|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
26.10.2005 7:53:00   
ana25
Živjo,

Mene pa zanimata kar dve zadevi. Sedaj sem končno dobila napotnico za Leonišče in datum tudi, sicer je šele 12.1 ampak ni take panike. Zanima me kaj se zgodi na prvem pregledu - ali morava iti oba, ali mi bojo že kaj delali.

Drugo pa je spermiogram, moja g mi skoz govori, da bo moj mogu it, pa mi sedaj ni nič rekla. Kaj pravite, naj gre kar k osebnemu zdravniku in pove zakaj gre. Pa ga potem prijavim na Leonišču?

Plis napišite kako je bilo pri vas.

Hvala lepa

Pa da bomo vse čim prejuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
26.10.2005 7:57:46   
darjatimci
Jaz ti lahko pomagam le s tel. št. 01 4338027 in 01 2311163.

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
26.10.2005 8:02:54   
emaa
na prvem pregledu te bo vprašala (greš sama) kakšne preiskave imaš za seboj, kakšne imaš M, zapomni si prvi dan zadnje M, verjetno te bo pregledala (sem mela ravno M, pa me ni). Potem bo povedala kako naprej. Pri meni je bila to laparoskopija, sem dobila takoj napotnico. Je pa res, da hormone sem imela že pregledane, pa spremljanje ciklusa z UZ je naredila že moja G, pa izvide spermiograma sem imela s seboj.
Najboljše, da svojega naročiš na spermiogram v Leonišču, jaz sem datum dobila za čez tri tedne od klica.
Če te še kaj zanima, vprašaj.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
26.10.2005 8:35:53   
ana25
Emamair,

res imam še vprašanj. Ali naj gre moj kar po napotnico za spermiogram k svojemu osebnemu zdravniku? Ker mi g ni nič rekla, kako on to naredi. Pol pa če prav razumem kar naročim in kje pa dobim izvide, jih potem oni pošljejo meni, no nama al k moji g?

Full ti hvala za vse odgovore in predvsem za razlago kaj se zgodi na pregledu. Koliko časa si pa potem čakala na laparo? je tudi po 3 mesece za čakat?

Hvala ti,


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
26.10.2005 8:52:52   
nanica
Moj lubi je šel po napotnico za spermiogram kar k svojemu osebnemu zdravniku, na spermiogram pa k dr. Rešu. Izvide so mu poslali domov in sem jih nesla s seboj h G.

nanica

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
26.10.2005 10:23:20   
ana25
Oh hvala vam punce za vse odgovore.user posted image user posted image

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
26.10.2005 10:42:25   
emaa
kot so ti rekle napotnico dobi pri svojem osebnem zdravniku, naj bo veljavna vsaj 6 mesecev, saj je potrebno ponavadi spermiogram ponoviti, da se prepričajo, da so rezultati pravilni (zaradi prehladov in drugih obolenj je lahko rezultat slabši kot je stanje v resnici). Napotnico za lapro sem dobila 8.3., na GK bi čakala vsaj do junija, saj mi je Ribičeva napisala na listek (dobiš zraven), da za k njej, pa sem se odločila aprila, da grem rajši v trbovlje, kjer sem bila konec meseca operirana. Na žalost pa med enim in drugim terminom v Leonišču čakaš 3 mesece, ker za 3 mesece naprej naročajo, to najbolj traja, vse ostalo opraviš kmalu, samo to se vleče.

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
26.10.2005 16:55:13   
Skorpija
Kot so ti že druge napisale, dobi napotnico pri svojem zdravniku. Midva sva šla na spermiogram k Rešu, kjer sva tri spermiograme opravila v mesecu in pol, zdaj dobiva na dom izvide za leonišče in potem naprej. Jaz imam prvi pregled 5.1. in če hočeš mi piši na privat, ti lahko potem napišem kako je bilo. Katerega zdravnika pa imaš?

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
27.10.2005 11:50:27   
ana25
Živjo,

Jaz imam DR. Vogler no pri njem sem naročena ali njej sej ne vem katerega spola jeuser posted image ,

A katera pozna? Kako je pri njemu?

Hvala lepa

P.S. Meni ni noben nič rekel za spermiogram, jaz bi kar počakala, da mi dajo v Leonišču nasvet kako glede tega. Kaj pa ve menite?

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
27.10.2005 11:54:36   
Mijavček
Živjo, moja kolegica ima dr voglerja (njega user posted image  ) in je ful zadovoljna, pa tud pred časom s eje tukaj nekaj pisalo pozitivnega o njemu.
Jaz priporočam, da gresta s partnerjem skupaj, pa čeprav bo on tam samo zato, da ti dela družbo v čakalnici. Meni to ful pomeni. Potem bosta pa že zvedla kako pa kaj, ne bo pa nič škodilo, če gre on k svojemu osebnemu dr. po napotnico za spermiogram, saj ga bo verjetno moral slej ko prej delat... razen če ne bosta že prej user posted image

LP

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
27.10.2005 12:25:47   
ana25
Joj a ON je:) ja hvala za tele informacije in pohvala.

Sam me je pa že kr mal strah, ne vem grem full rajši k ženski kot moškemu, no pa sej če se bo potrudil bo super.

Ja za spermiogram jaz mojemu pravim, da naj kr gre, pa pravi, ja če ti ni noben reku, jaz ne grem kr tko tja, tako da bova pa počakala, da reče g. pa naj gre pol.

sej mogoče maš pa prav, pa že prej kaj rata.

Aja pa še eno vprašanje, ko potem zanosiš, h kateremu g hosiš, lahko nazaj k svojemu a ne?

Hvala lepa za odgovore vsem, :)

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
27.10.2005 13:52:51   
Mijavček
jap, ko zanosiš se najaviš za pregeld pri svojemu izbranemu G, vsaj meni so tako rekli, ampak jaz imam itak oba na Leonišču. Za vsak slučaj pa vprašaj dr. Voglerja ko boš tam oz., če boš prej nosečka, pokličeš na številko za naročanje v Leonišče pa ti bojo že povedal.

A tale tvoj mal cvika pred spermiogramom, a ? No sej, preden ga tam ne bodo poslal, res ni panike, saj za moške ni taka čakalna vrsta... 14 dni milsim da je moj čakal... pa pravi, da ni nič kej groznega... mal butast filing ampak  ven je pa prišel tako hitro, da sem milsila že da so ga odslovili user posted image  pa ni blo to...

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
27.10.2005 14:40:34   
ana25
Mijavček,

to si pa super napisala, ven je pa prišel tako hitro, da sem milsila že da so ga odslovili user posted image  pa ni blo to...
user posted image user posted image user posted image  Bravo. Ja jaz tud mislim, da je moj mal cvika, sej ne vem, sej najbrž se mu zdi neumno da bi hodil, če kao ne ve kaj naj reče. No pa sej če je tako bolj kratka čakalna doba ni panike.

daj mi še nekaj povej, no kar ne preneham z vprašanji. koliko časa bom pa potem recimo ko opravim preglede spet čakala na posvet z g, a bom res nato šele čez 3 mesece na vrsti?
Če naprimer meni delajo laparo, pa njemu spermiogram, pol najbrž takoj ko so rezultati izveš kako naprej.

Hvala ti

LP, ana

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
27.10.2005 15:09:56   
Skorpija
Hoj Ana, tudi jaz imam dr. Voglerja, ki je z eno besedo super. Meni je že delal histeroskopijo in sem prosila za njega, ker mu 100% zaupam!

Tvojega pa kar pošlji na spermiogram, ker ga bosta itak rabila in prej ko bosta imela vse izvide, hitreje bo šlo. Pa nič hudega ni, če mu je zoprno, mu greš lahko pomagat, naj vama ne bo nič nerodno...

Čakalne dobe pa tudi mene spravljajo v obup - upam ,da prideva za vse naprej čimprej na vrstouser posted image

No, če te bo zanimalo, ti petega lahko poročam na privat...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
27.10.2005 15:17:31   
Mijavček
Ana, kok časa čakaš, pa kam te pošljejo je čisto odvisno od situacije, verjetno je pri vsakemu različno. jaz sem npr. v neplodnostno ambulanto prišla skoz "stranska vrata", saj mi je že moja G dala napotnice za HSG in laparo še preden je minilo leto od delanja na user posted image  (9 mesecev) zato, ker sem imela ful dolge M in ful me je bolelo in je sumila na endometriozo, kar se je potem res pokazalo. No, po operaciji pa sem šla na kontrolo pri Dr. ribičevi, ki me je tudi operirala in sem dobila kar napotnico zanjo za neplodnostno. Po laparoskopiji mi je Dr ribičeva rekla, da se vidimo čez 6 mesecev, če ne bo nič. No in zdaj smo skor že tam.
Upam, da vama itak ne bo treba čez vse to, če pa že slučajno, potem pa da bi se čimprej odvijalo.

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Leonišče - dve vprašanji za poznavalke
27.10.2005 17:27:52   
Skorpija
Aja, še to Ana - dobro je, da gre delat spermiogram tudi zato, ker recimo pri naju se je izkazalo, da je problem ravno tu. No in tako laparo zame odpade, histero so mi že naredili in razen hormonske slike krvi, ki jo tudi že imam ne rabimo več dosti stvari. S spermiogramom si lahko prišparaš marsikatero bolečino in še hitreje bo šlo vse skupaj... in če boš imela njegove izvide pri Voglerju že s sabo, bo vse bolj jasno...



_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?