|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Fluonatril" za zobke!?
16.11.2005 18:13:01   
suzy007
Nam je zdravnica na sistematskem pregledu (pri 5. mesecu in pol) dala tabletke "Fluonatril". Pred leti sem slišala, da so nekateri bili proti tem tabletkam.
Kaj ve mislite o temu?
Jih dajete vašim dojenčkom?
Če jih, na kakšen način?

Hvala za odgovore in lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Fluonatril" za zobke!?
16.11.2005 18:31:21   
p&b
Tudi sama sem to vprašanje postavila puncam pred nekaj meseci,pa so mi odsvetovale,sama pa sem se tudi odločila,da jih svojemu sinu ne bom dajala.

(odgovor članu suzy007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Fluonatril" za zobke!?
16.11.2005 18:52:26   
suzy007
Kaj pa je narobe z njimi? Čemu škodijo?

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Fluonatril" za zobke!?
16.11.2005 19:45:12   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=565991&mpage=1&key=tabletke%2Czobke&#566095 

Jaz sem po tej temi prenehala s tabletkami,ker sem si podrobno prebrala navodila za uporabo, ki so priložena škatlici. Poglej, kaj piše, kaj se zgodi otroku, če dobiva preveč fluora v telo, napisani so celo odmerki, koliko lahko dobiva pri kakšni starosti. Piše, da moramo posebej preveriti, koliko fluora vsebuje naša pitna voda in v skladu s tem dajati otroku zdravilo. Haloooo? Kako pa zdravnica ve, koliko ga ima naša voda? Če otrok prejema preveč fluora, lahko to povzroča kasneje hude bolečine v sklepih in kosteh, atopični dermatitis (ki ga naš ima tako ali tako že) in še cel kup stvari. Preberi si, boš videla sama, kaj piše.

(odgovor članu suzy007)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Fluonatril" za zobke!?
16.11.2005 23:23:42   
suzy007
Najlepša hvala Blacky, čeprav sem zdaj dobro zmedena user posted image .  Mogoče pa bi bilo vseeno dobro, saj imamo v družini slabe zobe. Še posebno jaz.
Nam je zdravnica celo rekla, da naj jemlje eno tabl. na dan!?
Res ne vem, kaj naj naredim. Se bom še enkrat pomenila z zdravnico in ji povedala svoje dvome...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Fluonatril" za zobke!?
17.11.2005 0:04:19   
KODA
Jaz sem jih dobila,ampak dajala jih pa nisem nobenemu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu suzy007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?