek imam prvi pregled, pa da vidimo to našo malo pikico...
Držim pesti za vse , ki še čakate ne dve črtici.
pozdravček, anonimna P

(odgovor članu neznanka89)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majčki 2018
26.9.2017 21:56:43   
Acjom1
Punce, hvala za spodbudo in izkusnje. Skusam ostat kar se da pozitivna, je pa tole cakanje kar mucno. Ampak dejansko nimam kaj. Drzim pesti, da se nas nabere cim vec, ki bomo maja uspesno crkljale nase bejbije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčki 2018
27.9.2017 12:27:33   
MalaNeli
hahaha _tina_ i feel you :D

(odgovor članu _tina_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčki 2018
27.9.2017 12:32:10   
MalaNeli
najdi Nika Mala na fb

(odgovor članu pesekindotik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčki 2018
27.9.2017 12:33:24   
MalaNeli
nosečla23 in _tina_ moje so ena bo lih zdaj 7 ena je lih bla 5 tamala je bla pa avgusta 1 :D

(odgovor članu _tina_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčki 2018
27.9.2017 13:21:32   
Doridora
Heejj..tudi jaz se pridruzujem majčkom :D
No, to je moja 2. nosečnost, žal se je prva končala po prvem pregledu, ko je G ugotovil, da se je pikica nehala razvijat v 7. tednu. No, tudi zdaj imam prvi pregled šele v 11. tednu. Kar se mi zdi res neverjetno, pa nimam kaj. user posted image Si pa že debeli dve leti želiva družinico, tako da upam, da bo šlo tokrat vse dobro. Srečno vsem nam :D

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčki 2018
27.9.2017 13:42:40   
MalaNeli
vso srečo in pozitivno razmišljanje.
vse bo dobro

(odgovor članu Doridora)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčki 2018
28.9.2017 11:02:04   
superfinofajn
Živjo punce!
Tut jaz se očitno pridružujem majčkom, pdp imam sredi maja, doma imam skoraj dvoletnico (jutriiii ;) ) , pa enega angelčka v nebesih, upam da bo to pot srečno do konca.
Konec oktobra grem na nuhalno, sredi oktobra na drugi ginekološki pregled :)
Sicer pa sem zoprna do konca, slabo mi je čez cel dan, bolijo me prsi... to mi je čisto tuje, saj v prvi nosečnosti skoraj da nisem vedela da sem noseča :)
Važno da bo vse ok.
Lpuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčki 2018
28.9.2017 14:51:23   
miska333
Zivijo punce.

Tudi jaz se pridruzujem. Po mojih izracunih imam PDP 31.5., prvi pregled pa sele cez en mesec.

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majčki 2018
30.9.2017 11:38:34   
miska333
Kako ste punce?
kako se počutite? Meni je občasno slabo in utrujena sem! Drugače pa ok. Ne vem pa kako bom preživela do prvega pregleda, ki je še daleč user posted image

Ostale ste že imele prvi pregled? Kako je bilo?

Uživajte v sončnem vikendu!

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčki 2018
1.10.2017 9:22:50   
Ribica333
Jaz sem napihnjena in utrujena user posted image . Komaj ustanem zjutraj, potem do priblizno 1 popoldne še nekako gre potem me pa čisto sesuje in komaj do konca šihta prežvim. Zaradi napihnjenosti izgledam pa kot en balon user posted image ima katera kakšen nasvet glede tega?
Prvi pregled pa čez 1 teden user posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majčki 2018
1.10.2017 15:29:56   
Rainbow*
Ojla punce, pa se vam tudi jaz pridružujem user posted image doma že imam en zakladek star 11 mesecev in je bilo user posted image totalno nepričakovano in nenačrtovano user posted image
Pregled imam 5.10., tako da po tem pregledu se tudi jaz z veseljem priklopim skupinici na fb. Prejšnjo skupinico sem spoznala tudi preko ringraja in z enimi puncami stkala prelepa prijateljstva, upam da se nam obeta enako user posted image
PDP imam po ZM 11.5. samo mislim, da se zna na pregledu malo spremeniti.

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčki 2018
1.10.2017 16:55:23   
Acjom1
Tudi jaz imam obcasno te krce in tudi pri prvi nosecnosti sem jih imela. Pa razna spikanja levo desno, gor dol... Ampak nic dramaticnega. Se mi pa krvavitev umirja. V petek na uz je blo vse ok, plodek je zrastel po planih, jutro imam pa se en pregled. A je tukaj ktera z izkusnjami s krvavitvami? Jaz sem aicer ze prvo nosecnoat sla cez to, pai spet ni prizaneseno. user posted image user posted image Skoz sam o tem razmislj, sem ze kar obsedena s tem. user posted image
Srecno vsem, ki imate v tem tednu preglede, drzim pesti za vase pikice.

(odgovor članu Urska.u)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčki 2018
1.10.2017 17:21:54   
flower
name so se očitno prevalile vse nosečniške tegobe. Drugače sem kar živček, čez dan zelo aktivna, faks pa služba pa doma skos nekaj pospravljam pa prčkam.. sedaj bi pa samo ležala cele dneve. Čisto nič energije, čez dan mi je skos pomalem slabo, ne da bi bruhala ampak ravno toliko da nevem a bi jedla al mi ne paše, ogromno stvari mi je začelo smrdeti.. ampak vse to bi še bilo okej če ne bi bila takooooo napihnjena. Ko balon user posted image tako me začne vse tiščati da bi se najraje ulegla in čakala da mine. Tako da se pridružujem vprašanju punce zgoraj, ima katera kakšen nasvet? bi bila zelo vesela user posted image


Rainbow* dobrodošla in čestitam za plusek user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil flower -- 1.10.2017 17:24:51 >

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčki 2018
1.10.2017 18:16:49   
Rainbow*
Tiste, ki se spopadate s krči in krvavitvami, držim pesti, da vam čimprej mine!
Jaz imam probleme z utrujenostjo in s slabostjo, ki je pa taka čudna, v prvi nosečnosti me je bolj zgaga pekla in se mi je dvigovalo, zdaj pa imam kar kepo v želodcu, mi je slabo če jem in če ne jem user posted image no ja saj mine user posted image pa glavoboli, pri teh mi pa res ni prizanešeno user posted image
Nasvet za tiste, ki ste prvič noseče, ve samo počivajte, če vas muči utrujenost, pa kakšen sprehod tudi pomaga. Je naslednje tromesečje telo veliko bolj polno energije potem user posted image

(odgovor članu flower)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčki 2018
2.10.2017 19:55:37   
superfinofajn
Koliko pa že kaj dojemate, se veselite, ste že povedale naokoli?
Mene je strah da nebi bil spet splav, tako da se kar ne morem sprostit. Upam da bo po nuhalni bolje in lažje.

(odgovor članu Rainbow*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčki 2018
2.10.2017 21:07:40   
StelaIza
Midva se nikomur nisva povedala razen hcerkici 😉 ker pa je stara 11m tega se ne razume. Komajjjj cakava prvi pregled, ki ga imam 5.10. Potem poveva svojim domacim. Ostalim pa se ne...prve 3m se mi zdi cis ok, da se ne razglasava naokoli. Sicer verjameva, da bo vse ok.
Obenem cestitke vsem puncam, ki ste v preteklih dneh zagledale pluske 🤗

(odgovor članu superfinofajn)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?