|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby phone, gugalnik za dojenčka
5.12.2005 17:07:01   
malamisha
Zanima me vaše mnenje. Kakšna je praktičnost teh zadev?

lp


_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
5.12.2005 17:11:54   
mojcadamijan
Mi baby phona nimamo, ker ga ne rabimo, saj smo vedno skupaj-imamo pa gugalnik in je super-uporabljamo ga 1.5 meseca naprej, od 2. smo jo začeli pa že dvigovati, saj ni hotela več ležati-čez dan tudi spi notri

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
5.12.2005 17:32:38   
hubi
Baby phone je zakonuser posted image , predvsem zdaj prav pride, kouser posted image  spi v svoji sobi in ga drugače ne bi slišala, ali pa če spi čez dan, jaz pa imam delo drugje po hiši.

Gugalnik je pa tudi fajn, mogoče ne v prvih tednih, vsaj pri nas je prišel bolj v poštev, ko je mali začel opazovati svet okoli sebe. user posted image

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
5.12.2005 18:01:39   
Dejča
Mi imamo oboje, gugalnik je najbolj prakticirala pri 2, 3 mesecih, baby born pa uporabljamo, kadar pridemo s sprehoda, pa spi - jo pustim kar v spodnjih prostorih in je ne budim, hiša je pa velika in je do zgornjega nadstropja ne bi slišali. Zelo uporabno oboje - vsaj pri nas.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
5.12.2005 19:55:03   
pika_b
Baby phon je zakon če si doma v hiši, je nepogrešljiv. Mi imamo takšnega, da sta obe enoti na baterije in elektriko, tako, da ga lahko uporabljaš kjer koli ne glede nato, če imaš elektriko pri roki. Mi gugalnika nismo kupili smo si ga pa sposodili, ampak je bil uporaben le 2 meseca potem pa ni več hotel ležati v njem. Sedaj najraje leži na postelji ali na tleh in se igra.

lp, pika_b

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
5.12.2005 23:01:50   
pravljica
babysiter pride vedno prav (prej razmisli kje in kdaj ga boš rabila...da obe enoti delata na baterije ali elektriko, kako daleč je domet in kaj vse ga lahko ovira pri delovanju - mi smo npr. sprobali več modelov, ker smo ga rabli za v avto, tam samo 1 ni imel motenj...na morju mora vlečt iz apartmaja na plažo, za v voziček je fajn, da ne rabiš kabla za elektriko...)
gugalnika pa nismo rabli...večinoma je na tleh ali pa uporabimo lupinico

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
6.12.2005 9:08:13   
kati*
babyphone je super zadeva, če otrok spi v drugem prostoru oz. pri nas ko imamo hišo - grem lahko tud v spodnje prostore ali ven na vrt, ko mali nina. Če pa imaš stanovanje, ga pa po mojem ne potrebuješ.

gugalnika pa nimamo user posted image oz. ne vem ali morda misliš ležalnik? Pri nas je bil na začetku zelo rad notri, zdaj pa ne več user posted image ... mogoče bo pa še bil

smo pa mu zdaj kupili otroško igralnico (z mostičkom, ki ima obešene raznorazne igračke) in fuuul uživa - zaposli se sam kar za 1/2 ure user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
6.12.2005 9:27:43   
Anonimen
babyphone je super zadeva


Kakšne so pa kaj cene?

(odgovor članu kati*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
6.12.2005 16:21:19   
Dejča
Baby phone okrog 20 jurjev povprečno - eni malo manj, drugi malo več, jaz sem ga dobila od sodelavk, ležalnik-gugalnik pa dobiš že zelo poceni - od nekaj jurjev do .... Nama so ga kupili starši in je bil okrog 15 jurjev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby phone, gugalnik za dojenčka
6.12.2005 18:15:44   
Nikita***
Jaz sem ravno prejšnji teden kupila Tomyjev babyphone, dvakrat rabljen, za 5 jurjev. Upam, da mi bo dobro služil.
Cene novih se pa gibljejo od 10 pa do 30, lahko tudi več. Odvisno, kako si zahtevna in katere funkcije želiš, da ima.


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?