|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izredno suha koža
20.11.2005 7:44:45   
buča
Ne vem več...naša Pika ima takooo suho kožo,da kar odpada od nje,ko jo slečem...nobena krema ne pomaga...nikoli jo ne kopam s penco in z geli za tuširat....samo z vodo...kreme se takoj vpijejo,tamala pa se praska kt nora,ko jo slečem....kakšno kremo mi svetujete,ali naj obiščem kr dr?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izredno suha koža
20.11.2005 7:48:30   
Marogica
JAz bi na tvojem mestu obiskala zdravnika, ker se mi to ne zdi v mejah normale. Pa čimprej, ker to najbrž ni prijetno za otroka.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izredno suha koža
20.11.2005 7:48:34   
india
A si poskusila z mandljevim oljem? meni so to svetovali za pozimi,ko ima Pia podobne težave.
Lahko pa kar v lekarni poveš in ti bodo dali nekaj za tako izsušeno kožo.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izredno suha koža
20.11.2005 7:58:53   
ZARA
Kupi ji Olivno ojle iz lekarne.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izredno suha koža
20.11.2005 8:27:30   
buča
Ja,res ne vem,če je to še normalno..mogoče ima malo po meni,tudi jaz imam nenormalno suho kožo(Pika pije normalno),kupila sem že enkrat Eucerin kremo z urea lotionom,ki so mi ga dali v lekarni-stvar je bila ista...tudi poleti ima suho kožo,sadaj pa še bolj,kt je centralna,pa to...mogoče bi bilo bolje,če bi jo 3 na dan mazala,to pa najbrž ni preveč zdravo...pomoje bova kar en ovink do dr nareedili....a pa so zdej kaj bolni otroci,da ne bova po nepotrebnem kaj pobasali?user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izredno suha koža
20.11.2005 9:00:02   
tiktak
Poskusi z oljno kopeljo Linola Fett; se jo kupi v lekarni. Nam je pomagala.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izredno suha koža
20.11.2005 9:30:58   
Anonimen
Od moje sodelavke tamala ima podobno. Pa niso noč naumili, ne ona ne zdravniki. Zdaj je stara 7 let in je malo bolje. Jaz bi na tvojem mestu poklicala pediatrinjo in ji razložila kako in kaj. Moja vem da bi kar napotnico za dermatologa napisala, da se ne bi bilo treba nič tja hodit kazat in izpostavljat bacilom.

(odgovor članu tiktak)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izredno suha koža
25.11.2005 10:54:31   
Anonimen
Nasvet dermatologa_kopeli z olivnim oljem.
V steklenico daš vrelo vodo in vanjo zliješ olivno olje.pol, pol..vse skuaj pošteno pretrešeš da se premeša.Z mehko krpo namočeno z to raztopino vsak dan otroka umiješ.
No mi smo pri dermatologu še dobili posebno v lekarni narejeno kremo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izredno suha koža
26.11.2005 6:31:44   
buča
pismo,sem pa mislila,da ima sam Pika tolk suho kožo po men....pša da narobe kšn mehčalc uporabljam...itd....pa vidim,da vas je več...smo kupili Linola fett,olje in kremo,dali 5 čukov,probali pa še ne,ker je tamalčka šmrkova

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?