|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bradavičko kar posesa
2.10.2005 22:44:19   
Rubin.
Hoj, imam en problem. Moja sončica se je navadila, da pri dojenju bradavičko kar posesa, namesto da bi široko odprla usta, da bi jo jaz ji lahko vtaknila. Sedaj pa me seveda bradavice bolijouser posted image . Kako naj jo pripravim, da bo spet odpirala usta, tako kot na začetku. Stara je dva meseca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bradavičko kar posesa
2.10.2005 22:53:30   
lelaval
Če ti zagrabi le bradavico, ji prekini dojenje in naj še enkrat poskusi zagrabit. Pri meni je delovalo.
Dokler pa te bradavice bolijo, pa si jih redno maži, sicer te bodo tako bolele, da ne boš mogla dojit.
Pa dosti uspeha z dojenjem v bodoče.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bradavičko kar posesa
3.10.2005 9:29:03   
Anonimen
To je pri meni Gašper delal, ko sem ga želela odvadit od nastavkov (še vedno se dojiva z nastavki), in ker nisem vedela, da to v bistvu ni pravilno, se mi tudi temu primerni ni delalo mleko.
Mogoče se sliši kruto, ampak pusti jo, da se začne jokat, ko bo imela odprta usta jo rahlo pristavi k dojki. Samo ne ji tlačit dojke v usta user posted image
Maži si bradavice s svojim mlekom ali pa Aventovo kremo (toplo priporočam, ker je ni treba spirati, pa še manj agresivna je kot Multi Mam), čimveč imej dojke na zraku!
Sicer nisi napisala, zakaj je to začela delat, ampak...kar pogumno! Tudi, če boš mogla včasih fejst stisnit zobe...potrpi, ker se res splača user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bradavičko kar posesa
3.10.2005 9:48:23   
Talči
Kako to misliš, posesa? Zagrabi samo bradavičko in tako vleče ali se začne dojiti tako, da potegne v usteca bradavičko tako kot špagete in potem normalno papca?
Moj Žiga tudi ne odpre ustec široko in zagrabi, ampak prime bradavičko in jo potegne v usta tako kot špaget, ampak potem čisto pravilno prime in me nič ne boli.
LP
Talči

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bradavičko kar posesa
3.10.2005 9:58:42   
Anonimen
Ja, vidš Talči, tko v bistvu ni pravilno! More na fejst širok odpret usta, da zagrabi tudi kolobar. No, sej ko posesa bradavico, posesa tud kolobar, a ne?
Ne vem, mene tud ni nč bolelo, ampak mleko se mi pa ni delalo user posted image

(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bradavičko kar posesa
3.10.2005 11:42:42   
Grascakinja
Poskusi mu pomagat, ko se pristavljata: primi bradavico za kolobarjem med kazalec in sredinec in narahlo stisni, pa ponudi dojko tako. Morda bo zagrabil še kolobar. Tako jaz naredim, kadar se ji ne da ust prav odpret. Držim pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bradavičko kar posesa
3.10.2005 19:45:57   
Rubin.
Naredi enako, kot pri tebi Talči. Sej potem me ne boli, ampak prej, ko zgrabi bradavico, pa še to je, da ni pravilno. Zakaj je to začela, ne vem, izgleda da se ji ne da odpreti ustec. Ker bi še rada dolgo dojila, bi rada da začneva ponovno pravilno. Jo dražim, ampak ne odpre preveč, čisto malo, kar pa ni dovolj. Kruto pa se mi zdi da bi morala tako dolgo čakati da bi pričela user posted image . Ne vem nekaj si bom morala izmisliti.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bradavičko kar posesa
3.10.2005 23:02:16   
Talči
Ne vem no, pri meni not potegne bradavico tako, da potem prime čisto pravilno in zagrabi tudi kolobar. Mleka pa imam dovolj, si ga občasno še sčrpam in zamrznem.
LP
Talči

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?