|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj?
9.10.2005 17:04:16   
Anonimen
Kliče ženska na telefon od dragega,seveda kličejo ga tud za robo.nič čudnega, ampak javim se jaz in ona meni če lahko dobvi njega in ker rečem da ga trenutno ni in da lahko pove meni, reče ga bo pol poklicala!!!user posted image  jo pokliče nazaj, ker ga zanima če gre morda za robo pa ona njemu, a me ne poznaš?
On, da ne in da se je verjetno zmotla.
Pol pa proba dragi še enkrat, da bi vprašal,od kod naj bi jo poznal, pa ma vgasnjen telefon.user posted image  Seveda mu zaupam, ampak tole je blo pa mal čudno in ne vem kaj naj si mislim.
 
Kaj menite ve? Bi me moralo začet skrbet ali naj mislim le da gre komu v nos to da se lepo razumeva in se imava res rada?user posted image
 
Hvala za mnenja
LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:06:50   
Naja31
Mislim, da iz muhe delaš slona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:11:28   
CatJa
Kako robo? user posted image

Drugače je pa dans navsezgodaj zjutri tudi en tip klical na moj telefon in bluzil o nekem avtobusu. Javil se je seveda moj, ker je gledal F1, jaz sem spala. In veš, da mi ni prav nič težil? Ljudje se tuintam tudi kdaj zmotijo user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:20:03   
Anonimen
Nevem no. Ne moreš se ravno zmoti in vedet imena ali?user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:23:21   
pika74
al ti pa kakšna blesava baba mal nagajauser posted image

najbolj boš vidla po reakciji njega. če se bo kaj čudno obnašal, boš že vidla, kok je ura. pomoje previdnost ni odveč. mal ga mej na očehuser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:27:36   
baguSka
Kot pravi pika, najbolš ga sama poznaš. Se mi pa zdi, da iz muhe delaš slona. Vem pa ne. To boš pač najbolš vedla sama.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:43:19   
Anonimen
Tudi jaz mislim, da iz muhe delaš slona.Pa saj jo je pred tabo poklical in ji rekel, da ne ve kdo je in je ne pozna.
Če pa te že tako srbi, si zapiši nekam telefonsko in glede na to, da imaš ves čas dostop do njegovega gsm pač malo pogledaš med klice, če sta se še kaj slišala.
Ampak mislim, da je to čisto nepotrebno.Kaj pa če bi klicala kak drug dan in bi se on javil in ti sploh za ta klic nebi vedela, ker je pravzaprav tako zelo nepomemben.
Drugo bi bilo, da bi tel pred tabo skrival in se nebi smela ti javit in bla, bla, bla..

Srček

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:51:38   
Anonimen
Saj ne da bi bla tok ljubosumna, sam mogla sem neki napisat, ker se to dogaja vsake tolk  časa!user posted image  Če ga ne kliče mu  pa sms pošlje, in res nič ne skriva ampak me zanima kaj lahko nardiva da bi se to končalo!!!!!!user posted image  Obema že gre namreč konkretno na jetra, rada bi si ustvarla družino,bila še bolj srečna kot sva, ampak misliva da bi nama rad negdo to preprečil. Sumiva da osebo drugače poznava ampak ne veva kako ugotoviti kdo je!!!!user posted image  Kako naj ugotoviva?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:56:00   
CatJa
Če gre za nadlegovanje, lahko to sporočiš operaterju npr. Mobitelu, pač čigava je njena številka. Mislim, da če 3x al nekaj takega sporočiš, da te nekdo s te številke nadleguje, tej osebi blokirajo št. Za nadaljnje postopke pa ne vem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 17:56:00   
pika74
zamenjajta tel. št.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 19:24:12   
PIKA
Mobilni operater res lahko po nekajkratnih nadlegovalnih klicih v določenem obdobju (morla boš beležiti datume), nadležnežu izklopi številko. V hujših primerih se še poda ovadbo na policijo. Meni se je to kar nekaj časa dogajalo v nočnih urah, kar je še huje. Najprej sem se pogovorila z gospodom, ki se je delal Francoza, češ, da se mu telefon sam vklaplja (v nočnih urah, vedno mojo številko???), nato z Mobitelom, ki mi je te stvari pojasnil, nato zopet z gospodom, ki medtem ni odnehal, vendar ko se mu vse to povedala in še to, da sem s tem že seznanila policijo, so klici za vselej prenehali.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 19:46:55   
Anonimen
Zdej si me ravno spomnila, kaj se je meni zgodil par mesecev nazaj. Mi zvoni mobitel, neznana številka, se oglasim in na drugi strani ena ženska mi začne težit kdo sem jaz! In seveda ji nočem povedat, sem rekla, ja ne vem koga ste klicali. Pa ona men spet kdo sem, naj se predstavim! Halo! Nič se ne bom predstavila, saj nisem jaz klicala, ona se namreč meni ni predstavila.
In potem, ko se vidla, da ne bo zvedla kdo sem, mi je začela težit, da kaj jaz njenemu možu pošiljam SMS sporočila! Pa ji jaz vvljudno povem, da je klicala v Trbovlje, in da jaz njenega moža ne poznam oz. nobenmu ne pošiljam sms sporočila. Mi ga je prebrala, neki kao, da sem vesela, da me je povabil k sebi domov,...
Sem ji rekla, naj še 1x preveri s katere številke je bil poslan sms, pa mi ona pove mojo tel številko!!!
V glavnem, napiuser posted image ful, in mi na noben način ni hotla verjet, da jaz njenega moža ne poznam! Nazadnje sem ji povedala, da ne vem, kako je bil lahko sms poslan iz moje številke in da naj se obrne na mojega operaterja!!!
Kar pa ti hočem povedat, je pa to, da če jaz ne bi imela takšnega fanta kot ga imam (ker on je bil priča temu pogovoru), bi lahko to ženšče neumno user posted image naredilo hud prepir!
Torej predno ukrepaš, raje 10x vdihni, 5x premisli in se pogovori s svojim partnerjem!




(odgovor članu PIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 20:25:43   
Jančika_
Hm, mojemu možu je en neznan tip včeraj ponoči ob štirih pustil na tajnici sporočilo: "Škoda, da spiš, jaz bi te pa tako pofuser posted image user posted image user posted image ." 

Ne vem, kaj naj rečem na to, razen da se smejim.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 9.10.2005 20:30:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 21:22:24   
Margareta

Jančika, a nisi nič lubosumna?

hecam seuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj naj?
9.10.2005 22:51:48   
Jančika_
user posted image O ja, ful sem ljubosumnauser posted image .

Me pa resno zanima, kateri kreten je to. Dobil je tudi par čudnih klicev s skrite številke. Nadležno.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj naj?
10.10.2005 12:42:43   
Annny
Ne sekiraj se zaradi neumnostiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj naj?
10.10.2005 15:58:57   
PiaM
Na moj mobi se je že kar nekaj oseb zmotilo, pa tudi nekaj sms-ov sem dobila s čudnimi vsebinami, pa vem, da so bile pomote.Najbolje je res, da se obrneta na operaterja.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj naj?
10.10.2005 20:02:43   
Anonimen
user posted image Hvala vam za vse info., avs že ugotovila za kaj in za koga gre,se je deklica dons ustrašla svojga očkota, ki je pa najin prijatelj. Tko, da od sedaj bo vse brez teh klicev. Sem upoštevala nasvet in rekla, da jo prijavim če nebo miru in je od straha tud povedla kam spada.user posted image

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj naj?
11.10.2005 8:31:54   
viv_
Jančika, jaz bi bila malo pazljiva, opazuj kako se Joe obnaša, pa telefonske zamenejta!user posted image user posted image user posted image

Joooooooooooooj, ženske paranoične!!!

Mojo frendico je pa klicou en od Slon in sadež, se je lepo predstavu, pa Magnifica je hotu met user posted image  No, ona si je pol shranla njegovo telefonsko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj naj?
11.10.2005 10:19:20   
baguSka
No a je blo vredn anonimna??

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?