|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   notranja ura
2.11.2005 6:11:21   
Lunca1
Mene pa zanima kako našim tamalim spremenit notranjo uro. ker mi se po novi uri zbujamo ob 6h ali še prej.user posted image

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 2.11.2005 6:12:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: notranja ura
2.11.2005 9:22:52   
asso
Naša si jo je kar sama popravila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: notranja ura
2.11.2005 10:29:22   
Suzi*
Mi smo prej dajali spat ob 20-ih in sedaj dajemo spat ob isti uri, pa se je user posted image  že navadil in se zjutraj zbudi kot prej. user posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: notranja ura
2.11.2005 17:10:15   
k1
lunca pri nas je isto. toliko kolikor sem bila prej srečna, da mi je spala od 18.30 do 7 zjutraj, se je sedaj vse obrnilo na glavo. bedimo po novem od 5.30-6 dalje, za spanje pa komaj "nategnemo" uro do 18.15, več ne gre.


(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?