|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina nujno!
18.11.2005 13:01:54   
nynna
Naša user posted image  je dobila norice pred tremi urami je imela vročine 38,7 in je dobila Calpol, zdaj ima pa že 39,3. Kaj naj naredim. Ali naj ji dam še Calpol?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročina nujno!
18.11.2005 13:04:23   
Katrin
Mislim, da mora biti razmak med eno dozo calpola in naslednjo 3 ure (ali štiri?) - preberi navodila.

Zakaj pa ne pokličeš pediatrinje? Ona ti bo znala najbolje svetovati.

lpuser posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročina nujno!
18.11.2005 13:04:36   
Anonimen
Calpol lahko daš na 4 ure, a ne? Malo še počakaj, pa ji ga daj. Drugače pa, če bo vročina še naprej rasla, v banjo z otrokom. Normalno vodo nalij, kot običajno, potem pa počasi dodajaj hladnejšo. Ampak na koncu naj bo še vedno topla. Pa pazi, da bo banja in voda res čista, zaradi pik. Najbolje, če daš notri še hipermangan, čisto majčkeno, to je ra razkužit. Dobiš v lekarni.

(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročina nujno!
18.11.2005 13:05:00   
Anonimen
kdaj si ji dala calpol? pred 3 urami? če ja pol bi ga js kr še dala, pa kake hladne obkladke na noge!

(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vročina nujno!
18.11.2005 13:05:30   
spelaz
Moraš jo ohladit - najbolje skopat nekje v vodi 33 do 34 stopinj. Če pa jo trese pa raje kake obkladke - nogice zavij v mokre bombažne pleničke. Pa še na čelo in lička mlačne obkladke. Najbrž ji ne bo všeč, samo moraš zbit vročino pod 39. Jaz našemu dam še svečko v ritko in ponavadi vročina kar hitro pade.

Lp

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vročina nujno!
18.11.2005 13:05:56   
Anonimen
Jaz sem tudi dala Daleron že na tri ure, že na manj. Samo res izjemoma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vročina nujno!
18.11.2005 13:39:15   
lex
Full pomaga ča daš na noge obhladke iz kisa (domačega) in vode ali pa olupljen krompir.
Jaz sem mojega probala kopat pa se mi je full zasmilil ko je jokal. sem ga raje v mokre pleničke povila - je bolj človeško, ker meni kopanje ni človeško pri temperaturi nad 39°C

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vročina nujno!
18.11.2005 14:26:09   
urška
kaj pa svečke? paracetamol ali pa voltaren? drugače pa olupljen krompira v nogavičke pa na podplate

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vročina nujno!
19.11.2005 0:07:01   
KODA
Sok rdeče pese tudi zbija vročino.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?