|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnetje dlesni
25.11.2005 8:13:55   
Anonimen
Matr sem jezna nase. Klicala sem pediatra kaj naj naredim, ker ima enoletnik vnete dlesni (drugače gre tudi zobek ven). In mi pove kaj, zdaj pa nisem sigurna če sem dobro razumela. Prosim popravite me, če se motim:
- ne kislo,
- mrzlo pijačo (oz. ne toplega čaja npr.)!?,
- pasirano sem razumela,
....

vse drugo izginilo iz moje glavuser posted image

prosim za POMOČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnetje dlesni
25.11.2005 8:39:06   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Ala si zmedeno napisalauser posted image
Če sem te skapirala ima vnete dlesni bošček.Ja najbrž od rinjenja zobk.
Pomagaj mu,da si daš na prst gazico in mu dlesni pomasiraj pa uporabi kakšen gel ki se uporablja pri zobitvi(v lekani vprašaj)
Mrzlo paše ja,ker za trenutek omrtviči dlesni in prežene bolečino.
Če bi se le dalo nekako narest ledeno liziko in z njo revčku masirat dlesni.
Pasirano hranouser posted image ja no saj je še majhen tako in tako je pasirano?user posted image
Več pa ne bi zasedaj vedela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?