|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decemberke 2018
29.4.2018 11:36:14   
Cors
Zivjo! Tudi jaz sem pred parimi dnevi ugotovila, da sem noseca. Prvi pregled imam sele 18.maja, po mojih izracunih pa naj bi imela rok 26. Decembra. Doma pa imam ze enega skrata, ki je v petek pihal svojo prvo svecko.🙂
Vsem noseckam cestitam za + in vam zelim lepo nosecnost😘

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: decemberke 2018
29.4.2018 17:08:28   
Vijoli_ca
Pozdravljene,

Do zdaj sem samo prebirala forum. Zdaj pa sem v petek naredila test in po 9 mesecih truda končno zagledala user posted image po koledarcku kaže da bo zanimivo novo leto.. Predviden datum je 31.12 user posted image
Zanima me kdaj sploh do zdravnice? Še naj počakam par tednov?
Malo me je strah da kljub user posted image ni to to. Strah pač, da bo vse šlo v....
Želim vam lepo user posted image

< Sporočilo je popravil Vijoli_ca -- 29.4.2018 17:10:01 >

(odgovor članu Cors)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: decemberke 2018
29.4.2018 20:48:59   
Cors

Vijoli_ca, cestitke!user posted image . Najbolje, da ginekologijo, kar kontaktiras, ker narocajo razlicno (nekje med 6. in 8. tednom). Drugace pa, pozitiva punca! Vse bo ok!

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: decemberke 2018
30.4.2018 4:53:53   
Vijoli_ca
Sem zdaj še 1x naredila test za vsak slučaj, ker 1 teden pa ne bi zamujala (ker mi max za en dan) in sta user posted image
Saj ni panike, samo ker nisem ravno najmlajša (kmalu bom 37) me je malo zaskrbelo user posted image pa nekih znakov ravno nimam Oz se mi je zdelo da so lahko samo v glavi.
Hvala za odgovor, se grem po praznikih naročiti.

(odgovor članu Cors)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: decemberke 2018
5.5.2018 13:22:23   
Pinky92
Pozdravljene use punce ki ste na novo prišle :)
Jaz kar nemorem verjet da nas je tako malo v skupini. Ko sem bila pri prvem noseca nas je na konci cez 100.
Ocitno ni bilo plodno leto user posted image .
Ze katera razmišlja o fb skupini? Jaz sem zdaj v 10t včeraj sem se naročila prek email na na nuhalno 😁. Drugi pregled pa imam šele junija ;)

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: decemberke 2018
5.5.2018 13:30:58   
decemberček95
Ja res nas je malo. Jaz sem trebutno 9t5dni, prvi pregled sem imela pri 7t in je bilo vse BP, srcek bije ❤️. Drugi pregled imam cez dva tedna, nuhalno pa se 5 dni kasneje... kam pa ste se kaj prijavile na nuhalno?

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: decemberke 2018
5.5.2018 21:45:24   
Anonimen
Zdravo punce!
Tudi jaz sem zagledala plusek, pa po pravici nisem bila najbolj navdusena nad njim :-/ otrocek bo namrec tretji, druga je stara 18 mesecev, prvi pa stiri leta. Bili smo za moje pojme popolna druzina, zdaj me pa kar skrbi, kako bom s tremi tako majhnimi mladicki... poleg tega me muci tudi prostorska stiska in finance... ampak vseeno se nisem mogla odlocit za prekinitev... bomo ze nekako!
Toliko zaenkrat, vsem nam zelim da srecno speljemo do konca in naprej :-)
aja, pregleda se nimam (bom v ponedeljek klicala), rok naj bi bil pa po mojih izracunih 29.12.
Lep vecer, anonimna user posted image

(odgovor članu decemberček95)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: decemberke 2018
7.5.2018 8:53:26   
Vijoli_ca
Zdravnica je končnooooooo prišla z dopusta in sem se lahko naročila. 30.5 imam prvi pregled. Me kar malo stiska da tako pozno, ker je pričakovanje velikansko. Še moj dragi komaj čaka in se veseli. Upam, da bo do takrat vse ok (itak da bo user posted image )
Me pa nekaj zanima. Čeprav sem že celi net obrnila. 4.7 odpotujeva na dopust z letalom. Let traja 1h20 min. A mislite da je to kakšen problem če bo vse potekalo normalno? Ker plačano imava že pol leta pa ni mali denar da bi zadevo odpovedala.
Poleti pa tak vem nič pretiranega poležavanja na soncu, pa na izi dopust.
Ima katera takšne izkušnje? Takrat bom v cca 13-14 tednu. Polet nazaj pa v 16-17tednu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: decemberke 2018
7.5.2018 11:30:46   
Anonimen
Vijoli_ca, glede letala vprasaj ginekologa, je pa odvisno od drzave, v katero potujes. Nekatere ne dovolijo nosecnic na letalu. Dobro da si me spomnila... jaz moram tud poklicat in se narocit...
Lp, anonimnauser posted image

(odgovor članu Vijoli_ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: decemberke 2018
7.5.2018 21:00:51   
MinaBambina
Zdravo punce!
Tudi jaz sem 27.4. naredila test in pojavil se je user posted image , sem bila zelo presenecena, saj nama je ratalo ze po treh mescih. Predvsem pa zaradi tega, ker so mi pol leta pred zanositvijo diagnosticirali policisticne jajcnike. Po mojih izracunih imam rok 20.12., prvi pregled pa imam 24.5., komaj cakam, da vidim, da je vse okej. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: decemberke 2018
8.5.2018 8:02:42   
Vijoli_ca
Praznik je prinesel praznične user posted image čestitam user posted image
Sem ti malo fauš da imaš že 24.5 pregled user posted image

(odgovor članu MinaBambina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: decemberke 2018
10.5.2018 21:00:12   
Pinky92
Za mano je prvi pregled hb use okej :) naslednji pregled 5.6 nuhalno pa ze imam 31.5 pri dr
Pušenjaku.user posted image vi ste že sorodnikom-prijateljem povedale za nosečnost?
Jaz sem rekla staršem, sestri pa najbolši prijateljici user posted image

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: decemberke 2018
11.5.2018 9:35:03   
MinaBambina
Punce, eno vprasanje ... Jeste folno kislino?
Jaz se nisem povedala, cakam na prvi pregled pol pa bom delila z bliznjimi user posted image

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: decemberke 2018
11.5.2018 21:48:34   
Anonimen
Uh, folna... vedno pozabim kupit... sem ze pri prejsnjih dveh jemala kar tifol...
Pinky, super za uspesen pregled! :-)
Tvoje prvo dete je enako staro kot moja druga... pa nisi bila aktivna takrat, ali pac?

Tudi jaz imam pregled 24.5... bi imela ze 17.5., pa imam takrat ravno zobarja. Se mi zdi hitro, ali pa sem le prejsnjic imela res pozno pregled... vse mi gre noro hitro, se pozna, da ni prvic user posted image

Lep vecer punce! Anonimna user posted image

(odgovor članu MinaBambina)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: decemberke 2018
13.5.2018 21:04:28   
Pinky92
Anonimna jaz sem bila aktivna pri oktobrckih 2016 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: decemberke 2018
15.5.2018 22:41:22   
**Pika**
Punce, živjo! :)

Se javljam še jaz .. Hja, pa nas je res bolj malo :)

Sama sem v 8t nosečnosti, predviden PDP 24. 12. --> Bo Božiček nosu ;) ... Sem že mamica dobri dve leti staremu sinku in se veselimo majhne pikice v trebuščku - sem pa bila prejšnji vikend v bolnici zaradi obilne krvavitve, tako da sem na bolniški z Estimo in Spazmexom. Našli smo precej velik hematom, za katerega srčno upam, da se čimprej absorbira in začnem uživat nosečnost! :)

Pozdravček vsem mamicam in malim pikcem v trebuščkih :)

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: decemberke 2018
16.5.2018 11:11:23   
skabi1
Pozdravljene punce, končno se pridružujem tudi jaz debati na tem forumu user posted image . Včeraj sem imela 1. UZ (7t5d), bije en srček, ena gestacijska vrečka pa izginja. So me opozorili, da bo mogoče prišlo do krvitve zaradi te izginjajoče gest.vrečke...? Sem pa po IVF-u 2 zarodkov in na srečo se je vsaj eden prijel user posted image . PDP imam 27.12., gledali so 1. dan zadnje M, čeprav nekje sem zasledila da pri IVF-u gledajo datum transferja, po mojih izračunih bi bilo to 2 dni kasneje. Pozdravček vsem user posted image .

(odgovor članu Cors)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: decemberke 2018
17.5.2018 9:39:52   
allstarka
Pozdravljene nosečke!

Se vam pridružujem. PDP imam po ZM 31.12.2018 :) Mogoče bo pa 1.1.2019 in nas bo obiskal Pahor v porodnišnici :)
Prvi pregled je že za mano, srček lepo utripa. Sem imela pa hud strah pred prvim pregledom, saj sem imela v 1. in 2.nosečnosti spontani splav :( To je sedaj 4.nosečnost, doma imamo navihanega skoraj 3-letnika.
Naslednji pregled imam čez en mesec. Upam, da bo na svet prijokal zdav otroček <3
Moji nosečniški znaki: boleče prsi, slabost, občasno bruhanje, utrujenost, fuuul apetit dopoldan (jedla bi skos sam Poli salamo in kruh). Pridelala sem že 2kg, ker toliko jem :/

(odgovor članu skabi1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: decemberke 2018
17.5.2018 19:06:03   
Sončekb
Evo tudi jaz se pridružujem user posted image . Končno je tudi nama uspelo in samo komi čakam se nuhalno ki jo imam 4.6...se kar vleče čas do takrat😁 predviden rok pa imam 18.12user posted image
Kako se kaj počutite?

(odgovor članu allstarka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: decemberke 2018
18.5.2018 13:36:37   
Nika90
Žiujouser posted image še ena nosečka tukaj, ki pričakuje svojega prvega user posted image user posted image noseča sem 10t4d rok pa imam 11.12. :) trenutno jemljem tablete Dabroston zaradi rjavega izcedka in upam na najboljše..na nuhalno pa sem naročena že 29.5.
Ima še katera probleme z rjavim izcedkom?

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: decemberke 2018
18.5.2018 14:30:25   
Nika90
Žiujo user posted image meni je v 10 tednu še zmeraj ful slabo, nimam veliko energije ne apetita pa še določena hrana se mi ful upira npr. zelenjava, ki sem jo pa pred nosečnostjo oboževala.user posted image Kako je pa pri tebi?

(odgovor članu Sončekb)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: decemberke 2018
18.5.2018 23:26:20   
zverinica#
Nika, midve imava pa rok in nuhalno na ista dneva :D Samo da sem jaz danes 10t3d :)

(odgovor članu Nika90)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: decemberke 2018
19.5.2018 11:06:51   
Nika90
Pri komu pa si naročena? Jaz grem k dr. Pušenjaku v ZC Dravljeuser posted image

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: decemberke 2018
19.5.2018 17:33:47   
Vijoli_ca
Punce... Potrebujem nasvet. Malo prej sem šla na wc. In je bila kapljica ali dve sveže krvi. Nobenih krčev nisem imela, nobenega spikanja, nič posebnega. Zdaj pa to user posted image Kaj naj naredim. Danes nikakor ne uspem priti do urgence... Pregled imam komaj 30.5 (prva nosečnost in sem v 7tednu), sestra mi je takrat pri naročanju po telefonu rekla da morem takoj brez klicanja k zdravniku.
Vem če se bo zgodil ss tak nimam kaj, ampak naj jutri grem v UKC MB ali sem preveč panična? Naj počakam do ponedeljka in grem k svoji g.?
user posted image user posted image

(odgovor članu Nika90)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: decemberke 2018
19.5.2018 19:56:59   
Anonimen
Hej!
Brez panike zaradi dveh kapljic! Lahko je kje pocila kaksna zilica ali kaj podobnega. Ce bi blo vec, pa kar na urgenco...
Srecno!
Srecno tudi vsem novo pridruzenim!

(Pinky, pri oktoberkah 2016 klepetam tudi jaz, ampak sele od rojstva puncke - zato tudi sprasujem ;-) )

Lp, anonimna user posted image

(odgovor članu Vijoli_ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?