|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bi bla kira tak prijazna...
2.11.2005 10:06:29   
Nikita
... in mi mal pomagala? Prosim?
Sem že pisala na forum zanositev pa ni blo nobenega odziva user posted image , mene pa res ta izcedek muči. Namreč danes zjutraj sem opazla na hlačkah opečnato oranžen izcedek.Tak čist nežen je, ampak ni pa tud ne roza, kot sem brala da so ga nekatere mele pri vgnezditvi. user posted image  bi naj prišla nekje okol 10.11. Je pa res da je možno, da sem spet kako vnetje fasala user posted image
Mela sem že vse barvne odtenke izcedkov user posted image , ampak tale današnji je pa čist nov.

A je že mela kira kej podobnga?

Hvala za odgovore in želim vam ne preveč stresen začetek novga delovnega tedna, ki bo trajal sam 3 dni user posted image  (vsaj za mene).

Tak, zdej grem pa mal prečekirat kaj se je dogajal čez praznike na RRuser posted image

Adijo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bi bla kira tak prijazna...
2.11.2005 10:17:56   
sarazan
Sicer nisem strokovnjakinja za izcedke, saj načeloma s tem nimam težav, ampak kolikor je meni znano, se vgnezditvena krvavitev ponavadi pojavi takrat, ko bi morala biti M. Oplojeno jajčece cca 10 dni potuje po jajcevodu do maternice, kjer se potem vgnezdi.
Če veš, kdaj si imela ovulacijo in si takrat imela spolni odnos, katerega posledica bi bila zanositev.... preračunaj.

Kar se pa izcedkov tiče, se pa raje obrni na G, sploh, če imaš toliko težav že od prej. Ko boš noseča (če že nisi), se bodo izcedki povečali, pogosta so glivična obolenja in problemov je en kup.
Je pa fino, da se otrok rodi skozi zdravo nožnico in ni panike, da bi staknil kakšno okužbo.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bi bla kira tak prijazna...
2.11.2005 10:18:35   
Anonimen
Bi ti prav rada pomagala, vendar glede na barvni spekter tvojih izcedkov greš najboljše k tvojemu ginekologu, ki ti bo vzel bris in ti bo znal bolj svetovati.

(odgovor članu Nikita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bi bla kira tak prijazna...
2.11.2005 13:01:18   
čuko
user posted image Glede izcedkov tudi jaz nisem strokovnjak, samo mislim, da je najboljše da greš do ginekologa, da te pogleda. Če si noseča, ti bo, če je hudo (upam,da ne, pa boljše da se prepričaš), dal tablete Dabruston, za obdržitev ploda.

No pa veliko sreče, bomo držali pesti, da ni nič resnega.user posted image

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bi bla kira tak prijazna...
2.11.2005 13:10:58   
Nikita
mislite torej, da bi morala it do G?
Pravzaprav vedno ko grem na pregled omenim te izcedke in mislim, da me ma že poln kufer, ker mi vedno isto pove, da ni nič hudega in da jih ene majo druge pa ne. user posted image  Brisi so bli do zdej vsi ok...zadnjega mi je delala lani novembra nekje in je blo vredu.

Vseen hvala za odgovore...čeprav sem zdej še bolj zaskrbljena ratala. Bom vidla kak dolg se mi bo ta vlekel. Če bo predolgo bom verjetno res morala malo spet na obisk k G. user posted image

(odgovor članu čuko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bi bla kira tak prijazna...
2.11.2005 18:29:10   
sarazan
Seveda pojdi k ginekologu. Če te ne jemlje resno, ga zamenjaj.


_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?