|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.10.2005 16:59:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
23.10.2005 17:57:45   
urška
od prijateljice otrok je jedel PREGOMIN, ker je bil alergičen na mleko. je pa ful drag; in ona ga je dobivala na recept

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
23.10.2005 18:48:12   
tinatona
Haj!

Hipoalergeno Bebo lahko kupiš tudi v Šparu, DMu, Müllerju... Pa Leclerc jo je tud mel. Jaz sem zadnjič kupila Bebo pre v Lekarni pa je bila morda 200sit dražja kot drugje. Če se prav spomnim stane Beba H.A. v Šparu okoli 2400 (ne me pa za besedo prijet).

LP Tina

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
23.10.2005 19:12:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
23.10.2005 19:18:09   
mišek
Jaz ti priporočam SOM od Milupe ali ta mleka ki si jih sedaj napisala, dobiš jih v vseh bolje založenih drogerijah. Za Pregomin pa ne vem, dobijo ga otročki pri katerih je 100% dokazana alergija na kravje mleko, ker je drag in ker je alergija dokazana ga dobijo na recept. Pri tvoji pa alergija zaenkrat še ni dokazana, zato se omeji na prej našteta mleka.
Ne vem zakaj mandljevo olje, za suho kožo bolje pomaga lekarniško olivno olje.

Lp 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.10.2005 19:25:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mišek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
23.10.2005 19:32:48   
ZARA
Glede olja...Zara je tud imela full suho kožo na začetku in sem jo skoz mazala z olivnim oljem - full dobra zadeva!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
23.10.2005 19:47:20   
Marogica
Za mleko ti ne znam svetovat, vendar ima tvoj otrok mogoče res samo suho kožo in ne alergije. Upajmo.
Če ga umivaš oz. koša z milom ali podobnim, probaj to omejit oz. mi smo ga umivali z milom enkrat na teden. Tudi jaz sem ga mazala z olivnim oljem in to korćulanskim. Madona je tako dišal, da bi ga lahko pojedla.user posted image user posted image .
Mogoče ima tudi zelo suho kožo, ker ga v pregibih prevečkrta umivaš in premalo mažeš? Ne vem, samo predpostavljam. Te smetke so se pa mojemu "debelinkotu" tudi nabirale, predvsem pod pazduho.
lp

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.10.2005 19:53:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
23.10.2005 20:30:33   
Arwen
Jaz sem mu začela dodajat Pregomin AS, ampak je drag (ena škatla nekaj čez 10.000SIT). Dam mu samo zvečer s kašico, drugače pa dojim. Navadni Pregomin ima notri sojine beljakovine, zato se pri alergičnih otrokih ne preveč dobro obnesel. Ravno tako je z ostalimi mlekci, ki so jih naštele punce. Tudi mi nimamo dokazane alergije na mleko s strani uradne medicine, tako da se na to ne preveč zanašat, saj so ti testi nezanesljivi. Boš videla, kaj bo čas pokazal...mogoče je res samo suha koža. Čeoprav se je pri nas tudi začelo s suho kožo pri 3. mesecih, potem pa v pregibih. Srečno! Lp, T.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
23.10.2005 21:03:51   
POCA
za odgovor poglej v predalcek!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
24.10.2005 10:00:49   
piščanc
zaradi alergije je nam pediatrinja brezplačno dala na začetku Pregomin, ko pa so vsi znaki alergije izginili (rdeč vrat, pod pregibi) sva šla na Aptamil HA, kupujem ga v Mullerju. cena pa se mi zdi, da je ista, kot navadno mleko. z njim sem zelo zadovoljna, žiga pa tudi. Uporabljam pa ga za delanje mlečnih kašic.

En Pregomin imam celo doma, če želiš ti ga pošljem.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
24.10.2005 10:06:14   
piščanc
naša 'alergija' se je tudi začela z zelo suho kožo, čeprav je samo senzibilizacija in alergije še nima, je občutljiv na mlečne beljakovine. pregomin je res na recept, šele po dokazani alergiji, vendar pri nas ga je imela zdravnica kar v ordinaciji in mi je pri vsakem sistematskem pregledu dala škatlo.
za suho kožo je bilo idealno kopanje vsak večer v vodi z olivnim oljem (lekarna) - kar fejst masten je moral priti ven in zdaj ima super kožo.



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
24.10.2005 12:43:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
24.10.2005 13:01:21   
piščanc
mi smo žigca vsak dan namočili v vodo, tudi ko je bil malo prehlajen, ker mu je to očistilo dihalne poti, pa še užival je. no vsaj ko je bil mali, zdaj se tudi ne kopa vsak dan.

pa še to - žigu je alergija v celoti izbruhnila, ko je dobil kašico z mlekom beba2. zato bebe ne kupujem več. cenejši izdelki od milupe (pregomin, aptamil) se pa dobijo v Kolinski industrijski prodajalni, no vsaj včasih so se??



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.10.2005 13:27:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
24.10.2005 13:27:15   
piščanc
še tole, če bo kaj pomagalo
za vnet vrat in pregibe je žiga dobil najprej canesten (malo pomagal), potem fenistil gel (super, če ni preveč vneto), nazadnje pa še na recept Advantan kremo in fenistil kapljice (no tega ne uporabljam več, ker nima več tako vneto)

za preventivo pa bepanthen in tea tree kremo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
24.10.2005 14:01:39   
darjatimci
Če ima tvoja punčka res alergijo za kar ima vse znake,ti svetujem da gresta čimprej na testiranje,adaptirana mleka niso dovoljena,mislim da beba tudi ne,če je punčka alergična ji bo alergolog predpisal recept za pergomin,ravno tako tudi razna mazila ne pomagajo,pomaga le dieta,za suho kožo ti pa alergologi predpišejo mazilo,ki ga naredijo v lekarni,ne čakaj predolgo,ker se lahko razvije bronhitis in astma,tudi mi imamo izkušnje s tem in smo eno leto na dieti,koža je precej boljša še vedno jo mažemo z olivnim oljem v belobazi(recept),srečno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
24.10.2005 15:18:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
24.10.2005 18:20:07   
mojcadamijan
Pozdravljena!
Pošlji mi naslov zasebno in ti podarim APTAMIL 1 AH, ker smo ga mi pomotoma kupili in ga ne potrebujem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
24.10.2005 19:10:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcadamijan)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
24.10.2005 21:25:18   
mojcadamijan
Tudi BEBA ima antialergijsko varianto adaptiranega mleka-mi kupujemo BEBO v Baby centru-2519 SIT je na škatlo, tako da po mojem ni neke velike razlike

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Antialergijsko adaptirano mleko?Katero?
24.10.2005 23:28:29   
KODA
Mi imamo od rojstva naprej Pregomin.Mazilo za suho kožo sva dobila v lekarni.Za dermatitis pa imava Elidel.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
25.10.2005 6:30:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?