|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bele pikic
3.10.2005 9:53:40   
maya1
moj mali (9 mesecev) , ima na koncu jezička nekaj zelo drobnih belih pikic. kaj bi to bilo?
m.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bele pikic
3.10.2005 10:34:02   
Ninica
Mogoče ima sooruser posted image , moja ga je tudi mela pred kratkim.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bele pikic
3.10.2005 10:39:36   
maya1
kako to odpraviti?

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bele pikic
3.10.2005 11:32:07   
Pikapolonica
Hitro v lekarno po Daktarin gel, pa namaži po pikicah. 3 - 4x na dan. Če je res soor bo hitro izginil, če ne ... pol bo treba pa najbrž k zdravniku.

Pa-pa,
     user posted image


(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bele pikic
3.10.2005 13:00:42   
malika
Ja, najverjetneje bo res soor. Mi ga tudi imamo trenutno user posted image user posted image  . Poglej še ritko, ker ko je enkrat v ustih se tudi hitro pojavi na ritki. Ritka je rdeča (kot vnetje) in rob rdečine ima lahko drobne izpuščajčke, lahko pa tudi ne. Če se je user posted image  pojavil tudi tam, maži s Canestenom. Jaz sem oboje (dakratin in canesten) dobila na recept pri pediatru.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bele pikic
3.10.2005 13:04:52   
malika
Ninica kako dolgo ste pa zdravili to?

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bele pikic
3.10.2005 13:13:03   
simona2
Mi imamo tudi sor, vsaj tako je rekla pediatrinja in jo mažem z Daktarinom že dva dni. Prvi dan se mi je zdelo, da sem opazila izboljšanje, saj je ponovno jedla, pred tem pa skoraj ni hotela več prijeti dojko. Ampak fora je, da jaz nisem opazila nobenih belih pikic po nebu, samo bel jeziček, pa sem mislila, da je od mleka, pa očitno ni bilo tako. Pa tudi na ritki je imela čisto majhno rdečino okoli zadnjične odprtine, morda je bila to posledica okužbe. Pa bruhala je ralo sesirjeno mleko, ko ej podrla kupčka, baje je tudi to znak sora. Bolj pa me skrbi, da občasno kašlja, pa mi je pediatrinaj rekla, da ni nič in da se ji verjetno zaleti8 mleko ali pa so od sora okužene tudi dihalne poti.

Pomaga tudi zelo sladka prekuhana voda in s tem z gazico močno umiješ ustno votlino in seveda potem še Daktarin. No v četrtek imamo posvetovalnico (prvo) pa bomo videli kakšna je situacija. 

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?