|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
11.9.2019 14:14:02   
Anaina
Pozdravljene punce.


Kako ste? Jaz sem tukaj ker FB nimam. Ker je bila pa takšna tišina pa se nisem nič oglasila, ker sem. Bila prepričana da ste vse pobegnile na fb. Midva se trenutno ukvarjava z vozički😁 od prvega več nimamo.. Smo imeli maxi cosi Muro. Za vozit zelo fajn drugače pa zelo težka in velika.. Ve ste že kaj gledale vozičke?  Za določene je treba čakat od 8 do 12 tednov. 

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: MARČEVKE 2020
11.9.2019 19:14:13   
Iskrica 86
Tudi pri nas je bilo na NS in DHT test vse vredu. Tudi js sm misnla da ste vse pobegnile na fb. Tudi js sm dala prošnjo na fb pa ni nič bom pa tukaj je tudi ok :) samo ste bolj 🤫


Mi2 nisva še nič gledla tudi mi smo voziček od prvega prodali, posteljico pa stolček za hranjenje smo pa sosedi posodil pa ko bo čas bi že vrnila. 
Js sm uradno od danes naprej na bolniški tako da naslednje leto in pol bom doma

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: MARČEVKE 2020
11.9.2019 19:18:50   
Anaina
Iskrica super za NS in DHT...

A imaš kakšne težave da si na bolniški?   Jaz sem bila prvo nosečnost. Pa mi je bilo kar hudo.. Ker zaradi kontrol od ZZZS nisem upala prav kam ven.  In sem dejansko bila do poroda doma. Upam da bom to N lahko čim dlje delala.. 


(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: MARČEVKE 2020
12.9.2019 8:10:59   
Iskrica 86
Imam sladkorno in mi je G zdej v Ljubljani rekla da nosečnost delo pa če hočem urejen sladkor ne gre skupaj mi je pa napis} mala gibankz ker je aerobna vadba dobra za sladkor. Tako da vsaj nekaj kr pr prvem sem bila tudi doma ampak nisem imela nič tega napisanega pol pa ko ti rečeš se bojiš 


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: MARČEVKE 2020
12.9.2019 14:55:24   
Lenchy*

IZVIRNO SPOROČILO: Anaina

Pozdravljene punce.
Kako ste? Jaz sem tukaj ker FB nimam. Ker je bila pa takšna tišina pa se nisem nič oglasila, ker sem. Bila prepričana da ste vse pobegnile na fb. Midva se trenutno ukvarjava z vozički😁 od prvega več nimamo.. Smo imeli maxi cosi Muro. Za vozit zelo fajn drugače pa zelo težka in velika.. Ve ste že kaj gledale vozičke?  Za določene je treba čakat od 8 do 12 tednov. 


Za vozičke bova izbrala športnega oz. joggerja, ker sva oba s partnerjem športnega duha :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: MARČEVKE 2020
12.9.2019 19:37:43   
Karmmen
Tiggy kako si pomagas z bolecinami v trtici, mene tako zagrabi da mi ne pase ne lezat nic.. po celij stegnah do pet..

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: MARČEVKE 2020
13.9.2019 14:33:49   
sandrag
Zivjo...tudi jaz se javljam po doglem času. Po opravljeni nuhalni, sem naredila še Nifty in je vse vredu user posted image Izvedela sem tudi že spol...Imamo user posted image . Tudi jaz se bom zdaj končno v miru posvetila vsem lepim pripravam.

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: MARČEVKE 2020
13.9.2019 17:07:21   
Anaina
Sandrag čestitam.. Tudi mi pričakujemo puncko.

Kdaj imaš pa rok? 

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: MARČEVKE 2020
13.9.2019 18:15:48   
Kolikaa
Tut js sem ze mino z nuhalno, vse v najlepsem redu😊

Drgac pa punce a je mela ze kera kake tezave z bolecinah u trebuhu. Js namrec dons ponoc sm bol slabo spala, zjutri k sm se zbudila in zdej cez cel dan sm mela bolecine, glih tko k da bi mela muskelfiber, k da bi trebusnjake al neki delala. Boli me na pritisk na desni strani, pa tezje delam kak gib, npr nogo dvignem-takoj zaboli v desnem predelu trebuha. Ma kera kake izkusnje, se ji sanja kaj bi to naj blo? 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: MARČEVKE 2020
14.9.2019 12:14:56   
sandrag
Anaina, PDP je 22.3., po ultrazvoku nekaj dni prej. Ti si pa bolj na začetku marca, če se ne motim?

Kolikaa...jaz sicer takšnih težav nimam, me pa včasih, če malo bolj na hitro premaknem nogo ali pa vstanem iz ležečega položaja zašpika v trebuhu (pomoje v jajčniku). Imam pa težave z želodcem, ki je postal izredno občutljiv (obvezno moram nekaj pojest na vsake dve uri, drugače se mi začenja že vrtet...in vedno je prisotna neka čudna teža v želodcu, skoraj kot po kakšnem mačku, ko želodcu nič ne paše).
Upam, da bomo šle s čim manj težavami čez te mesece user posted image

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 12:59:06   
Karmmen
Pozdravljene punce, kako ste?

Jaz imam danes svoj 3 pregled pri svoji G. :) JE že bila katera? Kako ste drugače? Še imate kaj težav? Jaz poleg občasnih krčev v spodnjem delu trebuha nimam.. Razen tu pa tam zgaga. :) Morem pa povedat, da mi skupina na Fb postaja vedno manj všeč.

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 13:09:46   
Anaina
Jaz imam v sredo pregled. In bova še enkrat preverili spol za potrditev.. Drugače sem pa super. Nimam nekih težav in upam da tako ostane. Občasno krči tako kot praviš.. A imaš tudi kaj povečan izcedek?

Kaj se pa na FB dogaja da ti je vedno manj všeč? Jaz ga nimam in sem prav srečna da ne uporabljam tega. 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 13:17:44   
Karmmen
Jaz tudi upam, da bo preverila spol danes, ker me zanima, kaj bo videla ona. Pa da mi da kakšno fotografijo, ker jo mam samo na telefonu iz CD-ja, nimam še v fizični obliki. Imam izcedek in to ful, najbolj zjutraj. Ampak tak mlečen, malo bolj gost, brez vonja in česar koli drugega. :)
Ni mi všeč, ker sem mislila, da bo to bolj varianta tega da napišeš če te kaj zanima, prebereš kaj pišejo druge. Ne pa da se moreš predstavljat, pa skos nekaj pisat, ker drugače te vržejo ven. Bom že pisala, če me kaj zanima kaj.. nevem, malo preveč osebno mi je vse skupaj.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 13:28:22   
Anaina
Vidim  da je z FB kar isti problem ko je bil v prejšnji skupini, ko sem bila prvič noseča. So tudi punce kar množično zapuščale skupino ravno zaradi tega posiljevanja...

Glede izcedka pa ga imam tudi jaz.. A slikic se Nisi nič dobila?  Jaz mam res super G. Mi na vsakem pregledu naredi UZ in da kakšno slikico. In je res zanimivo primerjat kako hitro se spreminjajo ti naši škrati v trebuhu. Kdaj imaš pregled? 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 13:40:18   
Karmmen
Res je kr nekaj vse skupaj, če me vržejo ven, me pač bojo. :D Se nem nič sekirala :) Mam rajše to skupino tukaj, mi je bolj osebna in bolj koristna :)
Ja jaz tudi upam, da bom dobila slikico :) Mam samo iz NS, ampak sem jih dobila samo na CD, tako da sem si jih potem prenesla na telefon, da pogledam tu pa tam. :D
So mi rekli, da naj bi bil fantek, upam, da mi danes to potrdi :)
Pregled imam pa zvečer ob 6.. upam, da mi vaga ne bo pokazala preveč, sicer sem se do zdaj zredila dobra 2 kg. :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 14:31:17   
Nosečka93
Tudi meni se zdi zgrešeno in vsiljivo, da se moraš predstavljat neznanim osebam in sodelovati pri debatah. Komur to paše okej, sem mislila, da je to skupina za deljenje koristnih nasvetov in idej, ne pa spoznavna skupina za sklepat nova poznanstva in razkrivanje zgodb svojega življenja.

Do nadaljnega ostajam tukaj😊Imam pa v sredo nuhalno, upam, da bo kot mora bit😊

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 14:33:52   
Karmmen
Nosečka93, tudi to je mene zmotilo, da se moraš predstavljat, pa razlagat o svojem življenju. :) No saj vseeno, nima veze. :) Rada sem tukaj med vami. V katerem tednu pa si? 12 predvidevam, če imaš nuhalno? Jaz bi šla še enkrat, ker si res vzamejo čas, pa vse vidiš lepo :)

(odgovor članu Nosečka93)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 21:02:10   
Anaina
Karmen kako je bilo na pregledu?  Si dobila slikice?

Jaz že tudi komaj čakam sredo.. Da pokukamo če ni slučajno med nogami kaj zrastlo😂😂

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: MARČEVKE 2020
16.9.2019 21:59:12   
Karmmen
Vse super, je ze 14 cm velik. Ni pogledala spola. Samo na hitro ce je vse ok. Sem prosila za sliko, drugace je ne bi dobila :) 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: MARČEVKE 2020
17.9.2019 8:14:01   
Nosečka93
V začetku 13. Tedna sem. Po uz mi kaže malo manj kot po ZM. Upam, da bo vse okej😊


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: MARČEVKE 2020
17.9.2019 9:53:36   
Karmmen
Jaz sem tudi bila tako. Po ZM sem imela 5.3. Po ultrazvoku pa 10.3. Pa sem isto sla v 13 tednu, pa se je potem izkazalo, da imam pdp 4.3. :)

(odgovor članu Nosečka93)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: MARČEVKE 2020
17.9.2019 10:23:20   
Karmmen
Jaz sem tudi bila tako. Po ZM sem imela 5.3. Po ultrazvoku pa 10.3. Pa sem isto sla v 13 tednu, pa se je potem izkazalo, da imam pdp 4.3. :)

(odgovor članu Nosečka93)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: MARČEVKE 2020
17.9.2019 10:38:04   
Iskrica 86
Punce tako lepo je brati vse super rezultate.


Mene daje prov neka utrujenost kr sedela bi pa sede zaspala če bi se dalo sej sem doma imam čas ne smem vse na enkrat naredit 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂 Je še katera utrujena? Tudi js že pardni čutim neke krče, maternica raste. Js imam naslednji pregled 1.10 V Ljubljani in komaj čakam če se bo kej videlo ker je naš otroček zelo sramežljiv oz vedno spi na trebuhu. Potem pa 8.10. Pri moji G. 


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: MARČEVKE 2020
17.9.2019 10:45:30   
Tiggy91

IZVIRNO SPOROČILO: Karmmen

Tiggy kako si pomagas z bolecinami v trtici, mene tako zagrabi da mi ne pase ne lezat nic.. po celij stegnah do pet..


Karmen oprosti za pozen odgovor, nisem dobila mejla o odgovoru :/ Gledala pa tudi nič nisem :( Meni je pomagala hoja na začetku zdaj tudi to več ne, edino kar mi je res olajšalo je fizioterapija (2x) in taping imam zdaj gor, imam pa to srečo, da je sestra fizioterapevtka :)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: MARČEVKE 2020
17.9.2019 10:46:34   
Tiggy91

IZVIRNO SPOROČILO: Karmmen

Pozdravljene punce, kako ste?

Jaz imam danes svoj 3 pregled pri svoji G. :) JE že bila katera? Kako ste drugače? Še imate kaj težav? Jaz poleg občasnih krčev v spodnjem delu trebuha nimam.. Razen tu pa tam zgaga. :) Morem pa povedat, da mi skupina na Fb postaja vedno manj všeč.



Hehe potem imava podobno mnenje o FB skupini, mi je kar odveč it brat in gledat in se predstavljat ipd... :)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




meso
čevap

katero meso va je bolše

na žaru (66%)

v pečici (10%)

k kotličku (3%)

v ponvi (4%)

na ražnju (8%)

pohane (9%)


Število vseh glasov: 77

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!