|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled
7.12.2005 12:41:14   
saraja
Pozdravljene!
Imam vprašanje: Kako izgleda prvi pregled pri G? Če sem naročena popoldan ali ti pregleda urin in kri?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi pregled
7.12.2005 12:55:01   
fricka
Pri meni je najprej vzela sestra vodo- v ambulanti, da je potrdila nosečnost. Potem pa je ginekologinja z UZ nosečnost potrdila, pogledala ali je vse v redu. Kri pa sem dala pri naslednjem pregledu.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi pregled
7.12.2005 13:20:36   
lana38
Jaz sem bila včeraj na prvem pregledu, pa mi je G naredila samo UZ za potrditev nosečnosti.

_____________________________

lana38

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi pregled
7.12.2005 13:29:57   
*Neja*
Jaz sem bila ta ponedeljek na prvem pregledu (7t/3d). Imela sem ga ob 8.30 zjutraj in sem seveda veselo (in obilno) zajtrkovala, saj bi se v nasprotnem primeru zgrudila za volanom. Po UZ pregledu mi je sestra pri G dala napotnice za laboratorij (kri in urin). Povedala sem ji, da sem zjutraj jedla, pa mi je rekla, da naj grem vseeno vprašat, če me v laboratoriju lahko pregledajo. In so me! Prijazna uslužbenka mi je povedala, da mi bodo kr opravli vse preglede in izvide poslali h G. Sem bila zadovoljna, saj bi se drugače morala naslednji dan spet cijazit gor k njim in dat življenjske tekočine na pregled. Ti pa - če si naročena popoldne - boš dobila napotnice za laboratorij in boš to opravila kak drug dan, saj povsod (sploh ker vidim, da si s Koroške) ginekologi  nimajo laboratorijev pri roki oz. nimajo svojih laboratorijev in moraš kri ter urin dat v zdravstvenih domovih. Jao, sem zakomplicirala... kakorkoli: želim ti super prvi pregled. Je res eno posebno doživetje.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi pregled
7.12.2005 16:08:44   
anja 26
Pozdravček,

No, jaz se pa imela včeraj ob 17.10 prvi pregled (6t 3d) in mi je najprej naredila UZ in sva videli kako lepo bije srček. Nato me je ful stvari vprašala glede zdravstvenih težav v družini , alergij,...
Poslala me je na vzem krvi.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?