|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fantek ali punčka
6.10.2005 10:33:23   
atira
Pozdravljene,

naj povem, da sem boj nova oz. da sem do sedaj sam mal čekirala vaše debate. Imam dve leti starega sina in z možem načrtujeva, da bi imela še enega otroka. Do sedaj sem si vedno želela imeti še enega fantka, ker so res cool no saj za svojega lahko rečem, ker je res zelo priden otrok. Upajmo, da tako tudi ostane. Zadnje čase pa me včasih prime, da bi imela kar hčerko. Baje, da obstaja neka metoda, po kateri veš da bo punčka ali fantek. Me zanima če katera mogoče ve, kako izgleda. Pa lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 10:41:17   
CUKRČEK
Najsigurnejša metoda je ta, da počakaš 9 mesecev in potem dobiš zanesljiv odgovor. user posted image
Na ostale varjante pa kar pozabi, ker so navaden blefuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu atira)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 10:42:32   
pika74
Živjo,

praviš: "Baje, da obstaja neka metoda, po kateri veš da bo punčka ali fantek."

To se pomoje pred porodom vidi edino na UZ.

Da pa bi obstajale metode oz. recepti, po katerih bi se dalo "narediti" punčko oz. fantka, pa mislim, da jih ni.

Kolikor vem, na spol otroka vpliva semenčica - torej je odvisno od moža.

Kot je dr. Pušenjak že večkrat komentiral, to ni tako, kot, če bi šli v Bauhaus in kupili vijak.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu atira)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 10:46:44   
DrejcDrejc
Če bi obstajale zanesljive metode (razen genetskega inženiringa, ampak tu so že vprašanja etike itd.), potem bi v tistih deželah, kjer so moški dojenčki več vredni od ženskih, vse mamice rojevale fante. Obstaja desetine raznih "vraž", priporočil, kvazi strokovnih razlag, pa nobena ni statistično dokazano učinkovita. Sicer pa imaš samo 50% možnosti, da se v napovedi zmotiš user posted image .
Narava je pač tako narejena in fer je, da se na spol ne more vplivati, kako bi pa to izgledalo, če bi lahko naročili spol otroka po želji, potem pa še po možnosti, kako bo izgledal, kakšen IQ bo imel, kakšne telesne sposobnosti... Bi po malem vsi postali hitlerjevsko usmerjeni.

Zato se preprosto prepusti materi naravi. Kar bo pa bo, ne glede na spol boš imela otroka enako rada. Za tiste vraže in metode pa ti bodo še druge povedale, mene niso zanimale in nisem nikoli prebirala.
Vso srečo in pusti se presenetiti - v tem je čar življenja.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu atira)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 10:49:38   
Marogica
Tudi jaz sem to slišala, mi je nekdo o tem govoril. Se pa ne spomnim, kaj bi naj to bilo-ker v takšne stvari ne verjamem. Pri nas doma imamo dva fantka in če bi si želela punčko, mislim da bi bila najbolj sigurna metoda, da zamenjam moža za kakšnega njegovega prijatelja, ki ima dve hčerki.user posted image user posted image user posted image
Resno-na žalost ti ne morem pomagati.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 10:57:32   
A_A
Hja,
ne boste verjele, jaz sem enkrat na Pušenjakovem forumu zasledila, da je možno. Nekako takole se spomnim, da je odgovorajal.
In sicer, da naj bi tiste semenčice, ki so ejakulirane ob O, ki so moške, prej prišle do jajčeca, ker so hitrejše kot ženske. Spolni odnosi nekaj dni pred O, pa naj bi povzročili, da preživijo predvsem ženske semenčice, ki živijo dlje od moških.

Sploh nisem mogla verjet, da to napiše Pušenjak! Sicer je zaključil v tem smislu, da bo vse izvedela, ko bo rodila.

Zdej pa ne vem al je resno mislil, al ne. Če se ti da, posrfaj malo po njegovem forumu, mogoče boš našla.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 11:07:58   
tinkamiška
A_A, tudi jst sem brala o tem, samo ni nobenega zgotovila. Sa veste kako težko je sploh zadeti O, četudi veš kdaj bo in kako malo vrejetnosti je, da rata, da bi imeli vpliv še na to, katero seme se po prolepilo na jajčece, bi blo pa sploh zabavnouser posted image

Atira, vama želim, da bo prišel ta prav semenček do jajčecauser posted image  Sem pa prepričana, da bosta vesela, tudi če bo fantekuser posted image

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 12:03:51   
lana38
Na www.conceptionstore.com imaš nek ovulacijski koledar, pri katerem si lahko vtipkaš, kaj bi rada imela in katere dni moraš zato user posted image . Mislim pa, da kaj resnega to ni, lahko pa poskusiš.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 15:07:40   
Anonimen
Evo punce, pa si izračunajte:

http://www.mama.si/?menu=A200 

Pa povejte, koliko je prav, tiste, ki že veste, kaj bo! Pri meni ni delovalo prav.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 15:14:42   
soncece24
Pravijo, da če ma moški med user posted image bata škornje obute, potem bo user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 15:26:27   
MetkaR
Ja, pa če ima moški odprta usta, ko delata, potem bo punčka, če pa ima zaprta, bo fantek.

Hi, hi

No zares - tudi jaz sem slišala, da so "ženska" semenčeca bolj vzdržljiva in zato dlje časa stran od dneva ovulacije seksaš, bolj je verjetnost, da bo punčka, če pa se dela in prime na dan ovulacije, pa bo fantek. Samo to je res nemogoče zadeti.

Lp

(odgovor članu atira)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 15:28:10   
Aleksandrin
Kolegica mi je neki računala, je rekla, da do sedaj ja veljajo pri vseh.
Vsakih 7 let se v telesu neki zamenja, tisti ki ima večjo št. tisto bo.
Npr: ob spočetju je oče star 28 in mami 27 let, sedaj pa deliš,
oče 28:7=4
mati 27:7=3.85
Moških reči, ne vem česa, mogoče hormonov, je več tako, da kaže na fantka.
Poizkusite še ostale in mi sporočite.
Navali na računanje.
LP

(odgovor članu atira)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 15:35:23   
soncece24
Samo pol bi po moji logiki vsi, ki kjer je moški starejši od ženske meli fantke?? al sem jaz blond?

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 15:42:02   
MetkaR
Zdaj točno ne razumem.

Saj pa če je moški starejši od ženske, potem je vedno moško število večje a ne?, Potem je vedno fantek?

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 16:14:25   
Aleksandrin
Sem neki zabluzila, bom ob prilki še enkrat vprašala.

(odgovor članu MetkaR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 18:44:10   
MetkaR
ja, daj vprašaj in potem nam javi! Sliši se zanimivo, če vseeno je bolj malo verjetno, ampak....

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 19:18:47   
lana38
To o starosti sem slišala tudi jaz. Je pa tako. Vsakih 7 let se nekaj menja, npr. L. rojstva ženske 1968(2), moški 1968(11). V oklepajih so meseci. In sedaj prištevaš po 7 let. In dobiš, da je do menjave prišlo leta 2003, naslednja pa je 2010. Ker je ženska rojena februarja, se je pri njej zamenjalo februarja 2003, pri moškem pa šele novembra 2003. Ker je stvar pri ženski starejša, bi naj bil otrok, ženskega spola, če je spočet sedaj.
2. primer: zamenjalo se je leta 1996, ženski se je zamenjalo feb.1996, zanosila je junija 1996, moškemu pa se je zamenjalo 1989, v letu 1996 pa bi se mu naj menjalo šele novembra. Ker je bilo od moškega starejše, je bil otrok moškega spola. V tem primeru je to držalo, ker je to bil moj sin, ki ima danes 8 let. Ne vem, če je res kaj na tem, ampak v primeru mojega sina, je stvar držala.user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu MetkaR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 19:41:17   
Nely
Ne bote verjele, sam sem izračunala tole za mojega brata in njegove tri otroke in ŠTIMA!!!
In to za vse tri... user posted image  
Lahk pa da je to sam čudno naključje.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 19:59:41   
LEJLA
Hojla!

SEj vem, da sem cist svoh od prehlada in mi mozgancki glih ne delajo.....ampak a to pomeni, da po tej "teoriji" mi2 sploh ne moreva imeti puncke
ON 1978(7)
JAZ 1978 (9)

Nestrpno cakam na odgovor user posted image


(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: fantek ali punčka
6.10.2005 23:01:29   
Nely
Hmm.. po tej metodi očitno res ne moreta imeti punčke. user posted image
Sam, sej veš, kako je s tem... Po devetih mesecih je vse jasno.
Ne se obremenjevat s tem... Js bi tut rajši imela punčko, sam trenutno mi je čisto vseeno, kaj bo, samo da js zagledam user posted image user posted image .

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: fantek ali punčka
7.10.2005 10:29:52   
lana38
LEJLA!
Če računaš po tej metodi, lahko imata punčko, če aznosiš med njegovim roj. dnem leta 2006 in tvojim roj. dnem leta 2006. Leta 2006 pride do menjave in se bo njemu zamenjala že julija, tvoja pa bo starejša do tvojega roj. dne leta 2006, ko se ti bo zamenjala in potem je tvoja spet mlajša, ker je njegova že od julija. Stvar je malo komplicirana, če sta ista letnika. Tudi midva sva ista letnika in takrat pač gledaš na mesece v letu, drugače pa lahko upoštevaš samo letnice rojstva. Težko pa je izvedljivo, če ne moreš takoj zanositi, potem je malo verjetno, da ti bo uspelo v tistem enem ali dveh ciklusih, ki jih imaš na razpolago za punčko.user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: fantek ali punčka
7.10.2005 10:30:12   
Azaleja
Ojla! user posted image

Jaz pa sem slišala, da je zelo zanesljiva kitajska metoda za izbiro user posted image  ali user posted image . Pa sem šla malo preverjati za nazaj in ugotovila, da vsaj pri nas drži 100 %!!! Tako, da....


Lp, Azaleja

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: fantek ali punčka
7.10.2005 10:33:23   
lana38
Tudi po kitajski metodi sem ugotovila 99,98% zanesljivosti. Samo jaz sama in od moje sestrične hči bi morali biti moškega spola. Zanimivo, a ne!user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Azaleja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: fantek ali punčka
7.10.2005 10:41:26   
Azaleja
Ja, res zanimivo....user posted image
Saj pravim, da nekje to drži, spet drugje pa ne....tako,da....probati ni greh, kajti mogoče se pa zadane v polno...user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: fantek ali punčka
7.10.2005 12:30:17   
lana38
Samouser posted image je, da ne zanosiš, takrat ko palniraš. Vsaj jaz ne, no: Pa saj mi je čisto vseeno, kaj bi imela, čeprav že imam enega sima doma.

_____________________________

lana38

(odgovor članu Azaleja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?