|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sredi noči začne jokati
21.11.2005 12:52:39   
janjja
Naša 15 mesečna Alja ima ponoči krizo že kaka 2 tedna. Okoli enih, dveh se v spanju začne jokat in pol se zbudi. Ni bolana, niti prehlajena res da je dobila zobek, ampak halo? Če pa spi z nama pa  spi vso noč. Ponoči ni nikoli jedla niti čaj ji nismo dajali, zdaj ji ga dam da se pomiri.user posted image
Res ne vem kaj jo je pičlo?
Pa ne da bi se zbudila in začela jokat, ona v spanju začne jokat pa se pol zbudi.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sredi noči začne jokati
21.11.2005 12:59:54   
Anonimen
to se ji kaj sanja vrjetno. nimaš kaj. mislim da bo minilo kakor se je začelo

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sredi noči začne jokati
21.11.2005 13:14:00   
corfu
Na to temo se je pisalo kakih 14 dni nazaj, malo pobrskaj, sicer pa kot je Lara rekla, sanjajo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sredi noči začne jokati
21.11.2005 14:36:16   
Pi-kica 1
Pri nas je kriza trajala dva meseca. Zbujal se je x-krat na noč in neutolažljivo jokal. Nekoliko ga je potolažilo edino toplo mleko, pa predtem ni jedel ponoči od 4. meseca. Midva sva hodila podnevi okrog kot mesečnika.
Zdaj pa že štiri dni spi kot top v svoji posteljici od pol osmih zvečer do pol osmih zjutraj. Tako kot je kriza prišla, tako je izginila.

LP

Pi-kica

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sredi noči začne jokati
21.11.2005 22:44:45   
Anol
Naš 15 mesečnik se je tudi pred dobrimi petnajstimi minutami začel user posted image jokati v spanju. Sem mu samo prigovarjala in ga božala pa se je počas pomiril in nazaj zaspal, če ga vzamem iz pojstlice se še bolj razjezi. Nimam pametnega nasveta, jaz samo upam da bo to čim manjkarat, ker ko tolk joka je še meni tolk hudo, ker me skrbi če ga kaj boli, verjetno pa jih res mučijo zobki.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sredi noči začne jokati
22.11.2005 8:35:59   
Anonimen
Enako dela moja 14-mesečnica že kakšne tri mesece.Če je pa pri nama pa ne joka in tuliuser posted image

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sredi noči začne jokati
22.11.2005 9:04:07   
Pajaca
ja že tok majhni majo more..... otroka moraš čist zbudit (ne sam napol, ker pol sanja naprej), ga potolažiš, da vidi da ni nič v sobi, nobenga strahca in ga dat nazaj spat v svojo postlo v svojo sobo. Pri nas je bilo tud zdaj eno tako obdobje, pa je minilo po 3 tednih.....

Sem brala en člank o morah pri otrocih in je pisalo, da nikar v takem primeru nosit otroka k sebi v postlo, ker bo potem prepričan da je v njegovi sobi nekaj hudo narobe, če gresta še mami in oči raje ven in ga vzameta s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sredi noči začne jokati
22.11.2005 9:40:59   
mamci
Ojla, tudi pri našemu je bilo tako; kar naenkrat se je začel zbujati in tako par noči.

Na koncu sem ugotovila, da ga boli ušesek in da ima vnetje srednjega ušeska. Namreč čez dan je bil čisto normalen, nič se ni po ušesku praskal, lepo je jedel se igral, v vrtcu nobenih problemov,...

Potem pa pridem po njega v vrtec in je gnojček pritekel ven.

Lahko da ima more, lahko da ga ušesek boli, lahko pa nič takega.

bodi bolj pozorna.

lp, d.

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sredi noči začne jokati
22.11.2005 10:01:11   
janjja
Bravo Mamci!user posted image user posted image user posted image
Smo šli včeraj k zdravniku in je ugotovil da ima vneto uho. Vendar je sam rekel da verjetno jo je bolelo samo ponoči, ker ni bilo tako zelo vneto in čez dan se zamoti in pa nasploh ne čuti.
Vsem mamicam, ki se sončki zbujajo -  preverite če jih ne bolijo ušeska.

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sredi noči začne jokati
22.11.2005 14:28:36   
mamci
oj, no me veseli, da ste zadevo uredili. Daj povej, kaj so ti še rekli pri zdravniku? Katera zdravila so ti dali in kakšna navodila.

bogi revčki naši mucki, najhuje je pa to, da nam ne znajo povedati, da jih kaj boliuser posted image

saj bo še vse dobrouser posted image

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?