|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   luksuz
19.11.2005 14:11:24   
Anonimen
Ne, ne bom govorila o luksuznih predmetih, kot so kozmetika, avtomobili, dragulji....
V tem letu se še niti enkrat nisem tako luksuzno počutila, kot zdaj. Mož po nakupih, malega je babica odpeljala na sprehod, jaz pa sem si pobarvala lase (končno, barva je bila že preveč dolgo pripravljena!!!).
Oh, in zdaj nekaj trenutkov tišine v stanovanju. No, to je bil moj samogovor sreče.
Luksuz, vam rečem user posted image

(čeprav - malega pa že skoraj pogrešamuser posted image , mame smo "bolane"  user posted image ).
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: luksuz
19.11.2005 14:24:55   
mala maja
user posted image  se strinjam. To je velik luksuz, sem ti kar malo foušuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: luksuz
19.11.2005 14:25:07   
rainbow
naly, uživaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: luksuz
19.11.2005 14:28:14   
Anonimen
Evo, pa še včerajšnje slikce od malega sem dodala. Bravo jaz.

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: luksuz
19.11.2005 15:08:51   
eva1
Ja paše ane??? Moj je tut zdele mulčka vn odpelu, tako da sem sama...samo morm skuhat še, pa mal pospravt...pa še bi lahko naštevala...ti pa samo uživajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: luksuz
19.11.2005 15:12:23   
Anonimen
Danes je pa res en sam luksus okol in okol user posted image
Je bil moj dragi v službi, jaz pa malega k moji mami, pa sesalec v roke, pa cunjo pa na kolena pa pucat, da se zdej vse sveti user posted image
Nikol si nisem mislila, da mi bo pospravljanje v tak užitek user posted image
Ja, pa še k frizerki (sosednja hiša) sem skočila in sem čedna kot user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?