|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BRuhanje in nasveti
6.12.2005 14:49:44   
Ula3
Drage mamice!
Moj angelček je dva dni bruhal in imel drisko in sem bila vsa iz sebe od skrbi, danes je že bolje, a bi vam rada povedala kaj vse sva počela, ker vem da vam bo lažje, če imate tudi takšne težave.
Pila sva Hipp sok ORS200, to je napitek iz korenčka, elektrolitov in riževe sluzi, prav za primere driske in bruhanja. Je krasna stvar! Jedla sva samo bananine kašice in korenčkov sok, pa pržgano juhco in riž na vodi kuhan in prepečenec, pediater pa nam je zelo priporočal tudi navadni jogurt in poparek s cimetom! Razsaja nek črevesni virus, ki muči otročke dva do pet dni. Mamice, upam, da sem vsak kateri malo pomagala in oprostite za zmedo pri pisavi, ker hitim, saj moj angleček drema!
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BRuhanje in nasveti
6.12.2005 14:53:56   
muki1
Ojoj, pa je hotel ta sok piti? Meni se ga Neža niti pritaknila ni.
Mata pa srečo, da je boljše, mi smo pristali v bolnici, ampak to itak že cela RR ve, tak da ne bom spet o tem.


Upam, da ga spet ne dobi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BRuhanje in nasveti
6.12.2005 18:52:26   
Ro-La
Mi smo zaradi bruhanja pristali v bolniciuser posted image  ....še vedno ne spravim nič hrane v njega, še dobro da vsaj dovolj pije.

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BRuhanje in nasveti
8.12.2005 9:01:58   
janjja
No ta virus je doletel tudi nas in mala ni hotela nič jesti. Nič je nismo silili le pila je dovolj, trajalo je štiri dni in zdaj je že v vrtcu, no pol je driska doletela mene in sem zdaj že kak dan ok, no ponoči pa je doletela še mojega in je bruhal in driskal. Pa pokličem zjutraj k mami pa pravi da sta brat in moj ata celo noč bruhala. Toliko torej o tem virusu.
Aja pa še nečak ga je tudi dobil včeraj pa je star komaj štiri mesece in tudi vse zbruha.
Res me zanima kakšenuser posted image virus je to.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BRuhanje in nasveti
8.12.2005 9:04:55   
viv_
No, virus je doletel tudi nas.

Najprej je dobila Mirna, potem pa še jaz. Ampak sva bili v 24 urah ob OK.

Meni je vzgojiteljica v vrtcu rekla, da naj ji dajem za pit postano Radensko in da naj jo probam imeti čim dlje brez hrane. Pri naši Mirni je to problem, tako da je jedla mal bobi palčk. Radenska je res pomagala, potem sva pa počasi prešli še na gosti sok in je bilo OK.

Jaz sem bila pa tudi na Radenski in na rižu kuhanem na vodi, pa sem bila tudi v enem dnevu dobra.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?