|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje za razmislit
14.10.2005 11:51:36   
taška30
No, tole se že dolgo časa spravljam vprašat. Ker si ne znam razložiti.

Adaptirano mleko se spreminja glede na otrokovo starost - začetno, po 4. mesecih, po 8. mesecih (no, približno, ne vem, ker dojim, vem pa da so 1, 2, 3...). Mamino mleko pa je enako ves čas. Ali pač ni?
Samo kako telo ve, koliko je otroček star?
In kako je to npr. pri tistih ki dojijo 2 otroka - novorojenčka in recimo leto in pol starega (ravno sem v enem forumu prebrala da ena mamica to počne). Oba pijeta isto mleko.

Zanimivo, ne? Kaj menite?

Lp, Taška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje za razmislit
14.10.2005 12:43:03   
Anonimen
Hmm, jaz sem tud slišala, da se materino mleko spreminja glede na starost dojenca. Kako ve?  To pač tko je. Ne vem user posted image
Če dojiš pa dva, pa se po mojem tvorba mleka ravna po tamalemu...porod pa to...ampak kaj je pa pol s tavečjim user posted image
Blond sem user posted image

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje za razmislit
14.10.2005 18:11:34   
Sofi
Ja, tvorba mleka se ravna po ta malem, da le-ta dobi kar potrebuje, najprej kolostrum, nato mlado mleko, po tretjem tednu pa zrelo mleko, katero se pa spreminja glede na starost tega tamalega.
Saj starejši otrok pri letu in pol še pije materino mleko, vendar ni to njegova edina hrana, je le dodatek h gosti hrani in predvsem cartanje z mamico. S tem otrokom ni nič narobe, če pije mleko, ki je namenjeno mlajšemu, bi pa bil problem, če bi bila situacija obrnjena.
Moje mnenje pač.

LP

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?