|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A greste vsak dan ven???
30.11.2005 7:38:16   
ZARA
Ja jst bi šla, ampak imamo 1 meter snega, tako, da dans zgleda ne bo nič...drugač pa, ja vsak dan...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A greste vsak dan ven???
30.11.2005 20:13:48   
frutka_
Ja, vedno grem ven, sploh sprehod v dežju je lahko lep (mislim dež in ne naliv ali nevihta). Sicer pa sem težje doma kot zunaj, če bi bilo po moje bi bila zunaj ves dan brez predaha. In ven hodim zase, za malega in za lastno kondicijo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A greste vsak dan ven???
30.11.2005 20:29:54   
Anonimen
Jaz sem z mojimi otroci vsak dan po dvakrat hodila ven na zrak.
Vse drugo delo je pa čakalo,pa kaj pol,prav brigalo me je,samo,da so bili otroci zunaj.
Poleti dopoldne za dve uri na plažo,popoldne pa od 17h pa do 20h na plaži.
V ostalih nepoletnih mesecih pa na sprehode,igrišča,bazen..
Z mojim vnukom pa sedaj,ko živimo na podeželju divjava po dvorišču,greva na sprehod po vasi,z dedijem peljeta pse v gozd na sprehod,ali pa sta hodila robutat sadje k sosedom,dokler je bilouser posted image

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A greste vsak dan ven???
1.12.2005 19:13:50   
špelin@
Hja, mi moramo hočeš-nočeš vsak dan ven, ker z malo zjutraj peljeva večjo v šolo in greva popoldne ponjo. Popoldne pa vsaj 3x tedensko (zdaj 5x, ker vadijo za nastop!!) pa večjo spremiva še v glasbeno oz. na balet in prideva čez eno uro spet ponjo. Po pravici povedano se mi večinoma ne da, sploh v takšnem gnilem vremenu, ampak pač moramo user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A greste vsak dan ven???
1.12.2005 22:47:51   
Dejča
Meni se v tem vremenu tudi včasih ne da, pa vseeno grem - ali pa sem zelo vesela, če se ponudi kak dedek ali babica user posted image . Večinoma mi je pa ful fajn - vem, da sem naredila nekaj dobrega zase in za user posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?