|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poln nos
3.12.2005 18:41:02   
Nani-nani
Imamo polno nos in je grozljivo. Včasi, ko kihne potem tudi kaj priteče. To noč smo več ali manj prebedeli. Dajamo mu fiziološko raztopino in mažem ga z Wickom pa nič ne pomača.
Poznate kako rešitev?
Tudi jaz grem po njegovi poti, ta vražji nos.
lp Nani-nani
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poln nos
3.12.2005 18:47:25   
Nani-nani
Malce mi je škrat nagajal.

(odgovor članu Nani-nani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poln nos
3.12.2005 22:38:41   
frutka_
Morda bi še mu lahko vzglavje dvignila ali pa kakšno eterično olje nalila (evkaliptus) ima svež vonj, pa veliko tekočine in če se pojavi še vročina pojdita raje k dr.. Če vročine nima pa na zrak!

(odgovor članu Nani-nani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poln nos
4.12.2005 5:12:53   
KODA
Nosek mu našpricaj z Aqua marisom ali Sterimarom in nato spumpaj nosek.Pri naših je to pomagalo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poln nos
6.12.2005 12:17:31   
ma-ja
Ne vem sicer koliko je star otrok. Jaz sem po enem letu kar malo razredčila kapljice za nos (Benil), če smo hoteli kaj spati. Drugače pa je to še vedno kar problem pa sta stara 3,5 in 6 let.
Kadar je res hudo, potem kar odprem okno, da na svežem zraku malo zadiha (priporočilo zdravnice). Pa tudi, ko se kopata dam v vodo par kapljic evkaliptovega olja za inhalacijo.
Bo pa konec tega, ko bo konec zime. Žal!

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu Nani-nani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poln nos
6.12.2005 12:46:06   
dory
Zej ce se ni dopolnil eno leto ponavad priporocajo fiziolosko al pa sterimar...pr nas je bil to le blazev zegen...nc pomagal...no zej je pa fino,k mu dam vsaj za ponoc operil za otroke :)

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?