|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 15:35:33   
Anonimen
Ker moj user posted image  si ga zadnje čase jemlje preveč. V torek in četrtek ima popoldne nogomet; potem seveda gredo na pijačko, ki se zavleče v dve, tri, ....  Pa nedelja popoldne je sevda tudim rezervirana za nogomet.... In tako ga on ker fajn žinga okrog s kolegi.

Jaz pa doma.... imam vsega že vrh glave. In resno razmišljam, da se bom vpisala na aerobiko (ob ponedeljkih, sredah in petkih) in bo on sam doma pazil našo malčico. Mogoče bo ugotovil, da ga zelo pogrešave, ko ga ni z nama.

Resnično sem upala, da bo prijatelje malček zapostavil, ko bo doma imel dve malčici.
Ampak ni tako.

In mi to resnično najeda moje živce.

Kako je pa pri vas. A vaši očoti tudi žingajo naokrog s prijatelji???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 15:39:59   
Jančika_
Ne, moj ga ne sračka naokoli po nepotrebnem. Tega ni počel niti preden sva se spoznala, je pač tak človek. Seveda ima čas zase, imam pa ga tudi jaz. Oba imava svoj šport (btw, ti se kar hitro in brez slabe vesti podaj na aerobiko) in svoje družabne stike, ampak tega ne zlorabljava za to, da beživa od doma. Še vedno sva najraje skupaj.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 18.10.2005 15:41:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 16:19:16   
martinela
Aha, torej nisem edina, ki včasih obupujem. Moj ogromno dela (razumem, da ga služba veseli, še pred enim letom sem bila sama taka), pa to za sabo potegne še kakšne poslovne večerje (povprečno enkrat na teden), nedelja zvečer je konstantno rezervirana za službo... Z dojenčico, ki gre ob pol osmih zvečer spat, je med delovniki povprečno eno uro na dan.

Ker ga toliko ni, se mi velikokrat ob petih popoldne že čisto blede od tega, kakšno igrico si naj izmislim za punčico.

Tudi jaz sem razmišljala o aerobiki, ampak v tem primeru bi se z njim videla bore malo. In zakaj torej še vztrajam? Ker si pa dva večera midva vzameva samo zase... Pokličemo varuško in greva ven. Čeprav moram priznat, da me dostikrat stiska v želodcu, ker punčico puščamo z nekom drugim.

Pa-pa,
m

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 16:19:45   
Primoza
Imamo. Kot ga ima moja žena. Seveda je vedno problem dolžina dneva, ki ima le 24 ur. Tako je potrebno racionalno razporediti razne aktivnosti.

Ne pojdite pa nekam zato, da bi se mu "maščevali" ampak zgolj tja kjer nekaj naredite zase in se vrnete z napolnjenimi baterijami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 16:25:35   
coca
Moj gre praviloma enkrat na teden na šport (2-3 urce) zvečer, kadar je kakšen turnir, ki ga vleče je tudi 5 dni odsoten, sicer mi je pa rekel, da bi bilo zanj idealno, če bi lahko vsak dan si vzel urico zase (ker rad bere, študira šah,se ukvarja za akvaristiko...). Glede na to da mi pomaga pri gospodinjstvu in pri ta maučku, se mi zdi to ok. Je pa tudi poplnoma za kadar jaz hočem ven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 17:08:38   
CatJa
Mene pa kvečjemu moj naganja, da se spravim kam, pa to ne pomeni, da on nikamor ne gre. Mogoče pa zato, da ne bi imel slabe vesti user posted image

Ja, anonimna, pejt na aerobiko, boš združila prijetno s koristnim user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 17:23:46   
Anonimen
No,pri nas zgleda dan tako:
zjutraj vstane pred nami in gre v pisarno,ko je tastarejša zrihtana,jo pelje v šolo in potem ga ni več.
Ves dan dela,zvečer pa ponavadi gre kam s frendi.Na pijačo,večerjo,žur...Vedno se najde kaj.
Medtem pa smo me3 same.Za vse sem sama,za gospodinjska opravila,igrice,sprehode...Zuser posted image je bil mogoče 5x na sprehodu,pa ima že 4mes!
Sem poskušala na vse možne načine mu razložit,da ga pogrešamo in potrebujemo vse3,ma ne šteka.mah,sej on zgublja dragoceni čas,ko otroci odraščajo.
Tako,da tudi jaz ne morem nikamor...
Se mi kakšen dan skoraj utrže.Preden zvečer spravim obe v kopalnico,pa večerja,pa spat...da sem na koncu čisto crknjena.
Enkrat bo boljše,kaj?!
Lp,NIKKI

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 18:31:14   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Mene pa kvečjemu moj naganja, da se spravim kam, pa to ne pomeni, da on nikamor ne gre. Mogoče pa zato, da ne bi imel slabe vesti user posted image


Malo slabe vesti ni odveč - vsaj veš, da razmišlja tudi o tvojih občutkih.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 22:28:25   
LONA13
sem mislila da sem edina, sem hotela že zadnjič novo tem odpretglede tega.. Tud jest sem v glavnem cel dan sama, moj gre ven na pjačko parkrat na teden, ko sem šla pa jest zadnjič - beri prvič po slabem letu in prišla ob 4 zjutraj dam je bil pa cel halo.....
Če rečem, da bi mel lahko tud on kdaj tamalga, pa dobim odgovor, da sem na porodniški....
Tud jaz ne vem kaj naj nardim......

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 22:37:30   
Sofi
Moj user posted image  si vzame kar veliko časa za naju s sinčkom, skoraj vse dopoldneve smo skupaj, nato gre v službo (je s.p. in si delovni čas razporeja sam) in od 18.30 smo zopet skupaj. Le čez vikend ga ob večerih ni, ker je na špilu, pa še to ni le njegov hobi, ampak se polni družinski proračun. Smo zadovoljniuser posted image .

LP

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
18.10.2005 23:21:39   
Anonimen
Tudi moj je espe.In bi si ravno tako lahko prilagodil urnik za nas3,pa je prav delo izgovor,da ga cele dneve ni...Pa vem,kakšno je njegovo delo in da ne dela cele dneve...Urnik si prilagodi za frende,to je to.
In tudi jaz poslušam,da sej sem na porodniški-to pa zato,da skrbim za otroke,hišo...
Tudi zdej ga ni,ker "dela".To delo je pa blond,z dolgimi lasmi.In kako to vem?So bli lasje zamotani v nogavici...
Še dobro,da obstaja ta RR,da se mi lih ne utrže,ko sem vse večere sama.
LP,NIKKI

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
19.10.2005 4:47:13   
PBJ
Vidim, da je moj možek zlatuser posted image ...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
19.10.2005 7:08:39   
Lunca1
Nikki ti prav nič ne zavidam. Jaz bi mu najbrž že zdavnaj povedala svoje. Drugače ima pa tudi moj enkrat na teden rekreacijo, pa potem obvezno nekaj urno pijačo. Da se ohladijo. Halooo.user posted image Pa vidim da je v primerjavi s tvojim pravi angel. 

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
19.10.2005 7:33:10   
Anonimen
hmmm..js pa svojga desca sama naganam nej kam gre. in zdej hodi 2x na teden na fitnes - ga ni cca 2 ure. pa ene 2x - 4x na teden gre laufat - ob četrtkih s kolegi tko da grejo tut zvečer na pijačo. čez vikend gre laufat ko tamala spi.
ne vem nej gre, sploh me ne moti, če se ta kakršna kol aktivnost dogaja ko tisa spi..recimo po pol 8h zvečer al pa med vikendi dopoldne ko spi. mal bl me nervira ko gre kam že ob 6h..ampak enkrat na teden bom pa že prežvela.

kadar js hočem kam it ni panike, zrihta tamalo in vse, tut če je doma jo ma on na čez več al mn. tut sama se morm zdele vpisat na nosečniško telovadbo pa bo tut on mal popoldne sam mogu bit s tamalo. pa kaj, to nemu ni noben problem. nimam se kej prtožvat.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
19.10.2005 7:37:22   
Lenny
Seveda. Ampak oba. Ob ponedeljkih obvezno rekreacijo od 19. do 22. ure in v to je vključen tudi čvek in pir za ohlajanje user posted image , kdaj pa kdaj pa se dobi stara družba iz faksa, vendar vedno okoli 21. ure, ko gre najin razgrajač že zdavnaj v mižule. Moram priznati, da nimam nič proti. Tudi jaz se dobim s prijateljicami na čveku. Kljub temu, da preživljamo praktično ves prosti čas skupaj, se oba strinjava, da vsak potrebuje tudi kakšno urico na off s svojo družbo.
Lp in dogovorite se!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
19.10.2005 10:14:26   
happy
moj možek veliko dela, včasih ga tudi po par dni ni. Ampak taka je pač njegova služba. Ko ni v službi, je pa zelo veliko doma. Včasih gre seveda tudi na kako pijačko, ampak nič posebnega. Mogoče enkrat ali dvakrat na mesec.
Vse tri smo lahko zelooo srečne! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
19.10.2005 10:16:15   
Pajaca
Pri nas je tko, da mi je čist fino če gre on kdaj kam in mava medve čas zase (ok zvečer itak spi tamala) pa mam čas zase. Pa men tud paše it, pa nimam nobene slabe vesti. Pa še ko grem mi niti ne pomahata ne nič, mogoče dobim od tamale kakšen čau.... pač onadva gledata fuzbal, kaj naju motš mat, spoki že.

Tko da mamo neki časa vsak zase (men je to čist ena nuja...) pa čas za vse tri, pa kaj časa se še za naju najde.... pa mi je tko prav.

Tko da naj kar hodi ven..... jaz tud grem, včasih še večkrat k on.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
19.10.2005 13:14:55   
žiža
midva imava tud vsak svoje hobije. Jaz imam v ponedeljek in sredo pevske. Vsako drugo sredo imava italijanščino, pa enkrat na mesec zakonsko skupino. Moj ima v pon in čet. godbene vaje, športat pa hodi soraj vsak dan. Sem pa tja pade kakšna pijača. Ampak to mopra bit. Ženske rabimo čvek ob kofetu, moški pa ob pivu. To je za moje pojme zdravo. Prihaja pa čas veselega decembra, špili bodo na sporedu vsak dan, tako da bomo kar zaposleni. Ne vem no, midva nimava s tem nobenih težav.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
20.10.2005 15:10:17   
niki5
Moj ima 3x na teden fiksne rekreacije, potem pa pridejo še kakšne vmes. Gre tudi po rekreaciji na pijačo. Je pa zadnje leto tudi veliko med tednom na službeni poti v tujini za več dni.

Mogoče je najbolj pomemno kakšen je moški takrat ko je s tabo in z otroki? Dokler razmišljaš in se primerjaš z njegovimi rekreacijami si lahko samo slabe volje, ker bodo vedno one zmagale in ti se boš počutila, da so njemu bolj pomembne od družine. Vsaj jaz sem si morala glede tega poštimati v glavi in ko vidim da ko je doma poskrbi za dom in družino in preživimo kakovostno skupaj čas, potem te odstonosti niti niso moteče.

Jaz sem šele zdaj zares začutila, da potrebujem nekaj zase in to imamo 'babje večere' 1x na mesec in mi prav paše. Preden se je pa vreme tako skisalo in ohladilo pa sem hodila skoraj vsak dan na kolo in na naš bližnji hrib in to mi je dalo moči. Dejansko si moraš SAM to želeti, ne pa delati zaradi nekoga drugega, ker potem si 2x na slabšem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a vaši dragi imajo čas samo zase???
20.10.2005 20:50:27   
viv_
Jaz imam 1x na teden zvečer aerobiko, pa približno 1x na mesec grem zvečer ven s kolegicami (ali RR prijateljice ali pa sošolke s faksa).

Moj pa ne hodi nič organizirano, ampak se v povprečju 1x na 14 dni dobi s kolegi za kakšen tarok ali biljard. Pa vsake toliko časa si privošči "moški vikend" - ravno danes je šel s kolegom v Dublin.

Pa da ne bo pomote - prejšnji vikend sem bila pa jaz s kolegicami na morju!

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?