|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   flourove tabletke
22.11.2005 21:12:30   
palma
Drage mamice, zanima me vaše mnenje in izkušnje glede dajanja otročku florove tabletke. Mojemu skoraj eno leto staremu sinčku jih je pediatrinja predpisala. Jaz sem jih seveda brez vprašanj vzela, ker se spomnem, da smo jih tudi mi v šoli jemali. Potem pa mi je ena prijateljica rekla, da pa so jih njej odsvetovali, da naj bi imele "stranske učinke", pa da naj bo pri otročku čimmanj "kemikalij". Pozna tudi precej mamic, ki jih ne dajejo, saj so jim jih njihovi pediatri oz. zobozdravniki odsvetovali. Vsak pravi drugače, eni da, drugi ne..user posted image . Kako je pri vas? Jaz sem namreč zdaj malce zmedena, ali so res koristne ali ne oz. ali naj mu jih dajem?? Hvala za vaše odgovore!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: flourove tabletke
22.11.2005 22:46:28   
KODA
Jaz jih nisem dajala ne taprvemu ne tadrugemu sinu.Slišala pa sem že od nekaterih,da te tabletke imajo negativne stranske učinke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu palma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: flourove tabletke
23.11.2005 7:45:22   
Anonimen
Kot vsaka stvar imajo svoje prednosti in svoje slabosti.
Jaz sem presodila, da je slabosti veliko več od prednosti in svojemu otroku teh tablet ne bom dajala. Prav tako ne bom pustila, da si v šoli, ko bo šel v šolo in če bo tam še taka navada, ščetka zobe s fluorovo raztopino.
Tablete imajo preveč stranskih učinkov za moje pojme.
O tem sem se pozanimala tudi pri pedontologinji, ki jih je želela predpisati. Rekla je, da niso potrebne pri otrocih, ki redno in skrbno skrbijo za svoje zobe in ki imajo ustrezno prehrano. Dokler ima otrok samo sekalce, je umivanje zob potrebno najbolj zaradi pridobivanja navade, ko pokukajo ven enkrat kočniki, pa je potrebno za zobe redno skrbeti.

(odgovor članu palma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: flourove tabletke
23.11.2005 7:47:55   
Anonimen
meni jih ni nihče nikoli ponujal, nepediater, ne zobar, tako da jih mali nikoli ni jemal. Ima pa lepe zobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: flourove tabletke
23.11.2005 7:54:30   
Marogica
Vse pišete, da imajo te tabletke stranske učinke, pa me zanima, kakšne. Hvala za obrazložitev

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?