|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   flaška in dojenje
18.10.2005 12:16:59   
Olivija
Mene pa zanima, če je katera probala kombinirat flaško in dojenje? Meni se zdaj spet začenja francoščina in  me dva krat na teden ne bo po tri ure doma.
Sem si pa mislila prej mleko izčrpat za vsak slučaj, da bi ji ga, če bi bla slučajno kriza lahko dali po flaški. Pa me zdaj še vseeno malo skrbi, da po potem Julija odklanjala dojenje. Ima pa dudo in z dudo nimamo nobenih težav.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: flaška in dojenje
18.10.2005 12:26:10   
PBJ
To je zdaj malo težko reči, če bo potem odklanjala dojenjeuser posted image ... Jaz sem mojemu na prvi mesec 1x dnevno dodajala na flaško pa ni zavračal dojke. Sedaj se samo dojiva.
Tudi jaz bom v četrtek odsotna zaradi pregleda pri zobnem kirurgu in mi tudi ne preostane drugega, kot da si nekaj mleka izčrpam in mu bo dal mož na flaško, če me slučajno nekaj časa ne bo nazaj. Pri zdravnikih se ponavadi pač čaka nekaj uruser posted image ...

Mislim, da ne bo nič narobe, če si boš izčrpala, saj bo tudi okus mleka enak. Bolje je že to, kot pa kakšen drugi dodatek...

lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: flaška in dojenje
18.10.2005 12:34:02   
lex
Moj mulc je po flaški pil samo moje mleko, če sem mu kaj skup zmešala pa še ust ni odprl (hipp,....).
Mislim, da ne bi smelo biti problema, če le imaš toliko mleka, da si lahko izčrpaš - jaz ga nisem imela.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: flaška in dojenje
18.10.2005 12:35:01   
Grascakinja
Ni kaj drugega, kot probat. Mi dodajamo samo zvečer po flaši že 3,5 meseca (od rojstva), pa je to ne odvrne od dojenja. Poskusi. Vzemi aventovo stekleničko, ki je najbolj podobna dojenju, z eno luknjico. Pa na cucelj daj najprej malo mleka, potem ponudi. Ja, pa obvezno poskusi kdaj prej, preden gre zares, da boš videla. Držim pesti!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.10.2005 13:03:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: flaška in dojenje
18.10.2005 15:25:46   
Lana_s
Jaz sem ji dolgo dajala moje mleko po flaški, ker ji na prsih ni dovolj hitro teklo, pa sma po treh mesecih prišle na samo eno  do dve flaški, ostalo pa se dojima. Po moje je to odvisno od otroka. Niso vsi enaki in nimajo vsi enake volje.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: flaška in dojenje
18.10.2005 15:38:44   
Olivija
Hvala punce, bom res najprej probala. Julija se res zelo rada doji, tako da že zaradi tega upam, da ne bo težav. Pri Ani smo mel pa že od začetka težave, ker sploh ni bila nikoli kakšen velik jedec (še zdaj ne user posted image ).

O.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?