|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:08:16   
Anonimen
alo,
meni je danes pred eno uro Baby mini check pokazal user posted image user posted image , vendar sta črtici kar narazen.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sploh ne morem verjet, ker so mi urinski testi na dneve: 37.dan, 45. dan in 50. dan ciklusa pokazali -, krvni pa na 51. dan 0 nosečniškega hormona. KT sem nehala jemati junija, zadnjo M pa sem imela 27.7.. Gin mi je dala Dabroston in sem jih jedla 10 dni in jih nehala jesti prejšnjo nedeljo. Kdaj imam sploh rok? Nič mi ni jasno!!!
Bebico nosim!!!!! sploh ne vem od kdaj in do kdaj???? Kdaj moram do GIN???
A mi lahko katera pomaga.
Sem pa še kar anonimna, ker sploh še ne verjamem. Bom jutri bolj sigurna, ko ponovim test in ko bo gin rekla, da je vse ok in ko bo kritičen čas mimo--Kdaj je to 3meseci?
Punce jaz sem čisto paf in se ne upam preveč veselit, ker me je strah, da je test zatajil!!!!!
Mogoče sem pa res srečkauser posted image !!!!!! JUPI!!!!!!
Dajte mi pomagat!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:14:08   
tinkatonka
Najprej iskrene čestitke ob nosečnosti!

Ne skrbi! S tvojo pikico bo vse vredu!!

Bodi vesela in uživaj v nosečnosti ter ne nosi s seboj črnih misli, kaj gre vse lahko narobe. Živi zdravo in pazi nase in na svojo pikico pa bo vse OK. najbolj važno je pa da si pozitivna ;))

ISKRENE ČESTITKE!!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 14:16:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:17:04   
Eviii
pa imamo vrjetno spet eno srečko user posted image !!!!!!!! kr hitro pokliči svojega ginekologa-injo in se naroči za pregled... takrat ti bodo tudi povedali, kolko si naprej z nosečnostjo...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:17:55   
Eviii
lahko tud jst uganem, kira si... sva se dopisovali med vikendom...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 14:22:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:26:27   
tinkatonka
jaz bi tud rada vedla kdo si user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:37:45   
eva1
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , lepo nosečnost želim...kolk si pa noseča, pa lahko samo G z UZ ugotovi...ampak če je bil  b hcg 51 dan 0, potem si zanosila, kasneje, kot bi po M bilo za pričakovati!
No mene tut firbec kdo si...grem firbcatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:39:32   
Anonimen
alo, med vikendom me ni bilo nič na RR. nisem tista:)
Nalin upam, da te ne bom razočarala, ko boš zvedela kdo sem, ker mislim, da ne misliš praveuser posted image

a sta lahko črtici bolj narazen?
kako določijo PDP če so neredne M?

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:45:36   
tinkatonka
Če so neredne M določijo PDP glede ne velikost ploda. Najbolj točno pa vidijo na NS, ki ji boš imela nekej v 12 tednu nosečnosti.

Nobenega ne boš razočarala....smo vesele vsake srečke nosečke prav tako, kot so bile vse vesele nas, ko smo izvedele me veselo novico, da smo noseče.

Punce vse kaže da si user posted image , uživaj!!!!


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 14:55:42   
soncece24
Jooooooj, jaz ti ful čestitam, pa res se mi zdi, da vem ktera si. Čestitke!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 15:39:06   
KMALU
cestitam!
Ampak v cem je fora anonimnosti?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 16:25:34   
Udb
Ja, črtici sta kar precej narazen!

PDP določijo glede na velikost plodu na UZ! Tako je pri meni - če bi gledala datum M, bi rodila že v sredini avgusta, po UZ imam rok 15.10.!

ČESTITKE!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby mini check pokazal II
3.10.2005 16:46:18   
lenika
Glede na to, da si napisala kdaj je zadnja M in glede vseh teh testov mislim, da vem kdo si. Iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image Ja črtice na MBC testu so pa precej razmaknjene, ne tako, kot kaže v navodilih. To sem tudi jaz videla pred enim mesecem.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 7:19:09   
Klarissa
Tako konec anonimnosti.
Danes zjutraj je BC spet pokazal user posted image user posted image . Sploh ne morem verjet, da je lahko res, ko pa je krvni pred 17 dnevi pokazal nosečniškega hormona 0.
Upam, da sem res srečka user posted image  in kmalu, čeprav ne vem še kdaj bodoča mamica. Bodočemu atijuuser posted image je pa včeraj vzelo sapo in je bil presrečen.
Grem v lekarno z mislijo, da mi jajčniki ne delujejo--kar mi je napisal Pušenjak, pridem iz wc-ja srečka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Uspelo nama je!!!!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 7:21:55   
Anonimen
Čestitke in srečno.

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 7:27:21   
ElaM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , saj sem vedela.user posted image
Srečno in zdravo nosečnost ti želim.

_____________________________

:)

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 8:41:30   
Anonimen
Klarisa iskrene čestitke tudi od mene...tudi jaz sem v soboto zagledala user posted image   user posted image  ampak dokler ne pridem od G bi bila rada kar anonimna, ker mene predvsem zvečer pa ponoči v trebuhu tok neki tišči da je komaj za zdržat...upam, da bo vse ok, bom pa danes poklicala G, da vidim kaj bo rekla.....tebi pa še enkat iskrene čestitke

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 9:05:02   
PiaM
Čestitke obema!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 9:05:42   
nanica
Klarisa, čestitam, kaj pa nosečniški znaki?
Sem v podobni situaciji (M zamuja od 10.8.), le da še nisem zagledala dveh črtic
in včeraj sem pri ginekologinji dobila orgametril brez pregleda in
brez UZ in brez vprašanja o možnosti nosečnosti.
In zdaj ne vem, če naj pogoltnem te tablete ali ne.

nanica

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 9:29:04   
Eviii
pravzaprav... čestitke vsem trem!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 9:43:29   
Klarissa
hvala vsem za čestitke!!user posted image
čeprav punce še kar ne verjamem, da je res, dokler mi gin ne potrdi, da je tudi krvni pokazal,...
imam pa nabrekle joškice (sem mislila, da zato, ker prihaja M) in zbada na desni strani in včeraj je bilo tako kot da bom glih zdaj dobila M. ne vem kaj pomeni to zbadanje in rahle bolečine? ve katera?
v soboto pa em imela krvavo rjav izcedeek-ampak zelo malo. kaj bi pa to naj bilo?????user posted image
zaskrbljena, polna vprašanj, a zeloo srečna (upam, da) srečka user posted image

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 9:50:00   
Eviii
kr naroči se čimprej pr g... bolečine v prsih so čisto normalne... jst sm prve tri mesce mislila, da bom znorela od bolečin v joškicah... predvsem takrat, ko bi mogla met M... dokler sm mela modrc gor, je blo ok. ko sm se pa stuširala in ga dala dol, sm mislila, da mi bodo kr odpadle... nekako po treh zaključenih lunah oziroma M pa se je vse normaliziralo in bolečin ni več... so pa seveda vsi modrci premajhni in je blo treba it v nakup po nove... zdej smo pristali kr na petki, a veselje tatija user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 9:51:43   
tinkamiška
Tudi jaz se pridružujem čestitkamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi mene je špikalo in je bil prisoten občutek, da se bo vsak čas ulilo, tista topa bolečina, pa se niuser posted image  

Želim vse lepo še naprej!user posted image

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Baby mini check pokazal II
4.10.2005 13:07:21   
katjandraž
Vsem novim srečkam user posted image  iskrene čestitke tudi z naše strani! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?