|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj vaših mnenj bi prosila...
19.11.2005 23:58:42   
kimi
Pozdravček
Nekaj me zanima imam punčko staro 3 mesece, ker se je rodila kot nedonošenček v 35 tednu so nama v porododnišnici rekli naj dojim na vsake 3 ure-vse lepo in prav. Ampak user posted image  spi od 21.30 do 8 zjutraj vmes nič ne jeuser posted image . Pa me zanima ali je premalo ker toliko časa prespi? Čez dan pa potem spet na 3 ure. Kako so spali vaši sončki in se hranili ko so prespali celo noč? Samo strah me je da se ne bo redila ker ima toliko malo obrokovuser posted image  

Hvala za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 0:06:12   
Andra
Če dovolj pridobiva na teži, je jaz sigurno ne bi budila. Pusti otroka naj spi in se odpočij še ti!

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 0:33:00   
lijalija
Kaj se ne zbudijo otroci sami, če so lačni?user posted image Pusti dete naj spi, pa še ti počivaj. Lahko bo že drugi teden drugače.user posted image Lepo se imejte!user posted image  

_____________________________

Nikoli več ne boste imeli druge priložnosti, da napravite prvi vtis.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 6:25:50   
Lunca1
Pina sicer ni nedonošenček, njena teža v osnovi pa sicer ni bila ne vem kako visoka - 2920g. Mi smo sicer morali dodajat že od drugega tedna. Je pa spala od 22h pa do 6h/7h. Pri 2 mesecih je prespala celo noč, prej pa smo imei eno do dve pavzi. Če pridobiva po moje ni nič narobe.

(odgovor članu lijalija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 7:48:02   
Anonimen
Pri nas je bilo enako. Živa je rojena z 1550 g, 29.teden in je pri treh mesecih prespala celo noč in je nikoli nisem budila. Redila se ja pa od 25 do 30 g na dan. Torej, če se ti redi sploh ni problem. Ste vsaj vsi naspani!

LP

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 7:51:57   
Marogica
Tudi jaz je ne bi budila, če otrok normalno pridobiva na teži. Lahko samo rečem, da ste med redkimi, kjer otrok celo noč "potegne". Jaz bi takrat dala vse, da bi naša oba spala vsaj 5 ur skupaj..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 8:03:00   
ZARA
oj, kimi user posted image

Jst je tud ne bi budila, brezveze...a nimaš že dost dela čez dan user posted image ?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 9:20:33   
mimica
Ne budit ! Tudi Nik je nedonošenček, rodil se je z težo 2550 g ter 47 cm. Že v bolnici je ogromno spal in vsi so mi govorili, da ga je treba zbujat, jaz pa nisem imela srca. NO, potem pa je prišla na vizito glavna pediatrinja in mi rekla, da če otrok pridobiva na teži, ga naj ne budim, saj je en dober spanec enak dobremu obroku ter da še noben otrok ni bil lačen. In sem ga pustila spat kljub temu, da doma nisem vedela, če se redi. Ravnala sem se po občutku. No, na drugi posvetovalnici pa se je naš mali že preveč zredil kot je normalno tako da delaj po svojem občutku.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 9:24:31   
Anonimen
S tem zbujanjem res malo pretiravajo včasih. Meni je Tibor že v porodnišnici spal po 6 ur, pa so že nekaj komplicirale, da bi ga bilo treba zbujati, ker da ima pravico do nevem koliko obrokov ... Pravico.user posted image  Rojen je bil pa s 4.440 grami.user posted image
Itak da če lepo napreduje s težo, ni treba zbujati.

(odgovor članu mimica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 10:03:59   
Bela
Pusti jo spat, saj si sama uravnava ritem in telo pove koliko rabi...vrejetno mislijo, da smo ljudje ustvarjeni po tekočem trako,skratka vsi enaki.



_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 11:35:14   
paris
Če normalno napreduje, je jaz ne bi zbujala. 

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 13:37:43   
urška
moj se je rodil v 36. tednu (49cm; 2220 g) nikoli ga nisem budila, nikoli mi niso predlagali, da ga naj budim,nikoli ga ne bi razen če bi res premalo pridobival na teži.
je pa res, da se je tudi ponoči dolgo zbujal na 3,4 ure. takrat bi bla ful vesela če se ne bi....

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 15:19:08   
k1
tudi naša je rojena z 29t in 1070g začetne teže. pri 4m je začela spati celo noč, pa lepo napreduje. kot so že punce rekle, če lepo pridobiva na teži, ni panike.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nekaj vaših mnenj bi prosila...
20.11.2005 23:05:17   
kimi
nisva še imeli posvetovalnico tako da ne vem kako napreuje-žal. Pa tuki ko bova na pregledu se bo sigurno dovolj zredila ker je začela spati po celo noč šele pred 4 dnevi. Posvetovalnico smo pa imeli pres več kot 1 mesecem rako da ne bom natanko vedela ker je prej skoz jedla ponoči res pa da samo enkrat na noč pa je bil teža ok. Saj je ne budim samo strah me je da enbi pridobivala na teži..ker pedater takoj postrani gleda ker je nedonošenček

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?