|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   6 mesecev
10.10.2005 8:23:19   
Naja31
Pa smo dočakali.
Moj sonček je danes star 6 mesecev user posted image  user posted image  user posted image

Ima že tri zobke, četrti ravno ven prihaja. Ponoči se zbuja na 2 uri, da se meni že malo meša, ampak važno je, da je zdrav. Vse drugo bom že preživela.

Nove slikice so že v albumu.

Lp, Naja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 8:57:27   
anamia
user posted image Čestitke čestitke...Kdaj pa je dobil prvi zobek?Mi imamo pa petmesečno punco, ki se slini, pljuva vse iz ust, ignorira ljudi user posted image  in nič ne spi....drugače pa je zelo nezahteven otrok...
Lep pozdrav.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 9:32:23   
happy
naša pa je bila prve 4 mesece prav pridna. Tudi ponoči je uspela spati tudi po 6 ur skupaj. No pol se ji pa kr neki obrnilo. Zdaj nič ne spimo in skoz neki jokamo. mamici se že mal meša! user posted image
drugač pa že skoraj sama sedi, se skuša plaziti in zeloooo rada je v naročju! Ima že 2 zobka! user posted image

(odgovor članu anamia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 9:42:52   
anamia
Happy, in koliko je sara?Naša je pa skozi na rokah...jo dam na trebuh-začne tulit...no, ta teden se je parx prekotalila iz trebuha na hrbet...ko je na trebuhu pa tiči nos na tla in rito v luft...res pa je, da stojimo na nogah in tudi ko jo dvignem iz ležečega položaja se kar sama dvigne na noge...

(odgovor članu happy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 10:12:41   
happy
stara je pet mesecev in pol. Ko je na trebuščku se postavi na kolenčka, opirajoča se na rokice in se z ritko premika naprej in nazaj. Če vidi kaj zanimivega se ful matra, da bi to tudi dosegla. Ji kar rata. user posted image  Iz trebuha se tudi prekucne na hrbet, obratno pa ne. Bo že ...
Kako pa kaj spite čez dan? Mi zelo malo, mogoče premalo, ne vem ...

(odgovor članu anamia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 10:20:44   
anamia
Čez dan ne spimo NIČ!!!Ma to je dednouser posted image  moj tudi ni nič spal...imamo pa to srečo-zadnji mesec, da spi ponoči do ene 3-4 in potem še do 7-8 h..podnevi imamo tu pa tam kakšen 10 minutni lepotilni spanec...
Naša na trebuhu zgleda kot avion, sploh ne uporablja rok...Kako pa jeste?Dodajš že kaj?Naša vse pljuva ven in sva 100% na mojem mleku...

(odgovor članu happy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 10:42:13   
happy
začela sem s sadjem dopoldne in korenčkom. Včasih je, včasih pa ne. Kakor je pač pri volji ... Zvečer poje še riževe kosmiče. Počasi bom začela še z drugo zelenjavo, pa bomo videli. Najbolj pa upam, da bo kmalu ponoči vsaj po 3 ure skupaj spala. Da ne bom hodila naokoli kot en zombi ... user posted image !
lp!

(odgovor članu anamia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 11:19:22   
tinatona
VSE NAJBOLJŠE MARKO!!!!!!!!!!!!!!!! 
Zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Za maico pa : user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP Tina in Ožbej

(odgovor članu happy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 11:36:26   
taška30
Čestitke Marku user posted image  in mamici! user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 11:36:54   
taška30
Pa očku tud no, seveda.user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 6 mesecev
10.10.2005 13:11:54   
lunca77
čestitamo, mi pa jutri praznujemo!

pa smo še brez zob user posted image user posted image .

je mami kr vesela.

lp lunca77

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?