|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 10:49:31   
Tinckk2
Joj crtica kr srce me boli ko to berem. Ne razumem kako je lahko mama taka 😞Inod js imam tudi 17.12. pregled ampak sele prvi. Ful pozno...se kr vlece...bom ze v 10.tednu takrat. V prvi nosecnosti sem ga imela ze v 7.tednu. Drugace pa komaj cakam da se koncajo te slabosti...komaj prezivim dan...dopoldne je najslabse. Vedno moram neki jest, ce ne je samo se hujse...

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 11:14:17   
Inod
Tinckk tudi jaz bom v 10 tednu takrat. Moja gin naroca vedno v 8 tednu. Ampak jaz sem na prvem pregledu bila sele 6t in se ni dobro videlo, tako da po drugi strani je boljse da je malo kasneje. Vem pa da je mucno cakat. Meni sploh ta občutek da se moram skrivat tezi malo. Ze v prvi nosecnosti me je kr hitro napihnilo, tudi v drugo je isto in moram prav pazit kaj oblect. Tudi jaz v dop. Urah samo nekaj jem, da mi ni slabo. Popoldan pa mi je ponavadi slabo ce jem prevec (beri 0). Pa razumi ti to ☺



(odgovor članu Tinckk2)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 16:22:08   
IceLand
Pozdravljene punce. Evo me nazaj. Zgleda sem cisto prehitro zagnala paniko. Po krvavitvi zadnjic sem kar naenkrat nehala krvaveti. Nato sem imela sem pregled in se je ze videl utrip srca. Tako da sedaj se samo pozitivno naprej.

Za enkrat sem povedala samo starsem in so vsi zelo veseli. Crtica, tudi mene zaboli ko berem ampak kot so ze pred mano napisale, najbolj vazno je da sta vidva vesela. Vse bo ok in ne se prevec sekirat.

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 16:31:43   
Aleksandra91
Sem bila prejsnji teden na samoplacniskem pregledu, ker mi je moja G rekla, da plodek ustreza 2 tedna manj kot bi moglo biti in mi ni dalo miru pa sem sla po drugo menje.. Da bi zdaj spet sla na samoplacniski pregled.. kaj pa vem 😶 zaenkrat mislim, da dokler so znakci nima bit kaj narobe...!!

Jaz tudi ne vem.. a si domisljam, ampak se mi zdi da imam napihnjen trebuscek, mislim da je to napihnjenost, ker trebuscek se mi se ne more poznat. Ceprav kavbojk, ki pa imajo malo visji pas sploh ne morem nosit vec, razen hlace, ki so precej pod popkom.. bom mogla v trgovino po kaj novega 😁

Imate/berete drugace kake knigice o nosecnosti? Priporocate kaksno?

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 17:09:47   
Inod
Aleksandra sem mislila da si imela samo 1 pregled do zdaj. Jaz sem imela samo enega in do januarja bi mi pa res bilo tezko cakat glede na to da je tudi pri meni manjša starost. Sem sla iz firbca gledat prejšnjo materinsko knjizico in vidim da me je gin narocevala na 5tednov. In tudi zdaj imam med pregledoma 4 tedne. Ocitno res odvisno od posamezne ginekologinje, ampak ce sem prav razumela bos imela ti med pregledoma pri zdravnici kar 2 meseca razmika, kar pa se meni zdi malo dosti.
IceLand lepo da se je vse izteklo kot se mora ☺

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 17:23:03   
ROXY_
Hejla. Iceland veselaaa lepih novic 🤗🤗. Meni je vsako popoldne takoo slabo 🤢🤢. Edina rec, ki mi gre danes po glavi je, da je treba nujno po pralni prasek Ariel, da bom prala in bo disalo po tem. Bom kr vse oprala, da ne bo nobene druge vonjave vec. 🤭🤪☺️. Res no. Pa razumi ti tole 🐒🙈. Ariel in nic drugega 🤣😂. 

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 17:41:04   
ROXY_
Hejla. Iceland veselaaa lepih novic 🤗🤗. Meni je vsako popoldne takoo slabo 🤢🤢. Edina rec, ki mi gre danes po glavi je, da je treba nujno po pralni prasek Ariel, da bom prala in bo disalo po tem. Bom kr vse oprala, da ne bo nobene druge vonjave vec. 🤭🤪☺️. Res no. Pa razumi ti tole 🐒🙈. Ariel in nic drugega 🤣😂. 

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Julijke 2019
5.12.2018 19:09:56   
Aleksandra91
Ja res, skoraj 2 meseca bo takrat.. od pregleda pri moji ginekologinji 6tednov, od samoplacniskega pa 5 tednov.. Ampak dobro.. se tolazim s tem, da imajo pac ginekologi tak nacin narocanja.. ker saj vidite, da nekateri na 1.pregled narocajo tudi v 10 tednu, kar je skoraj tu tu ☺ pa ce zajames vse skupaj so pregledi nekje na 4-5 tednov. Zdaj je problem ravno v praznikih, zato pa imam tako smotan datum...

Nesmem razmisljat sploh o cem drugem, ker bo itak vse vredu!!!! Dokler ni kaksnih cudnih izcedkov sem lahko brez skrbi!!
Iceland oprosti, sem prej pozabila komentirat.. zelo vesela, da je vse uredu! Naj tako tudi ostane!

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Julijke 2019
6.12.2018 16:54:51   
IceLand
Elaksandra 91 mislim, da je to normalno, da ginekologi naročijo pozneje mislim da okoli 8 do 10 tedna če se ne motim? Jaz sem šla posebaj, zaradi krvavitve, sem cca 6 teden se je že videl utrip, tako da upam, da bo vse ok.
Zanima me, če ima še katera od vas rjave izcedke. Sem že veliko prebrala o tem, češ, da je rjava kri, pa me vednar vseeno vedno ko grem na wc, prestaraši. Zdravnica mi je na pregledu rekla da je vse ok, da ne ve od kod bi krvavitev izhajala in da je rjava kri stara kri.
ROXY_ tudi meni je skoraj skos slabo. Zjutraj itak, potem se nekako spravim k sebi, potem se v službi nadaljuje do večera. Bruham sicer ne.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Julijke 2019
6.12.2018 17:41:06   
ROXY_
Punce, se poslavljam.Očitno se ni izšlo. Jutri me čaka abrazija. Ni več slišat srčka. Vse te viroze, ki me pestijo že 3 tedne so naredile svoje.Srečno, vam želim🌹

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Julijke 2019
6.12.2018 18:50:34   
Mortadela
Ojojoj :((( zelo hudo mi je zate. Si kaj krvavela ali se je na pregledu pokazalo? 🙁 drzi se, posiljam objem! 💛

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Julijke 2019
6.12.2018 20:53:46   
Aleksandra91
Ojojoj Roxy zal mi je 😔😔 posiljam ti objem!!! Mislim, da ne obstajajo besede za kaj takega! Drzi se!!

(odgovor članu Mortadela)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Julijke 2019
7.12.2018 7:10:16   
IceLand
Roxy zal mi je 😕😕 tudi jaz posiljam objem. 

(odgovor članu Mortadela)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Julijke 2019
7.12.2018 10:40:00   
črtica1
Ojoj Roxy pa ne no :( nimam besed 😯😯 si sla se po mnenje drugega dr.? Jaz sem pa vceraj imela pregled, mali je ze velik za 7 tednov, tocno toliko kot mora bit ❤ srcek bije ❤presrecna itak..me je pa kar strah ko berem te vase zgodbe 😏 komaj cakam da bodo prvi meseci mimo...

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Julijke 2019
7.12.2018 11:49:21   
Inod
Roxy pošiljam objem 😥,bodi 💪 kolikor se le da.

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Julijke 2019
7.12.2018 12:06:50   
suzanaL
Pozdravljene punce!

Oktobra sem imela ss v zelo zgodnji nos. in isti mesec ponovno zanosila ter že 2x krvavela. 29.11. je UZ pokazal, da sem 7tednov 0dni noseča (na današnji dan sem torej 8t1d), pri ponovni krvavitvi sem sla na urgenco, kjer sm ostala par dni in prejela Dabroston in Buscopan (pa še cepivo ker imam negativno krvno skupino). Obakrat so na UZ vidli da je vse OK in tudi utrip je bil. Naslednji pregled pri G imam 18.12.2018.

Rok po UZ imam 18.7.2018, na NS so me naročili 14.1.2019 (13t4dni), na kliniki so rekli, da se NS meri do 14t2dni, čeprav na spletu sem prebrala, da max do 13t6dni, optimalno pa bi naj bilo v 12. tednu opraviti meritev

Svetujete, da grem drugam ali ni kaj skrbeti, ker je se vedno pred 13t6dni. So lahko rezultati v 12.tednu bolj zanesljivi ? Preveč kompliciram ? Če ne bi imela teh krvavitev po moje sploh ne bi toliko brala po spletu in bi zaupala danemu terminu.

Hvala za vaš odgovor, nasvet, karkoli :)

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Julijke 2019
7.12.2018 20:51:56   
Aleksandra91
Punce, kako ste? Kaksne imate kaj znakece? Se stopnjujejo, so enaki, so manjsi? Jaz ne vem ali se mi zdi, ali me res prsi ne bolijo (vec)? No saj bolijo malo, ni pa tiste ostre bolecine... slabosti tudi ni 😕 no to se je pojavljala tako mesano, ponavadi zjutraj... imam pa se vedno obilen izcedek...

(odgovor članu suzanaL)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Julijke 2019
8.12.2018 6:32:47   
ROXY_
Pozdrav,V cet sem sla do ginek, ker so se skoraj cez noc koncali vsi znaki. Cuden obcutek in strah me je navdajal, ne zaman. Nic krvavela, samo rjava sluz v 5. tednu, ki je trajala dva dni.UZ je pokazal, da se plod ne razvija in da nima vec utripa. Enako vceraj v bolnisnici. V nedeljo grem po tableto in v torek na dokoncanje posega s tabletkami  na oddelek. Ker je partner v tujini in sem brez varstva sem se dogovorila tako.Jocem in taka zalost, bolecina. Se preden se je dobro zacelo se je koncalo.Dolgo casa sva se trudila, skoraj leto in se nekaj vec. Boli.. zelo boli.





(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Julijke 2019
8.12.2018 11:44:47   
IceLand
Aleksandra91 kaksne izcedke pa imas? Meni se vlece rjav izcedek ze od prejsnje nedelje. Sem bila vmes na pregledu, ces, da je vse ok, ampak izcedek je se kar. Malo me je strah kaj je s tem... v sredo imam se en pregled bom bolj zatezila naj preverijo. Drugace mi je slabo, ne morem jesti vsega kot prej, naraje kar lezim in spim. V sluzi sem tezko, mi nihajo slabosti.Glede nuhalne ne vem, se nisem tako dalec, priporocam da vprasas na ABC gineklogije gospoda Pusenjaka, kar hitro odgovori. Drugace pa nimas kaj, kot pa zaupati zdravnikom.Roxy zelo mi je zal. Pomiri se, se zgodi, vsaka izkusnja v zivljenju te otrdi. Ko bosta ponovno pripravljena, pa z pozitivo naprej.  Tudi mene je strah zaradi predhodnega ss. Upam na najboljse.

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Julijke 2019
8.12.2018 13:25:28   
Aleksandra91
Izcedki so obilni beli tok.. tega imam res vsak dan, upam da se druge barve ne pojavi!!!! 
Moram odklopit in ne ves cas o tem razmisljat.. ker tudi recimo cas, ko zagledamo plusek na testu in do prvega pregleda je vcasih 1 mesec+, pa si tudi neucakan pa razmisljas o vsem... itak pa ko beres te forume pa 100 scenarijev in te je potem vsega strah...
Razmislja katera o napravici angel sound ali unborn heart? ☺ 

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Julijke 2019
9.12.2018 8:55:52   
Inod
Jaz sem v prvi nosecnosti imela sposojen angel sound in sem ga uporabljala mogoce 3 tedne, se to mogoce ene 5x samo. So se hitro gibi cutili tako da ga potem nisem uporabljala.Kako ste drugace? Jaz včeraj in danes kar slabo 😒😨. Pritisk sem si namerila 89/42 tako da zdaj vem razlog slabega pocutja. Ampak je nizek pritisk tudi dober znak, tako da moram samo malo potrpet očitno😨😨.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Julijke 2019
9.12.2018 17:37:05   
suzanaL
Roxy zelo mi je zal, upam da vama rata ponovno cimprej. Sama zaradi prejšnjega ss in 2x krvavitve v tej nosecnosti paničarim skozi, ne grem na wc ne da bi kontrolirala hlacke in toaletni :( Drugače še sporočam, da mi je Pušenjak odgovoril in povabil kar njemu v 12.tednu tako da pokličem v ponedeljek za termin. Že če plačam, bom bolj mirna, da bo tudi termin ustrezen.

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Julijke 2019
9.12.2018 20:23:04   
IceLand
suzanaL sva ze dve. Tudi jaz kar naprej hodim na wc gledat in se bojim da spet kaj zagledam. Upam na najboljse in komaj cakam da kriticni meseci minejo. Si nisem predstavljala, da je lahko nosecnost tako stresna oz. zaskrbljujoca stvar. Super, da si si uredila prj Pusenjaku. Bos vsaj pomirjena. 

(odgovor članu suzanaL)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Julijke 2019
10.12.2018 12:38:08   
Aleksandra91
Jaz sem si tudi sedaj naročila za poslušanje utripa, in sicer Unborn heart, upam, da bom našla utrip, da me vse skupaj malo pomiri user posted image

Tudi jaz si vedno gledam hlačke in papirček, ko grem na wc in zaenkrat še (hvalabogu!!!!) nisem imela nobene druge barve, razen belega!

Takooo se mi vlečejo dnevi do nuhalne, o moj boog user posted image

Kako ste kaj ostale? :)

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Julijke 2019
10.12.2018 13:40:20   
Inod
Aleksandra bi se naj slisalo bitje srca od 12tedna oz. 14 tedna. Da nebos prevec razocarana ce ga v tem trenutku nebos slisala.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?