|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj iz vrteca?
27.9.2005 18:59:34   
tesa
Mene pa zanima kdaj hodite po svoje otročke popoldan v vrtec, oz. kdaj jih pridete iskat , da greste domov?
Pri nas najraje vidijo da jih tam okrog 14.00 že vzamemo domovuser posted image
DAnes sem imela gužvo in sem prišla po njega malo čez 15 in glejga zlomka, bil je zadnji, sam samcatiuser posted image  in varuška me je kar po strani gledala; češ kako sem pozna.
Kako je pa to pri vas?

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj iz vrteca?
27.9.2005 19:41:17   
Anonimen
Jaz imam to srečo, da delam na OŠ, ki je par korakov stran od vrtca, tako da zjutraj skupaj prideva in skupaj greva domov (ponavadi ob 14.15). Je pa moj med prvimi, ki grejo domov. Vrtec je odprt od 5.30 pa do 16.30...enkrat sem šla ob 15.30 mimo vrtca, pa sem videla, da se še zunaj lepo igrajo, ker vsi ne končajo šihta ob 14-ih in vsi ga nimajo tako blizu.
Ne vem, očitajoči pogledi ziher niso prijetni, a če ne gre drugače...ne sekiraj se zaradi tega user posted image user posted image user posted image

lp 

(odgovor članu tesa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
27.9.2005 20:15:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tesa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj iz vrteca?
27.9.2005 20:40:30   
elizabeta p
Jaz sem doma, ker še v šolo hodim tko da ni problema in grem ponjga ob 14:30, pripeljem ga pa ob 8:30, ker je takrat zajtrk. Sem ga prišla že prej iskat pa je še spal, tko da se mi zdi boljše če se naspi. Sem ga enkrat šla že po kosilu iskat pa je bil čist zaspan pa tečen, tko da se mi zdi po spanju boljše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj iz vrteca?
27.9.2005 20:40:37   
frutka_
Domov odhaja okrog 15.30 ure.Običajno je med zadnjimi, ki odhajajo domov ampak ker se ob pol štirih skupinice združijo je običajno še kar veliko otrok tam.


LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj iz vrteca?
27.9.2005 21:07:20   
Anonimen
Domov odhaja ob 14.00. Ko sem po njega prišla ob pol dveh, me je vzgojiteljica prosila, da ga še malo pustim v vrtcu. Vsaj da se v miru namalca.

Nič se ne jezi, če gre mali tazadnji domov. Zato ga ne bo imela nič manj rada, saj ve, da drugače ne gre. Nisi ti kriva, če imaš tako službo. Sicer pa ima itak določen delovni čas...

Hehehe... malo iz teme - to je moje 1000 sporočilo!user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj iz vrteca?
27.9.2005 21:15:01   
tesa
Sej na srečo ima mojuser posted image takšno službo, da ga itak ponavdi vzame že okrog 14.00. PA tut jst sem do 15.00 ponavadi že nazaj in ni problema. Samo danes so me pa res malo ujezili, ker imajo del.čas do 16.00 .,ampak kaj ko so rade čimprej frejuser posted image .

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj iz vrteca?
27.9.2005 22:36:18   
jacinta
ja tole je pa res mimo!!! mene tud skrbi, da ne bi bil zadnji, ampak kje pa živite, da grejo vsi otroci lahko že ob dveh domov, a starši niso v službah, a imajo vsi dedije in babice v penziji...al kaj?

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj iz vrteca?
27.9.2005 22:39:17   
cmokec
V vrtec pride do 8.00, ko je zajtrk, domov pa gre ob 15.00 uri, čeprav je vrtec odprt do 16.00. ure.

Ja veliko babic in dedkov srečam zjutraj in popoldan.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu jacinta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj iz vrteca?
28.9.2005 7:55:12   
Lenny
Jaz se že cel september sprašujem, kje za vraga so starši v službi, da je skupina ob dveh že prepolovljena, ob 15.05, ko pridivjam jaz, pa jih je z našim mulčkom vred še kakšnih šest. Zjutraj, ob 6.50, je pa prvi. Moram priznati, da mi je hudo, ker mali sprašuje, kje sem tako dolgo. Ampak na mojo srečo delam od 7 - 15, kar se mi je do sedaj zdelo super, vendar .... Realno gledano sem med srečkoti, ki še imajo tak delovni čas, ampak kako uspe ostalim?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj iz vrteca?
28.9.2005 13:47:20   
puncica
Od treh do štirih, prej ne gre. Je pa res kr mal žalostno je tud naša sama al pa kake 2 punčke so še tam, al so pa otroci stari 2-3 leta z njo, pa jo crkljajo, pa se igrajo z njo, zadnjič jo je ena punčka imela v naročju in jo božalauser posted image njej je pa očitno to pasal. Pri nas namreč otroci po tretji uri se združijo, no 1 in 2 in 3 skupina skupaj in ostali skupaj


< Sporočilo je popravil puncica -- 28.9.2005 13:53:32 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj iz vrteca?
28.9.2005 18:10:00   
zoya_
Itak da bi vse rade, da se otroke čim prej odpelje domov, da bi lahko šle tudi same domov... Eni nimajo delovnega časa do 14h, ampak tudi do 16h ali 17h, pa kaj naj... otrok žal mora bit do takrat v vrctu ali pa jaslih... ni druge variante. Sej mu nič ne manjka, uni k grejo ob 14 domov, verjetno tudi že zlo zgodaj pridejo... tko da je potem časovno isto v vrtcu...
Nima pa kej postrani gledat, pa če prideš zadnje minute, pa nima kej komentirat... ona je zato tam, da dela in že tako so vrtci sploh pa jasli drage.... Če je trgovina odprta do 20h, pa prideš 19:58, te morajo tudi postreči brez komentarja....  žal tko je...

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj iz vrteca?
28.9.2005 22:08:04   
tejčica
Pri nas pa tašča vskoči, kadar nama ne uspe dovolj zgodaj priti v vrtec ponjo. Že ko smo se odločali v kateri vrtec jo bomo dali, smo gledali tudi na to, da je čimbližje njegovim. Tako gre iz vrtca najkasneje 15.15.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj iz vrteca?
30.9.2005 11:36:29   
NinKa
Naš gre z atijem okoli 8h v vrtec ponj pa pride okoli 16h. Ta teden ko pa je ati doma, pa ga odpeljem v vrtec ob 9h pa je do 15.30h tam.

Vrtec je odprt do 16.45h.


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?