|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvanje las
4.11.2005 9:02:10   
Anonimen
Sem enkrat nekje brala, da lahko barvanje las v času nosečnosti (sploh na začetku ali koncu) škodi otroku. Pa tudi na začetku dojenja so mi že frizerke odsvetovale barvanje. Baje, da se ti razni strupi vpijejo v mamino kri, in jih nato dobi tudi naš baby.user posted image user posted image . Ne bi si odpustila, če bi otrok imel kakšno alergijo zaradi mene ali še kaj hujšega.
Vmes sem si sicer dala že enkrat delati pramene, zdaj pa si ne upam več. 

Prosim vas za vaša mnenja, ker sem že res potrebna barve.



  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barvanje las
4.11.2005 9:14:19   
Anonimen
Jaz ne verjamem tega in bi se na tvojem mestu šla mirno pobarvat. Če pa te je preveč strah, pa pač počakaj, da se ne boš sekirala in da boš mirneje spala, pa da si ne boš kasneje kaj očitala, če bo kaj narobe, pa čeprav ne bo imelo zveze z barvanjem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barvanje las
4.11.2005 9:32:52   
mujcek
Jaz se barvam tudi med nosečnostjo, pa ni nič narobe! Lahko se ti zgodi, da ti pač barva ne bo tako dobro prijela zaradi podivjanih hormonov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barvanje las
4.11.2005 10:04:35   
majamo
Jaz sem si včeraj pobarvala z poly country, ki je na naravni bazi in brez amoniaka. Sem pa 13t noseča. 3 mesece si pa res nisem barvala, tako da sem bila že taka, da me je bilo sram hoditi okoli z narastkom. So mi v drogeriji rekli da ne more škodit. Res pa si ne mislim tak pogosto barvati. Čim manj.

lp
majamo

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barvanje las
4.11.2005 10:29:52   
zoya24
Ne vem, jaz sem se barvala celo nosečnost, pa z mojim sončkom ni nič narobe. Sem pa nekje brala za kreme prosti celulitu in verjetno velja tudi za barvo za lase, da bi le te morale imeti sistemske učinke, da bi bile škodljive, kar pomeni, da bi jih potem prodajali le na recept.

lp, Zoya

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barvanje las
4.11.2005 11:56:04   
klavdijam
Pozdravlejna!

Barvala sem se v prvi nosečnosti, med dojenjem in tudi zdaj user posted image . Vsa posledica je moje dobro počutje, ker ni tistega neumnega narastka na glavi. Odloči se sama, a menim, da je strah POPOLNOMA ODVEČ!!!

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barvanje las
4.11.2005 12:11:32   
arielca
O tem je bilo že večkrat govora in barvanje las v nosečnosti vsekakor ni prepovedano. Imam prijateljico, ki je frizerka in je normalno delala celo nosečnost (barvala sebe in druge, bila v stiku s preparati) pa je njen otrok čisto OK, brez alergij ali kakšnih drugačnih posledic. Torej, veselo k frizerju!!!!

(odgovor članu klavdijam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barvanje las
4.11.2005 12:16:43   
rija
Če bi bilo to res, da prodrejo škodljive snovi skoz lase in lasišče v kri, potem je boljše, da se za čas nosečnosti in čas dojenja zapremo v hermetično zaprto stekleno kupolo, kajti verjamem, da je v ozračju še kaj bolj nevarnega, kot pa tisto malo barve na glavi.
Pušenjak je enkrat (al pa tudi večkrat) odgovarjal, da ni nevarno.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barvanje las
4.11.2005 13:00:21   
Anonimen
Rija, pa ne bit vedno tko negativno nastrojena...


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barvanje las
4.11.2005 15:31:50   
rija
misliš realna?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barvanje las
4.11.2005 16:30:50   
Anonimen
Bolj pikra user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barvanje las
4.11.2005 16:34:10   
Anonimen
Ej ženske idemo se rajši barvat, pa ne zajuser posted image  na moji temi.  Šcccc dol.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barvanje las
4.11.2005 16:36:20   
b.nika
Jaz mislim, da barva ne mora škodovati otroku.Sem se barvala celo nosečnost in tudi sedaj ko dojim, pa ni nič narobe.Se pa bolje počutim, če se uredim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barvanje las
4.11.2005 16:42:46   
rija
user posted image user posted image Me pa jeuser posted image  tisti en kromosom....pikri kromosom.....

Zdaj pa grem dol.... da jih ne dobim...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?