|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopanje v zdravilišču
10.10.2005 16:21:51   
Naty*Taja
Zanima me, kaj menite o kopanju v zdravilišču s šestmesečnikom. Je to striktno prepovedano, ali ni panike?
Ima katera konkretne izkušnje s tem?
Zaradi težav s hrbtenico bi bilo zelo fajn, če bi si končno že privoščila razgibavanje v Laškem zdravilišču  - mi to ful paše, ko sem med nosečnostjo tja hodla.
Povejte svoje mnenje.

_____________________________

MONTIGNAC
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopanje v zdravilišču
10.10.2005 16:32:45   
fricka
Mi smo se normalno kopal, pazila sem samo na temperaturo vode. Po kopanju smo takoj sprali stran klor, smo vodo prinesli k bazenu izpod tušev kar v čebričku. Zavili smo jo v brisačo in zaspala je na ležalniku kot ubita.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopanje v zdravilišču
10.10.2005 17:27:35   
*maja
Mi smo bili prejšni teden v zdravilišču, in smo se vsi kopali, tudi naša 3 mesečna pupa in ni bilo nobenega problema user posted image .

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopanje v zdravilišču
10.10.2005 17:32:08   
Ninica
Naša je bila takrat stara 5 mesecev in ni bilo nobenega problema - uživala jeuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopanje v zdravilišču
10.10.2005 17:58:21   
Naty*Taja
Super ste punce! Hvala. Bomo kr kmalu šli.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopanje v zdravilišču
10.10.2005 21:32:24   
KODA
Naš je bil star 6 mesecev,pa ni bilo nobenega problema.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopanje v zdravilišču
11.10.2005 20:46:23   
bobek05
Jaz sem tudi premišljevala o tem (star je 4.mesece), pa sem nekje zasledila, da moraš biti ful pazljiv, ker je na kopališčih velika verjetnost kake okužbe na spolovilih (še posebej pri deklicah)... Kje sem to že brala??? user posted image  

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?