|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine pri dojenju z nastavki
24.11.2005 15:34:55   
Anonimen
Pozdravljene!

Med nočnim dojenjem zaradi prepolnih dojk, moja punči ne more dobro zagrabit dojke, zato si pomagam z nastavki. Žal pa me prsi takrat bolijo kot sam user posted image , pa me zanima, če imate kakšne posebne metode za dojenje z nastavki? Ali je pač normalno, da tako boli?user posted image

Hvala za nasveteuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine pri dojenju z nastavki
24.11.2005 15:40:44   
KIRA
po mojem te ne bi smelo bolet pri dojenju z nastavki, če jih pravilno uporabljaš. možno je pa, da se ustvari takšen podtlak, da te boli. malce nenavadno je. probaj sidojko vmes masirat med dojenjem, ali pa parkrat prekini. ampak res bi bilo bolje, če bi poskusila dojit direkt na dojki, četudi so polne. saj itak skoraj samo teče... res ni neprijetno, ko dojke bolijo ali zaradi tega ker so prepolne, ali pa ker dojenček tako vztrajno vleče...
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine pri dojenju z nastavki
24.11.2005 16:12:43   
cmokec
Jaz imam tudi ponoči prepolne, ker zaenkrat pridno spimo. Si pa zato pomagam z Aventovo črpalko. Mleko si iztisnem in ga spravim, ker pred spanjem je pa tako lačna, da rabi dodatek. Tako ima za dodatek moje mleko, pa še spim bolje, ker me ne bolijo in nič ne teče.

Probaj si vmes iztisnit, pa nastavkov sploh ne boš potrebovala.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine pri dojenju z nastavki
24.11.2005 16:57:26   
petraz
Na začetku dojenja so tudi mene bolele bradavice user posted image , kljub temu da sem imela nastavke. Vendar se je izplačalo potrpeti (midva se dojiva že več kot šest mesecev).V pomoč ti je lahko tudi Aventovo (ali katera druga) črpalka; user posted image  jaz si še vedno zjutraj iztisnem mleko.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine pri dojenju z nastavki
25.11.2005 8:48:46   
Wilson
Če imaš tako napete in polne, da user posted image ne more oz. težko zgrabi bradavico, bi si jaz, oziroma sem si takrat pred dojenjem dojko malo izpraznila. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?