|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice
19.11.2005 15:52:30   
* Mateja *
Ojla!!!
Imam eno vprašanje za vse mamice in očke. Moj sinko je dobil v četrtek antibiotik Hikoncil(piši kao govorišuser posted image ) zaradi viroze. In danes so se mu pojevile rdeče pikce po trebuhu in hrbtu in mal po vratu. Zanima me če je imela že katera kake izkušnje in kako ste reagirali. Pikice pa ga očitno ne motijo.
Hvala!!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice
19.11.2005 17:50:07   
Katrin
Da ne bom preveč pametovala, toda možno je, da so te pikice od vročine. Je imel vročino?
Mi smo že dvakrat dobili rdeče pikice za ušeski, po vratu, trebuščku in hrbtu, vzrok pa je bila vročina. Te pike naj bi izginile v 2-3 dneh,

lpuser posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče pikice
19.11.2005 22:30:00   
tjasa10
Ja, mi imamo podoben problemuser posted image .
Naša mala je imela 2 dni vročino, pri zdravniku so rekli, da je viroza. Nismo dobili nobenih zdravil, zdaj, ko pa nima več vročine je pa dobila spuščaje po trebuščku, hrbtu in za ušesi, pa jo tudi nič ne moti.
Upam, da je to od vročine,user posted image ..............da ni kakšna alergija.

Ali je imel tvoj mali vročino?

lp

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče pikice
19.11.2005 22:32:08   
tjasa10
aja, Katrin, kdaj so se pa pri vas pojavile rdeče pikice,...med ali po vročini?

lpuser posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče pikice
21.11.2005 13:05:00   
* Mateja *
Hvala za odgovore. Moj Nejc je imel ene 3 dni visoko vročino, pol je dobil hikoncil. Nato je vročina zginla in so se pojavile rdeče pikice. Danes, 4 dan jih je bolj malo. Poklicala sem pa pediatrinjo in ji povedala kako je in je rekla, da gre za 5 otroško bolezen, ki se običajno pojavi z oz. po vročini in da bo v parih dneh minil. 
No, upam da sem vam kaj pomagala!!

(odgovor članu tjasa10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče pikice
21.11.2005 13:16:43   
Anonimen
ja tole ni bla viroza ampak 6. ne peta otroška bolezen in hiconcil ste jedl brezveze ker je to sicer virusno obolenje sam se ga nič ne zdravi ker mine zlo hit pa tut viroz se ne da kej zdravt pretiran.
tako pa dohtarji kr vsem počes predpišejo antibiotike brez da bi sloh vedl zakaj se gre. tut viroz se ne zdravi z antibiotiki sej le ti pobijejo samo bakterije in ne virusov. bogi otročki!

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.11.2005 13:16:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rdeče pikice
21.11.2005 13:19:01   
Anonimen
ija-1 za 6. otroško je najprej potrebna vročina. pol ta pade in pojavjo se pikice ponavad po trebuščku in prsnem košu in zlo hit izginejo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
21.11.2005 13:21:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rdeče pikice
21.11.2005 13:23:08   
Anonimen
pikčasto :) ne vem male rdeče pikice, ne vem kako nej ti jih opišem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
21.11.2005 13:26:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rdeče pikice
21.11.2005 13:29:34   
Anonimen
hmmm.tko natančno se ne spomnim zdej, ker je že kar kak let od kar jih je naša mela??!! user posted image  nej pomaga kaka k jih ma glih zdej :) no njeno dete da ne bo pomote :)
povem ti samo še to da smo pa mi prejšn teden al mal več nazaj dobl take drobne pikice po celem telesu ki so izgledale kot mezoljčki in res jih je mela povsod samo po glavi ne. in so nam tut rekl da je alergija na neki, pa pojma nimam na kva k zdej je isto k prej pa se ni nič pojavl na nov?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
21.11.2005 13:33:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rdeče pikice
22.11.2005 14:29:38   
* Mateja *
Magar bi najprej vas vprašala za mnenje. Se pa strinjam z vami, ko ste rekle, da predpisujejo antibiotike kar tako. Men se zdi, da smo ga mi ene 3 krat pili popolnoma brez veze. Hvala za nasvete!!!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rdeče pikice
23.11.2005 14:22:05   
Katrin
Tjaša 10: pikice smo dobili 2 dni po vročini



_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?